You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Comparteix

Patrocinador Futbol Club Pirinaica
Tècnics
Patrocinador Futbol Club Pirinaica
Horari d'entrenaments temporada
DiaHora Camp d'entrenamentVestuari
Futbol Club Pirinaica
Dimarts 20:30 - 22:002
Dijous 20:00 - 21:302

Veure taula equips

Patrocinador Futbol Club Pirinaica
2ªgrup31
PtJCasaVisitantTotalGol
GCECPCGFEFPFGFEFPFfavcont
1
Escudo Olimpic Can Fatjo
451570080015009911
2
Escudo CF Matadepera
381671151112225219
3
Escudo Naise Barcelona FC
351641271111237333
4
Escudo CD Can Parellada
321570132210234919
5
Escudo C Gimnastic Manresa
29164035229255043
6
Escudo Club Natacio Terrassa
28164125049165129
7
Escudo Fundació Terrassa FC
26164124148263933
8
Escudo UD Can Trias
23164143137273725
9
Escudo Mirasol Baco Union
22163223246463743
10
Escudo CP San Cristobal
20152254026272928
11
Escudo CF Ullastrell
18141324045363950
12
Escudo Unio Esportiva Balconada
151620730450112455
13
Escudo CE Castellbell i Vilar
141611631442103255
14
Escudo Sant Pere Nord CF
101601623424103045
15
Escudo Futbol Club Pirinaica
41610701711142897
16
Escudo Can Mir - Rubi
11501900501141498
Patrocinador Futbol Club Pirinaica
Jornada 112 de Octubre
Futbol Club Pirinaica118Olimpic Can Fatjo
Fundació Terrassa FC50Unio Esportiva Balconada
C Gimnastic Manresa12CF Matadepera
Mirasol Baco Union23CF Ullastrell
CD Can Parellada03CP San Cristobal
Sant Pere Nord CF14UD Can Trias
Club Natacio Terrassa62Can Mir - Rubi
Naise Barcelona FC50CE Castellbell i Vilar
Jornada 219 de Octubre
UD Can Trias10CD Can Parellada
Unio Esportiva Balconada42Sant Pere Nord CF
CE Castellbell i Vilar12Fundació Terrassa FC
CF Ullastrell33C Gimnastic Manresa
CF Matadepera21Club Natacio Terrassa
CP San Cristobal40Futbol Club Pirinaica
Olimpic Can Fatjo61Mirasol Baco Union
Can Mir - Rubi013Naise Barcelona FC
Jornada 326 de Octubre
C Gimnastic Manresa09Olimpic Can Fatjo
Futbol Club Pirinaica36Mirasol Baco Union
Fundació Terrassa FC40Can Mir - Rubi
CD Can Parellada40Unio Esportiva Balconada
Sant Pere Nord CF44CE Castellbell i Vilar
CP San Cristobal23UD Can Trias
Naise Barcelona FC35CF Matadepera
Club Natacio Terrassa51CF Ullastrell
Jornada 42 de Noviembre
UD Can Trias52Futbol Club Pirinaica
CE Castellbell i Vilar23CD Can Parellada
Unio Esportiva Balconada03CP San Cristobal
Can Mir - Rubi05Sant Pere Nord CF
CF Ullastrell66Naise Barcelona FC
CF Matadepera53Fundació Terrassa FC
Mirasol Baco Union11C Gimnastic Manresa
Olimpic Can Fatjo61Club Natacio Terrassa
Jornada 59 de Noviembre
UD Can Trias70Unio Esportiva Balconada
Naise Barcelona FC13Olimpic Can Fatjo
Futbol Club Pirinaica09C Gimnastic Manresa
Fundació Terrassa FC30CF Ullastrell
CP San Cristobal02CE Castellbell i Vilar
Sant Pere Nord CF12CF Matadepera
Club Natacio Terrassa11Mirasol Baco Union
