You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Comparteix

Tècnics
Horari d'entrenaments temporada
Dia Hora Camp d'entrenament Vestuari
Futbol Club Pirinaica
Dimarts 20:30 - 22:00 2
Dijous 20:00 - 21:30 2

Veure taula equips

2ªgrup31
Pt J Casa Visitant Total Gol
GC EC PC GF EF PF GF EF PF fav cont
1
Escudo Olimpic Can Fatjo
45 15 7 0 0 8 0 0 15 0 0 99 11
2
Escudo CF Matadepera
38 16 7 1 1 5 1 1 12 2 2 52 19
3
Escudo Naise Barcelona FC
35 16 4 1 2 7 1 1 11 2 3 73 33
4
Escudo CD Can Parellada
32 15 7 0 1 3 2 2 10 2 3 49 19
5
Escudo C Gimnastic Manresa
29 16 4 0 3 5 2 2 9 2 5 50 43
6
Escudo Club Natacio Terrassa
28 16 4 1 2 5 0 4 9 1 6 51 29
7
Escudo Fundació Terrassa FC
26 16 4 1 2 4 1 4 8 2 6 39 33
8
Escudo UD Can Trias
23 16 4 1 4 3 1 3 7 2 7 37 25
9
Escudo Mirasol Baco Union
22 16 3 2 2 3 2 4 6 4 6 37 43
10
Escudo CP San Cristobal
20 15 2 2 5 4 0 2 6 2 7 29 28
11
Escudo CF Ullastrell
18 14 1 3 2 4 0 4 5 3 6 39 50
12
Escudo Unio Esportiva Balconada
15 16 2 0 7 3 0 4 5 0 11 24 55
13
Escudo CE Castellbell i Vilar
14 16 1 1 6 3 1 4 4 2 10 32 55
14
Escudo Sant Pere Nord CF
10 16 0 1 6 2 3 4 2 4 10 30 45
15
Escudo Futbol Club Pirinaica
4 16 1 0 7 0 1 7 1 1 14 28 97
16
Escudo Can Mir - Rubi
1 15 0 1 9 0 0 5 0 1 14 14 98
Jornada 1 12 de Octubre
Futbol Club Pirinaica 1 18 Olimpic Can Fatjo
Fundació Terrassa FC 5 0 Unio Esportiva Balconada
C Gimnastic Manresa 1 2 CF Matadepera
Mirasol Baco Union 2 3 CF Ullastrell
CD Can Parellada 0 3 CP San Cristobal
Sant Pere Nord CF 1 4 UD Can Trias
Club Natacio Terrassa 6 2 Can Mir - Rubi
Naise Barcelona FC 5 0 CE Castellbell i Vilar
Jornada 2 19 de Octubre
UD Can Trias 1 0 CD Can Parellada
Unio Esportiva Balconada 4 2 Sant Pere Nord CF
CE Castellbell i Vilar 1 2 Fundació Terrassa FC
CF Ullastrell 3 3 C Gimnastic Manresa
CF Matadepera 2 1 Club Natacio Terrassa
CP San Cristobal 4 0 Futbol Club Pirinaica
Olimpic Can Fatjo 6 1 Mirasol Baco Union
Can Mir - Rubi 0 13 Naise Barcelona FC
Jornada 3 26 de Octubre
C Gimnastic Manresa 0 9 Olimpic Can Fatjo
Futbol Club Pirinaica 3 6 Mirasol Baco Union
Fundació Terrassa FC 4 0 Can Mir - Rubi
CD Can Parellada 4 0 Unio Esportiva Balconada
Sant Pere Nord CF 4 4 CE Castellbell i Vilar
CP San Cristobal 2 3 UD Can Trias
Naise Barcelona FC 3 5 CF Matadepera
Club Natacio Terrassa 5 1 CF Ullastrell
Jornada 4 2 de Noviembre
UD Can Trias 5 2 Futbol Club Pirinaica
CE Castellbell i Vilar 2 3 CD Can Parellada
Unio Esportiva Balconada 0 3 CP San Cristobal
Can Mir - Rubi 0 5 Sant Pere Nord CF
CF Ullastrell 6 6 Naise Barcelona FC
CF Matadepera 5 3 Fundació Terrassa FC
Mirasol Baco Union 1 1 C Gimnastic Manresa
Olimpic Can Fatjo 6 1 Club Natacio Terrassa
Jornada 5 9 de Noviembre
UD Can Trias 7 0 Unio Esportiva Balconada
Naise Barcelona FC 1 3 Olimpic Can Fatjo
Futbol Club Pirinaica 0 9 C Gimnastic Manresa
Fundació Terrassa FC 3 0 CF Ullastrell
CP San Cristobal 0 2 CE Castellbell i Vilar
Sant Pere Nord CF 1 2 CF Matadepera
