You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Comparteix

Proper partit

Municipal Mion-Puigberenguer
Sant Cugat FC
VS
Sant Cugat FC

Tècnics
3CATGRUP 7
Pt J Casa Visitant Total Gol
GC EC PC GF EF PF GF EF PF fav cont
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
-
1
Escudo FC Pirinaica
15 6 3 0 0 2 0 1 5 0 1 23 4
2
Escudo Unio Esportiva Avia
14 6 2 1 0 2 1 0 4 2 0 15 8
3
Escudo Sant Cugat FC
14 6 3 0 0 1 2 0 4 2 0 11 6
4
Escudo Club Natacio Terrassa
11 6 2 1 0 1 1 1 3 2 1 18 10
5
Escudo Club Esportiu Puigreig
11 6 2 1 0 1 1 1 3 2 1 14 7
6
Escudo Club Esportiu Navas
10 6 2 0 1 1 1 1 3 1 2 11 6
7
Escudo UE Castellnou
10 6 1 2 0 1 2 0 2 4 0 12 8
8
Escudo Futbol Club Fruitosenc
8 6 1 1 1 1 1 1 2 2 2 9 7
9
Escudo FC Joanenc
8 6 1 1 1 1 1 1 2 2 2 9 14
10
Escudo CF Matadepera
7 6 2 1 0 0 0 3 2 1 3 10 10
11
Escudo Club Futbol Navarcles
7 6 1 0 2 1 1 1 2 1 3 10 11
12
Escudo Club Futbol Santpedor
7 6 1 1 1 1 0 2 2 1 3 10 19
13
Escudo Futbol Club Artes
6 6 1 1 1 0 2 1 1 3 2 12 13
14
Escudo CF Viladecavalls
5 6 1 1 1 0 1 2 1 2 3 5 9
15
Escudo Club Futbol Cardona
5 6 0 2 1 1 0 2 1 2 3 8 14
16
Escudo CDE Suria
5 6 0 1 2 1 1 1 1 2 3 11 18
17
Escudo UD San Lorenzo
2 6 0 2 1 0 0 3 0 2 4 8 22
18
Escudo Sant Pere Nord CF
1 6 0 0 3 0 1 2 0 1 5 7 17
Jornada 1 8-Septiembre
Sant Cugat FC 3 1 CF Viladecavalls
Sant Pere Nord CF 1 4 UE Castellnou
Club Futbol Navarcles 0 3 Futbol Club Fruitosenc
Club Esportiu Navas 5 0 Club Futbol Cardona
Club Futbol Santpedor 4 3 CF Matadepera
Unio Esportiva Avia 3 3 FC Joanenc
Futbol Club Artes 6 2 CDE Suria
UD San Lorenzo 2 2 Club Esportiu Puigreig
FC Pirinaica 6 1 Club Natacio Terrassa
Jornada 2 15-Septiembre
CF Viladecavalls 0 1 FC Pirinaica
UE Castellnou 0 0 Sant Cugat FC
Futbol Club Fruitosenc 4 0 Sant Pere Nord CF
Club Futbol Cardona 2 2 Club Futbol Navarcles
CF Matadepera 0 0 Club Esportiu Navas
FC Joanenc 2 0 Club Futbol Santpedor
CDE Suria 1 3 Unio Esportiva Avia
Club Esportiu Puigreig 1 1 Futbol Club Artes
Club Natacio Terrassa 4 0 UD San Lorenzo
Jornada 3 22-Septiembre
CF Viladecavalls 2 2 UE Castellnou
Sant Cugat FC 1 0 Futbol Club Fruitosenc
Sant Pere Nord CF 0 1 Club Futbol Cardona
Club Futbol Navarcles 2 1 CF Matadepera
Club Esportiu Navas 4 0 FC Joanenc
Club Futbol Santpedor 2 2 CDE Suria
Unio Esportiva Avia 3 2 Club Esportiu Puigreig
Futbol Club Artes 3 3 Club Natacio Terrassa
FC Pirinaica 8 1 UD San Lorenzo
Jornada 4 29-Septiembre
UE Castellnou 1 0 FC Pirinaica
Futbol Club Fruitosenc 0 0 CF Viladecavalls
Club Futbol Cardona 1 2 Sant Cugat FC
CF Matadepera 2 1 Sant Pere Nord CF
FC Joanenc 0 4 Club Futbol Navarcles
CDE Suria 0 2 Club Esportiu Navas
Club Esportiu Puigreig 4 0 Club Futbol Santpedor
Club Natacio Terrassa 1 1 Unio Esportiva Avia
UD San Lorenzo 1 1 Futbol Club Artes
Jornada 5 6-Octubre