CD Can Parellada130Can Mir - Rubi
Jornada 616 de Noviembre
Unio Esportiva Balconada42Futbol Club Pirinaica
CE Castellbell i Vilar33UD Can Trias
Can Mir - Rubi03CP San Cristobal
CF Ullastrell22Sant Pere Nord CF
CF Matadepera00CD Can Parellada
Mirasol Baco Union54Naise Barcelona FC
Olimpic Can Fatjo30Fundació Terrassa FC
C Gimnastic Manresa42Club Natacio Terrassa
Jornada 723 de Noviembre
Futbol Club Pirinaica37Club Natacio Terrassa
UD Can Trias60Can Mir - Rubi
Unio Esportiva Balconada25CE Castellbell i Vilar
Naise Barcelona FC41C Gimnastic Manresa
Fundació Terrassa FC11Mirasol Baco Union
CD Can Parellada61CF Ullastrell
Sant Pere Nord CF24Olimpic Can Fatjo
CP San Cristobal22CF Matadepera
Jornada 830 de Noviembre
CE Castellbell i Vilar20Futbol Club Pirinaica
Club Natacio Terrassa02Naise Barcelona FC
Can Mir - Rubi23Unio Esportiva Balconada
CF Matadepera12UD Can Trias
Mirasol Baco Union22Sant Pere Nord CF
Olimpic Can Fatjo-CD Can Parellada
C Gimnastic Manresa94Fundació Terrassa FC
CF Ullastrell-CP San Cristobal
Jornada 914 de Diciembre
UD Can Trias12CF Ullastrell
Unio Esportiva Balconada01CF Matadepera
Futbol Club Pirinaica05Naise Barcelona FC
Can Mir - Rubi03CE Castellbell i Vilar
Sant Pere Nord CF24C Gimnastic Manresa
CP San Cristobal12Olimpic Can Fatjo
CD Can Parellada21Mirasol Baco Union
Fundació Terrassa FC12Club Natacio Terrassa
Jornada 1021 de Diciembre
Naise Barcelona FC44Fundació Terrassa FC
Club Natacio Terrassa12Sant Pere Nord CF
Can Mir - Rubi55Futbol Club Pirinaica
CF Ullastrell23Unio Esportiva Balconada
Mirasol Baco Union32CP San Cristobal
C Gimnastic Manresa03CD Can Parellada
Olimpic Can Fatjo51UD Can Trias
CF Matadepera80CE Castellbell i Vilar
Jornada 1111 de Enero
UD Can Trias12Mirasol Baco Union
CE Castellbell i Vilar37CF Ullastrell
Unio Esportiva Balconada05Olimpic Can Fatjo
Futbol Club Pirinaica24Fundació Terrassa FC
Can Mir - Rubi06CF Matadepera
Sant Pere Nord CF14Naise Barcelona FC
CD Can Parellada32Club Natacio Terrassa
CP San Cristobal01C Gimnastic Manresa
Jornada 1218 de Enero
CF Ullastrell-Can Mir - Rubi
Club Natacio Terrassa50CP San Cristobal
CF Matadepera50Futbol Club Pirinaica
Mirasol Baco Union13Unio Esportiva Balconada
Olimpic Can Fatjo61CE Castellbell i Vilar
C Gimnastic Manresa32UD Can Trias
Fundació Terrassa FC20Sant Pere Nord CF
Naise Barcelona FC42CD Can Parellada
Jornada 1325 de Enero
CE Castellbell i Vilar02Mirasol Baco Union
Unio Esportiva Balconada12C Gimnastic Manresa
UD Can Trias01Club Natacio Terrassa
Can Mir - Rubi011Olimpic Can Fatjo
Futbol Club Pirinaica63Sant Pere Nord CF
CF Matadepera31CF Ullastrell
CD Can Parellada21Fundació Terrassa FC
CP San Cristobal36Naise Barcelona FC
Jornada 141 de Febrero
Naise Barcelona FC10UD Can Trias
Club Natacio Terrassa60Unio Esportiva Balconada