Club Natacio Terrassa 1 1 Mirasol Baco Union
CD Can Parellada 13 0 Can Mir - Rubi
Jornada 6 16 de Noviembre
Unio Esportiva Balconada 4 2 Futbol Club Pirinaica
CE Castellbell i Vilar 3 3 UD Can Trias
Can Mir - Rubi 0 3 CP San Cristobal
CF Ullastrell 2 2 Sant Pere Nord CF
CF Matadepera 0 0 CD Can Parellada
Mirasol Baco Union 5 4 Naise Barcelona FC
Olimpic Can Fatjo 3 0 Fundació Terrassa FC
C Gimnastic Manresa 4 2 Club Natacio Terrassa
Jornada 7 23 de Noviembre
Futbol Club Pirinaica 3 7 Club Natacio Terrassa
UD Can Trias 6 0 Can Mir - Rubi
Unio Esportiva Balconada 2 5 CE Castellbell i Vilar
Naise Barcelona FC 4 1 C Gimnastic Manresa
Fundació Terrassa FC 1 1 Mirasol Baco Union
CD Can Parellada 6 1 CF Ullastrell
Sant Pere Nord CF 2 4 Olimpic Can Fatjo
CP San Cristobal 2 2 CF Matadepera
Jornada 8 30 de Noviembre
CE Castellbell i Vilar 2 0 Futbol Club Pirinaica
Club Natacio Terrassa 0 2 Naise Barcelona FC
Can Mir - Rubi 2 3 Unio Esportiva Balconada
CF Matadepera 1 2 UD Can Trias
Mirasol Baco Union 2 2 Sant Pere Nord CF
Olimpic Can Fatjo - CD Can Parellada
C Gimnastic Manresa 9 4 Fundació Terrassa FC
CF Ullastrell - CP San Cristobal
Jornada 9 14 de Diciembre
UD Can Trias 1 2 CF Ullastrell
Unio Esportiva Balconada 0 1 CF Matadepera
Futbol Club Pirinaica 0 5 Naise Barcelona FC
Can Mir - Rubi 0 3 CE Castellbell i Vilar
Sant Pere Nord CF 2 4 C Gimnastic Manresa
CP San Cristobal 1 2 Olimpic Can Fatjo
CD Can Parellada 2 1 Mirasol Baco Union
Fundació Terrassa FC 1 2 Club Natacio Terrassa
Jornada 10 21 de Diciembre
Naise Barcelona FC 4 4 Fundació Terrassa FC
Club Natacio Terrassa 1 2 Sant Pere Nord CF
Can Mir - Rubi 5 5 Futbol Club Pirinaica
CF Ullastrell 2 3 Unio Esportiva Balconada
Mirasol Baco Union 3 2 CP San Cristobal
C Gimnastic Manresa 0 3 CD Can Parellada
Olimpic Can Fatjo 5 1 UD Can Trias
CF Matadepera 8 0 CE Castellbell i Vilar
Jornada 11 11 de Enero
UD Can Trias 1 2 Mirasol Baco Union
CE Castellbell i Vilar 3 7 CF Ullastrell
Unio Esportiva Balconada 0 5 Olimpic Can Fatjo
Futbol Club Pirinaica 2 4 Fundació Terrassa FC
Can Mir - Rubi 0 6 CF Matadepera
Sant Pere Nord CF 1 4 Naise Barcelona FC
CD Can Parellada 3 2 Club Natacio Terrassa
CP San Cristobal 0 1 C Gimnastic Manresa
Jornada 12 18 de Enero
CF Ullastrell - Can Mir - Rubi
Club Natacio Terrassa 5 0 CP San Cristobal
CF Matadepera 5 0 Futbol Club Pirinaica
Mirasol Baco Union 1 3 Unio Esportiva Balconada
Olimpic Can Fatjo 6 1 CE Castellbell i Vilar
C Gimnastic Manresa 3 2 UD Can Trias
Fundació Terrassa FC 2 0 Sant Pere Nord CF
Naise Barcelona FC 4 2 CD Can Parellada
Jornada 13 25 de Enero
CE Castellbell i Vilar 0 2 Mirasol Baco Union
Unio Esportiva Balconada 1 2 C Gimnastic Manresa
UD Can Trias 0 1 Club Natacio Terrassa
Can Mir - Rubi 0 11 Olimpic Can Fatjo
Futbol Club Pirinaica 6 3 Sant Pere Nord CF
CF Matadepera 3 1 CF Ullastrell
CD Can Parellada 2 1 Fundació Terrassa FC
CP San Cristobal 3 6 Naise Barcelona FC
Jornada 14 1 de Febrero