UE Castellnou 2 2 Futbol Club Fruitosenc
CF Viladecavalls 2 1 Club Futbol Cardona
Sant Cugat FC 3 2 CF Matadepera
Sant Pere Nord CF 1 2 FC Joanenc
Club Futbol Navarcles 1 2 CDE Suria
Club Esportiu Navas 0 2 Club Esportiu Puigreig
Club Futbol Santpedor 0 5 Club Natacio Terrassa
Unio Esportiva Avia 3 1 UD San Lorenzo
FC Pirinaica 4 1 Futbol Club Artes
Jornada 6 13-Octubre
Futbol Club Fruitosenc 0 4 FC Pirinaica
Club Futbol Cardona 3 3 UE Castellnou
CF Matadepera 2 0 CF Viladecavalls
FC Joanenc 2 2 Sant Cugat FC
CDE Suria 4 4 Sant Pere Nord CF
Club Esportiu Puigreig 3 1 Club Futbol Navarcles
Club Natacio Terrassa 4 0 Club Esportiu Navas
UD San Lorenzo 3 4 Club Futbol Santpedor
Futbol Club Artes 0 2 Unio Esportiva Avia
Jornada 7 20-Octubre
Futbol Club Fruitosenc - Club Futbol Cardona
UE Castellnou - CF Matadepera
CF Viladecavalls - FC Joanenc
Sant Cugat FC - CDE Suria
Sant Pere Nord CF - Club Esportiu Puigreig
Club Futbol Navarcles - Club Natacio Terrassa
Club Esportiu Navas - UD San Lorenzo
Club Futbol Santpedor - Futbol Club Artes
FC Pirinaica - Unio Esportiva Avia
Jornada 8 27-Octubre
Club Futbol Cardona - FC Pirinaica
CF Matadepera - Futbol Club Fruitosenc
FC Joanenc - UE Castellnou
CDE Suria - CF Viladecavalls
Club Esportiu Puigreig - Sant Cugat FC
Club Natacio Terrassa - Sant Pere Nord CF
UD San Lorenzo - Club Futbol Navarcles
Futbol Club Artes - Club Esportiu Navas
Unio Esportiva Avia - Club Futbol Santpedor
Jornada 9 3-Noviembre
Club Futbol Cardona - CF Matadepera
Futbol Club Fruitosenc - FC Joanenc
UE Castellnou - CDE Suria
CF Viladecavalls - Club Esportiu Puigreig
Sant Cugat FC - Club Natacio Terrassa
Sant Pere Nord CF - UD San Lorenzo
Club Futbol Navarcles - Futbol Club Artes
Club Esportiu Navas - Unio Esportiva Avia
FC Pirinaica - Club Futbol Santpedor
Jornada 10 10-Noviembre
CF Matadepera - FC Pirinaica
FC Joanenc - Club Futbol Cardona
CDE Suria - Futbol Club Fruitosenc
Club Esportiu Puigreig - UE Castellnou
Club Natacio Terrassa - CF Viladecavalls
UD San Lorenzo - Sant Cugat FC
Futbol Club Artes - Sant Pere Nord CF
Unio Esportiva Avia - Club Futbol Navarcles
Club Futbol Santpedor - Club Esportiu Navas
Jornada 11 17-Noviembre
CF Matadepera - FC Joanenc
Club Futbol Cardona - CDE Suria
Futbol Club Fruitosenc - Club Esportiu Puigreig
UE Castellnou - Club Natacio Terrassa
CF Viladecavalls - UD San Lorenzo
Sant Cugat FC - Futbol Club Artes
Sant Pere Nord CF - Unio Esportiva Avia
Club Futbol Navarcles - Club Futbol Santpedor
FC Pirinaica - Club Esportiu Navas
Jornada 12 24-Noviembre
FC Joanenc - FC Pirinaica
CDE Suria - CF Matadepera
Club Esportiu Puigreig - Club Futbol Cardona
Club Natacio Terrassa - Futbol Club Fruitosenc
UD San Lorenzo - UE Castellnou
Futbol Club Artes - CF Viladecavalls
Unio Esportiva Avia - Sant Cugat FC