Fundació Terrassa FC12CP San Cristobal
Olimpic Can Fatjo21CF Matadepera
Mirasol Baco Union62Can Mir - Rubi
Futbol Club Pirinaica24CF Ullastrell
C Gimnastic Manresa43CE Castellbell i Vilar
Sant Pere Nord CF13CD Can Parellada
Jornada 158 de Febrero
CF Ullastrell09Olimpic Can Fatjo
CP San Cristobal21Sant Pere Nord CF
CE Castellbell i Vilar23Club Natacio Terrassa
Unio Esportiva Balconada25Naise Barcelona FC
UD Can Trias01Fundació Terrassa FC
Can Mir - Rubi36C Gimnastic Manresa
CF Matadepera51Mirasol Baco Union
CD Can Parellada61Futbol Club Pirinaica
Jornada 1616 de Febrero
Olimpic Can Fatjo101Futbol Club Pirinaica
Unio Esportiva Balconada23Fundació Terrassa FC
CF Matadepera42C Gimnastic Manresa
CF Ullastrell72Mirasol Baco Union
CP San Cristobal22CD Can Parellada
UD Can Trias11Sant Pere Nord CF
Can Mir - Rubi08Club Natacio Terrassa
CE Castellbell i Vilar16Naise Barcelona FC
Jornada 1729 de Febrero
CD Can Parellada-UD Can Trias
Sant Pere Nord CF-Unio Esportiva Balconada
Fundació Terrassa FC-CE Castellbell i Vilar
C Gimnastic Manresa-CF Ullastrell
Club Natacio Terrassa-CF Matadepera
Futbol Club Pirinaica-CP San Cristobal
Mirasol Baco Union-Olimpic Can Fatjo
Naise Barcelona FC-Can Mir - Rubi
Jornada 187 de Marzo
Olimpic Can Fatjo-C Gimnastic Manresa
Mirasol Baco Union-Futbol Club Pirinaica
Can Mir - Rubi-Fundació Terrassa FC
Unio Esportiva Balconada-CD Can Parellada
CE Castellbell i Vilar-Sant Pere Nord CF
UD Can Trias-CP San Cristobal
CF Matadepera-Naise Barcelona FC
CF Ullastrell-Club Natacio Terrassa
Jornada 1914 de Marzo
Futbol Club Pirinaica-UD Can Trias
CD Can Parellada-CE Castellbell i Vilar
CP San Cristobal-Unio Esportiva Balconada
Sant Pere Nord CF-Can Mir - Rubi
Naise Barcelona FC-CF Ullastrell
Fundació Terrassa FC-CF Matadepera
C Gimnastic Manresa-Mirasol Baco Union
Club Natacio Terrassa-Olimpic Can Fatjo
Jornada 2021 de Marzo
Unio Esportiva Balconada-UD Can Trias
Olimpic Can Fatjo-Naise Barcelona FC
C Gimnastic Manresa-Futbol Club Pirinaica
CF Ullastrell-Fundació Terrassa FC
CE Castellbell i Vilar-CP San Cristobal
CF Matadepera-Sant Pere Nord CF
Mirasol Baco Union-Club Natacio Terrassa
Can Mir - Rubi-CD Can Parellada
Jornada 2128 de Marzo
Futbol Club Pirinaica-Unio Esportiva Balconada
UD Can Trias-CE Castellbell i Vilar
CP San Cristobal-Can Mir - Rubi
Sant Pere Nord CF-CF Ullastrell
CD Can Parellada-CF Matadepera
Naise Barcelona FC-Mirasol Baco Union
Fundació Terrassa FC-Olimpic Can Fatjo
Club Natacio Terrassa-C Gimnastic Manresa
Jornada 225 de Abril
Club Natacio Terrassa-Futbol Club Pirinaica
Can Mir - Rubi-UD Can Trias
CE Castellbell i Vilar-Unio Esportiva Balconada
C Gimnastic Manresa-Naise Barcelona FC
Mirasol Baco Union-Fundació Terrassa FC
CF Ullastrell-CD Can Parellada
Olimpic Can Fatjo-Sant Pere Nord CF