Naise Barcelona FC 1 0 UD Can Trias
Club Natacio Terrassa 6 0 Unio Esportiva Balconada
Fundació Terrassa FC 1 2 CP San Cristobal
Olimpic Can Fatjo 2 1 CF Matadepera
Mirasol Baco Union 6 2 Can Mir - Rubi
Futbol Club Pirinaica 2 4 CF Ullastrell
C Gimnastic Manresa 4 3 CE Castellbell i Vilar
Sant Pere Nord CF 1 3 CD Can Parellada
Jornada 15 8 de Febrero
CF Ullastrell 0 9 Olimpic Can Fatjo
CP San Cristobal 2 1 Sant Pere Nord CF
CE Castellbell i Vilar 2 3 Club Natacio Terrassa
Unio Esportiva Balconada 2 5 Naise Barcelona FC
UD Can Trias 0 1 Fundació Terrassa FC
Can Mir - Rubi 3 6 C Gimnastic Manresa
CF Matadepera 5 1 Mirasol Baco Union
CD Can Parellada 6 1 Futbol Club Pirinaica
Jornada 16 16 de Febrero
Olimpic Can Fatjo 10 1 Futbol Club Pirinaica
Unio Esportiva Balconada 2 3 Fundació Terrassa FC
CF Matadepera 4 2 C Gimnastic Manresa
CF Ullastrell 7 2 Mirasol Baco Union
CP San Cristobal 2 2 CD Can Parellada
UD Can Trias 1 1 Sant Pere Nord CF
Can Mir - Rubi 0 8 Club Natacio Terrassa
CE Castellbell i Vilar 1 6 Naise Barcelona FC
Jornada 17 29 de Febrero
CD Can Parellada - UD Can Trias
Sant Pere Nord CF - Unio Esportiva Balconada
Fundació Terrassa FC - CE Castellbell i Vilar
C Gimnastic Manresa - CF Ullastrell
Club Natacio Terrassa - CF Matadepera
Futbol Club Pirinaica - CP San Cristobal
Mirasol Baco Union - Olimpic Can Fatjo
Naise Barcelona FC - Can Mir - Rubi
Jornada 18 7 de Marzo
Olimpic Can Fatjo - C Gimnastic Manresa
Mirasol Baco Union - Futbol Club Pirinaica
Can Mir - Rubi - Fundació Terrassa FC
Unio Esportiva Balconada - CD Can Parellada
CE Castellbell i Vilar - Sant Pere Nord CF
UD Can Trias - CP San Cristobal
CF Matadepera - Naise Barcelona FC
CF Ullastrell - Club Natacio Terrassa
Jornada 19 14 de Marzo
Futbol Club Pirinaica - UD Can Trias
CD Can Parellada - CE Castellbell i Vilar
CP San Cristobal - Unio Esportiva Balconada
Sant Pere Nord CF - Can Mir - Rubi
Naise Barcelona FC - CF Ullastrell
Fundació Terrassa FC - CF Matadepera
C Gimnastic Manresa - Mirasol Baco Union
Club Natacio Terrassa - Olimpic Can Fatjo
Jornada 20 21 de Marzo
Unio Esportiva Balconada - UD Can Trias
Olimpic Can Fatjo - Naise Barcelona FC
C Gimnastic Manresa - Futbol Club Pirinaica
CF Ullastrell - Fundació Terrassa FC
CE Castellbell i Vilar - CP San Cristobal
CF Matadepera - Sant Pere Nord CF
Mirasol Baco Union - Club Natacio Terrassa
Can Mir - Rubi - CD Can Parellada
Jornada 21 28 de Marzo
Futbol Club Pirinaica - Unio Esportiva Balconada
UD Can Trias - CE Castellbell i Vilar
CP San Cristobal - Can Mir - Rubi
Sant Pere Nord CF - CF Ullastrell
CD Can Parellada - CF Matadepera
Naise Barcelona FC - Mirasol Baco Union
Fundació Terrassa FC - Olimpic Can Fatjo
Club Natacio Terrassa - C Gimnastic Manresa
Jornada 22 5 de Abril
Club Natacio Terrassa - Futbol Club Pirinaica
Can Mir - Rubi - UD Can Trias
CE Castellbell i Vilar - Unio Esportiva Balconada
C Gimnastic Manresa - Naise Barcelona FC
Mirasol Baco Union - Fundació Terrassa FC