Club Futbol Santpedor - Sant Pere Nord CF
Club Esportiu Navas - Club Futbol Navarcles
Jornada 13 1-Diciembre
FC Joanenc - CDE Suria
CF Matadepera - Club Esportiu Puigreig
Club Futbol Cardona - Club Natacio Terrassa
Futbol Club Fruitosenc - UD San Lorenzo
UE Castellnou - Futbol Club Artes
CF Viladecavalls - Unio Esportiva Avia
Sant Cugat FC - Club Futbol Santpedor
Sant Pere Nord CF - Club Esportiu Navas
FC Pirinaica - Club Futbol Navarcles
Jornada 14 15-Diciembre
CDE Suria - FC Pirinaica
Club Esportiu Puigreig - FC Joanenc
Club Natacio Terrassa - CF Matadepera
UD San Lorenzo - Club Futbol Cardona
Futbol Club Artes - Futbol Club Fruitosenc
Unio Esportiva Avia - UE Castellnou
Club Futbol Santpedor - CF Viladecavalls
Club Esportiu Navas - Sant Cugat FC
Club Futbol Navarcles - Sant Pere Nord CF
Jornada 15 22-Diciembre
CDE Suria - Club Esportiu Puigreig
FC Joanenc - Club Natacio Terrassa
CF Matadepera - UD San Lorenzo
Club Futbol Cardona - Futbol Club Artes
Futbol Club Fruitosenc - Unio Esportiva Avia
UE Castellnou - Club Futbol Santpedor
CF Viladecavalls - Club Esportiu Navas
Sant Cugat FC - Club Futbol Navarcles
FC Pirinaica - Sant Pere Nord CF
Jornada 16 12-Enero
FC Pirinaica - Club Esportiu Puigreig
Club Natacio Terrassa - CDE Suria
UD San Lorenzo - FC Joanenc
Futbol Club Artes - CF Matadepera
Unio Esportiva Avia - Club Futbol Cardona
Club Futbol Santpedor - Futbol Club Fruitosenc
Club Esportiu Navas - UE Castellnou
Club Futbol Navarcles - CF Viladecavalls
Sant Pere Nord CF - Sant Cugat FC
Jornada 17 19-Enero
Club Esportiu Puigreig - Club Natacio Terrassa
CDE Suria - UD San Lorenzo
FC Joanenc - Futbol Club Artes
CF Matadepera - Unio Esportiva Avia
Club Futbol Cardona - Club Futbol Santpedor
Futbol Club Fruitosenc - Club Esportiu Navas
UE Castellnou - Club Futbol Navarcles
CF Viladecavalls - Sant Pere Nord CF
Sant Cugat FC - FC Pirinaica
Jornada 18 26-Enero
CF Viladecavalls - Sant Cugat FC
UE Castellnou - Sant Pere Nord CF
Futbol Club Fruitosenc - Club Futbol Navarcles
Club Futbol Cardona - Club Esportiu Navas
CF Matadepera - Club Futbol Santpedor
FC Joanenc - Unio Esportiva Avia
CDE Suria - Futbol Club Artes
Club Esportiu Puigreig - UD San Lorenzo
Club Natacio Terrassa - FC Pirinaica
Jornada 19 2-Febrero
FC Pirinaica - CF Viladecavalls
Sant Cugat FC - UE Castellnou
Sant Pere Nord CF - Futbol Club Fruitosenc
Club Futbol Navarcles - Club Futbol Cardona
Club Esportiu Navas - CF Matadepera
Club Futbol Santpedor - FC Joanenc
Unio Esportiva Avia - CDE Suria
Futbol Club Artes - Club Esportiu Puigreig
UD San Lorenzo - Club Natacio Terrassa
Jornada 20 9-Febrero
UE Castellnou - CF Viladecavalls
Futbol Club Fruitosenc - Sant Cugat FC
Club Futbol Cardona - Sant Pere Nord CF
CF Matadepera - Club Futbol Navarcles
FC Joanenc - Club Esportiu Navas