CF Matadepera-CP San Cristobal
Jornada 2318 de Abril
Futbol Club Pirinaica-CE Castellbell i Vilar
Naise Barcelona FC-Club Natacio Terrassa
Unio Esportiva Balconada-Can Mir - Rubi
UD Can Trias-CF Matadepera
Sant Pere Nord CF-Mirasol Baco Union
CD Can Parellada-Olimpic Can Fatjo
Fundació Terrassa FC-C Gimnastic Manresa
CP San Cristobal-CF Ullastrell
Jornada 2425 de Abril
CF Ullastrell-UD Can Trias
CF Matadepera-Unio Esportiva Balconada
Naise Barcelona FC-Futbol Club Pirinaica
CE Castellbell i Vilar-Can Mir - Rubi
C Gimnastic Manresa-Sant Pere Nord CF
Olimpic Can Fatjo-CP San Cristobal
Mirasol Baco Union-CD Can Parellada
Club Natacio Terrassa-Fundació Terrassa FC
Jornada 252 de Mayo
Fundació Terrassa FC-Naise Barcelona FC
Sant Pere Nord CF-Club Natacio Terrassa
Futbol Club Pirinaica-Can Mir - Rubi
Unio Esportiva Balconada-CF Ullastrell
CP San Cristobal-Mirasol Baco Union
CD Can Parellada-C Gimnastic Manresa
UD Can Trias-Olimpic Can Fatjo
CE Castellbell i Vilar-CF Matadepera
Jornada 269 de Mayo
Mirasol Baco Union-UD Can Trias
CF Ullastrell-CE Castellbell i Vilar
Olimpic Can Fatjo-Unio Esportiva Balconada
Fundació Terrassa FC-Futbol Club Pirinaica
CF Matadepera-Can Mir - Rubi
Naise Barcelona FC-Sant Pere Nord CF
Club Natacio Terrassa-CD Can Parellada
C Gimnastic Manresa-CP San Cristobal
Jornada 2716 de Mayo
Can Mir - Rubi-CF Ullastrell
CP San Cristobal-Club Natacio Terrassa
Futbol Club Pirinaica-CF Matadepera
Unio Esportiva Balconada-Mirasol Baco Union
CE Castellbell i Vilar-Olimpic Can Fatjo
UD Can Trias-C Gimnastic Manresa
Sant Pere Nord CF-Fundació Terrassa FC
CD Can Parellada-Naise Barcelona FC
Jornada 2824 de Mayo
Mirasol Baco Union-CE Castellbell i Vilar
C Gimnastic Manresa-Unio Esportiva Balconada
Club Natacio Terrassa-UD Can Trias
Olimpic Can Fatjo-Can Mir - Rubi
Sant Pere Nord CF-Futbol Club Pirinaica
CF Ullastrell-CF Matadepera
Fundació Terrassa FC-CD Can Parellada
Naise Barcelona FC-CP San Cristobal
Jornada 2930 de Mayo
UD Can Trias-Naise Barcelona FC
Unio Esportiva Balconada-Club Natacio Terrassa
CP San Cristobal-Fundació Terrassa FC
CF Matadepera-Olimpic Can Fatjo
Can Mir - Rubi-Mirasol Baco Union
CF Ullastrell-Futbol Club Pirinaica
CE Castellbell i Vilar-C Gimnastic Manresa
CD Can Parellada-Sant Pere Nord CF
Jornada 306 de Junio
Olimpic Can Fatjo-CF Ullastrell
Sant Pere Nord CF-CP San Cristobal
Club Natacio Terrassa-CE Castellbell i Vilar
Naise Barcelona FC-Unio Esportiva Balconada
Fundació Terrassa FC-UD Can Trias
C Gimnastic Manresa-Can Mir - Rubi
Mirasol Baco Union-CF Matadepera
Futbol Club Pirinaica-CD Can Parellada
Patrocinador Futbol Club Pirinaica
MVP
Jugador
Partits jugats: 0
Golejadors
JugadorGolsPartits
Patrocinador Futbol Club Pirinaica

Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

AcceptarCanviar configuració