CF Ullastrell - CD Can Parellada
Olimpic Can Fatjo - Sant Pere Nord CF
CF Matadepera - CP San Cristobal
Jornada 23 18 de Abril
Futbol Club Pirinaica - CE Castellbell i Vilar
Naise Barcelona FC - Club Natacio Terrassa
Unio Esportiva Balconada - Can Mir - Rubi
UD Can Trias - CF Matadepera
Sant Pere Nord CF - Mirasol Baco Union
CD Can Parellada - Olimpic Can Fatjo
Fundació Terrassa FC - C Gimnastic Manresa
CP San Cristobal - CF Ullastrell
Jornada 24 25 de Abril
CF Ullastrell - UD Can Trias
CF Matadepera - Unio Esportiva Balconada
Naise Barcelona FC - Futbol Club Pirinaica
CE Castellbell i Vilar - Can Mir - Rubi
C Gimnastic Manresa - Sant Pere Nord CF
Olimpic Can Fatjo - CP San Cristobal
Mirasol Baco Union - CD Can Parellada
Club Natacio Terrassa - Fundació Terrassa FC
Jornada 25 2 de Mayo
Fundació Terrassa FC - Naise Barcelona FC
Sant Pere Nord CF - Club Natacio Terrassa
Futbol Club Pirinaica - Can Mir - Rubi
Unio Esportiva Balconada - CF Ullastrell
CP San Cristobal - Mirasol Baco Union
CD Can Parellada - C Gimnastic Manresa
UD Can Trias - Olimpic Can Fatjo
CE Castellbell i Vilar - CF Matadepera
Jornada 26 9 de Mayo
Mirasol Baco Union - UD Can Trias
CF Ullastrell - CE Castellbell i Vilar
Olimpic Can Fatjo - Unio Esportiva Balconada
Fundació Terrassa FC - Futbol Club Pirinaica
CF Matadepera - Can Mir - Rubi
Naise Barcelona FC - Sant Pere Nord CF
Club Natacio Terrassa - CD Can Parellada
C Gimnastic Manresa - CP San Cristobal
Jornada 27 16 de Mayo
Can Mir - Rubi - CF Ullastrell
CP San Cristobal - Club Natacio Terrassa
Futbol Club Pirinaica - CF Matadepera
Unio Esportiva Balconada - Mirasol Baco Union
CE Castellbell i Vilar - Olimpic Can Fatjo
UD Can Trias - C Gimnastic Manresa
Sant Pere Nord CF - Fundació Terrassa FC
CD Can Parellada - Naise Barcelona FC
Jornada 28 24 de Mayo
Mirasol Baco Union - CE Castellbell i Vilar
C Gimnastic Manresa - Unio Esportiva Balconada
Club Natacio Terrassa - UD Can Trias
Olimpic Can Fatjo - Can Mir - Rubi
Sant Pere Nord CF - Futbol Club Pirinaica
CF Ullastrell - CF Matadepera
Fundació Terrassa FC - CD Can Parellada
Naise Barcelona FC - CP San Cristobal
Jornada 29 30 de Mayo
UD Can Trias - Naise Barcelona FC
Unio Esportiva Balconada - Club Natacio Terrassa
CP San Cristobal - Fundació Terrassa FC
CF Matadepera - Olimpic Can Fatjo
Can Mir - Rubi - Mirasol Baco Union
CF Ullastrell - Futbol Club Pirinaica
CE Castellbell i Vilar - C Gimnastic Manresa
CD Can Parellada - Sant Pere Nord CF
Jornada 30 6 de Junio
Olimpic Can Fatjo - CF Ullastrell
Sant Pere Nord CF - CP San Cristobal
Club Natacio Terrassa - CE Castellbell i Vilar
Naise Barcelona FC - Unio Esportiva Balconada
Fundació Terrassa FC - UD Can Trias
C Gimnastic Manresa - Can Mir - Rubi
Mirasol Baco Union - CF Matadepera
Futbol Club Pirinaica - CD Can Parellada
MVP
Jugador
Partits jugats: 0
Golejadors
JugadorGolsPartits

Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

Acceptar Canviar configuració