CDE Suria - Club Futbol Santpedor
Club Esportiu Puigreig - Unio Esportiva Avia
Club Natacio Terrassa - Futbol Club Artes
UD San Lorenzo - FC Pirinaica
Jornada 21 16-Febrero
FC Pirinaica - UE Castellnou
CF Viladecavalls - Futbol Club Fruitosenc
Sant Cugat FC - Club Futbol Cardona
Sant Pere Nord CF - CF Matadepera
Club Futbol Navarcles - FC Joanenc
Club Esportiu Navas - CDE Suria
Club Futbol Santpedor - Club Esportiu Puigreig
Unio Esportiva Avia - Club Natacio Terrassa
Futbol Club Artes - UD San Lorenzo
Jornada 22 1-Marzo
Futbol Club Fruitosenc - UE Castellnou
Club Futbol Cardona - CF Viladecavalls
CF Matadepera - Sant Cugat FC
FC Joanenc - Sant Pere Nord CF
CDE Suria - Club Futbol Navarcles
Club Esportiu Puigreig - Club Esportiu Navas
Club Natacio Terrassa - Club Futbol Santpedor
UD San Lorenzo - Unio Esportiva Avia
Futbol Club Artes - FC Pirinaica
Jornada 23 8-Marzo
FC Pirinaica - Futbol Club Fruitosenc
UE Castellnou - Club Futbol Cardona
CF Viladecavalls - CF Matadepera
Sant Cugat FC - FC Joanenc
Sant Pere Nord CF - CDE Suria
Club Futbol Navarcles - Club Esportiu Puigreig
Club Esportiu Navas - Club Natacio Terrassa
Club Futbol Santpedor - UD San Lorenzo
Unio Esportiva Avia - Futbol Club Artes
Jornada 24 15-Marzo
Club Futbol Cardona - Futbol Club Fruitosenc
CF Matadepera - UE Castellnou
FC Joanenc - CF Viladecavalls
CDE Suria - Sant Cugat FC
Club Esportiu Puigreig - Sant Pere Nord CF
Club Natacio Terrassa - Club Futbol Navarcles
UD San Lorenzo - Club Esportiu Navas
Futbol Club Artes - Club Futbol Santpedor
Unio Esportiva Avia - FC Pirinaica
Jornada 25 22-Marzo
FC Pirinaica - Club Futbol Cardona
Futbol Club Fruitosenc - CF Matadepera
UE Castellnou - FC Joanenc
CF Viladecavalls - CDE Suria
Sant Cugat FC - Club Esportiu Puigreig
Sant Pere Nord CF - Club Natacio Terrassa
Club Futbol Navarcles - UD San Lorenzo
Club Esportiu Navas - Futbol Club Artes
Club Futbol Santpedor - Unio Esportiva Avia
Jornada 26 29-Marzo
CF Matadepera - Club Futbol Cardona
FC Joanenc - Futbol Club Fruitosenc
CDE Suria - UE Castellnou
Club Esportiu Puigreig - CF Viladecavalls
Club Natacio Terrassa - Sant Cugat FC
UD San Lorenzo - Sant Pere Nord CF
Futbol Club Artes - Club Futbol Navarcles
Unio Esportiva Avia - Club Esportiu Navas
Club Futbol Santpedor - FC Pirinaica
Jornada 27 5-Abril
FC Pirinaica - CF Matadepera
Club Futbol Cardona - FC Joanenc
Futbol Club Fruitosenc - CDE Suria
UE Castellnou - Club Esportiu Puigreig
CF Viladecavalls - Club Natacio Terrassa
Sant Cugat FC - UD San Lorenzo
Sant Pere Nord CF - Futbol Club Artes
Club Futbol Navarcles - Unio Esportiva Avia
Club Esportiu Navas - Club Futbol Santpedor
Jornada 28 19-Abril
FC Joanenc - CF Matadepera
CDE Suria - Club Futbol Cardona
Club Esportiu Puigreig - Futbol Club Fruitosenc
Club Natacio Terrassa - UE Castellnou
UD San Lorenzo - CF Viladecavalls
Futbol Club Artes - Sant Cugat FC
Unio Esportiva Avia - Sant Pere Nord CF
Club Futbol Santpedor - Club Futbol Navarcles
Club Esportiu Navas - FC Pirinaica
Jornada 29 26-Abril
FC Pirinaica - FC Joanenc
CF Matadepera - CDE Suria
Club Futbol Cardona - Club Esportiu Puigreig
Futbol Club Fruitosenc - Club Natacio Terrassa
UE Castellnou - UD San Lorenzo
CF Viladecavalls - Futbol Club Artes
Sant Cugat FC - Unio Esportiva Avia
Sant Pere Nord CF - Club Futbol Santpedor
Club Futbol Navarcles - Club Esportiu Navas
Jornada 30 3-Mayo
CDE Suria - FC Joanenc
Club Esportiu Puigreig - CF Matadepera
Club Natacio Terrassa - Club Futbol Cardona
UD San Lorenzo - Futbol Club Fruitosenc
Futbol Club Artes - UE Castellnou
Unio Esportiva Avia - CF Viladecavalls
Club Futbol Santpedor - Sant Cugat FC
Club Esportiu Navas - Sant Pere Nord CF
Club Futbol Navarcles - FC Pirinaica
Jornada 31 10-Mayo
FC Pirinaica - CDE Suria
FC Joanenc - Club Esportiu Puigreig
CF Matadepera - Club Natacio Terrassa
Club Futbol Cardona - UD San Lorenzo
Futbol Club Fruitosenc - Futbol Club Artes
UE Castellnou - Unio Esportiva Avia
CF Viladecavalls - Club Futbol Santpedor
Sant Cugat FC - Club Esportiu Navas
Sant Pere Nord CF - Club Futbol Navarcles
Jornada 32 17-Mayo
Club Esportiu Puigreig - CDE Suria
Club Natacio Terrassa - FC Joanenc
UD San Lorenzo - CF Matadepera
Futbol Club Artes - Club Futbol Cardona
Unio Esportiva Avia - Futbol Club Fruitosenc
Club Futbol Santpedor - UE Castellnou
Club Esportiu Navas - CF Viladecavalls
Club Futbol Navarcles - Sant Cugat FC
Sant Pere Nord CF - FC Pirinaica
Jornada 33 24-Mayo
Club Esportiu Puigreig - FC Pirinaica
CDE Suria - Club Natacio Terrassa
FC Joanenc - UD San Lorenzo
CF Matadepera - Futbol Club Artes
Club Futbol Cardona - Unio Esportiva Avia
Futbol Club Fruitosenc - Club Futbol Santpedor
UE Castellnou - Club Esportiu Navas
CF Viladecavalls - Club Futbol Navarcles
Sant Cugat FC - Sant Pere Nord CF
Jornada 34 31-Mayo
Club Natacio Terrassa - Club Esportiu Puigreig
UD San Lorenzo - CDE Suria
Futbol Club Artes - FC Joanenc
Unio Esportiva Avia - CF Matadepera
Club Futbol Santpedor - Club Futbol Cardona
Club Esportiu Navas - Futbol Club Fruitosenc
Club Futbol Navarcles - UE Castellnou
Sant Pere Nord CF - CF Viladecavalls
FC Pirinaica - Sant Cugat FC
MVP
Jugador
Partits jugats: 0
Golejadors
JugadorGolsPartits
Imagen deportista equipo CARLITOS 5 6
Imagen deportista equipo VILY 5 6
Imagen deportista equipo CHOAIB 3 6
Imagen deportista equipo NOGA 2 5
Imagen deportista equipo PIPE 2 5
Imagen deportista equipo CRIS 1 6
Imagen deportista equipo CASTAÑO 1 6
Imagen deportista equipo XAVI 1 5
Imagen deportista equipo DUQUE 1 3

Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

Acceptar Canviar configuració