You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Comparteix

Proper partit

Municipal Mion-Puigberenguer
Sant Cugat FC
VS
Sant Cugat FC

Tècnics
SEGONA GATALANA
Pt J Casa Visitant Total Gol
GC EC PC GF EF PF GF EF PF fav cont
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
-
1
Escudo CE Sabadell FC b
21 9 4 0 0 3 0 2 7 0 2 38 6
2
Escudo FC Pirinaica
17 8 3 1 0 2 1 1 5 2 1 20 10
3
Escudo Unio Esportiva Castellar
17 8 2 1 1 3 1 0 5 2 1 15 7
4
Escudo FC Joanenc
15 8 2 2 0 2 1 1 4 3 1 9 5
5
Escudo CF Atletic Gironella
15 8 4 0 0 1 0 3 5 0 3 14 12
6
Escudo CF Ripollet
14 9 2 2 1 2 0 2 4 2 3 13 13
7
Escudo CFU Can Rull Romulo
14 9 3 1 1 1 1 2 4 2 3 11 16
8
Escudo UD Tibidabo Torre Romeu
11 9 1 2 1 1 3 1 2 5 2 16 16
9
Escudo Cerdanyola del Valles b
10 8 2 1 1 1 0 3 3 1 4 15 17
10
Escudo UD Can Trias
9 8 1 1 2 1 2 1 2 3 3 10 12
11
Escudo Unio Esportiva Calaf
9 9 3 0 2 0 0 4 3 0 6 14 28
12
Escudo CE Berga
8 8 2 0 2 0 2 2 2 2 4 13 13
13
Escudo Club Natacio Terrassa
6 8 1 1 2 0 2 2 1 3 4 5 10
14
Escudo Club Esportiu Sallent
4 9 0 1 3 1 0 4 1 1 7 6 20
15
Escudo Unio Esportiva Avia
4 8 0 2 2 0 2 2 0 4 4 5 19
Jornada 1 3-Octubre
CFU Can Rull Romulo 1 1 Unio Esportiva Avia
Unio Esportiva Calaf 2 0 UD Can Trias
CF Ripollet 1 0 CF Atletic Gironella
Cerdanyola del Valles b 2 2 FC Pirinaica
FC Joanenc 1 0 CE Sabadell FC b
Unio Esportiva Castellar 4 1 Club Esportiu Sallent
CE Berga 1 2 UD Tibidabo Torre Romeu
descansa - Club Natacio Terrassa
Jornada 2 10-Octubre
Unio Esportiva Avia - descansa
UD Can Trias 4 0 CFU Can Rull Romulo
CF Atletic Gironella 3 2 Unio Esportiva Calaf
FC Pirinaica 4 0 CF Ripollet
CE Sabadell FC b 6 1 Cerdanyola del Valles b
Club Esportiu Sallent 0 0 FC Joanenc
UD Tibidabo Torre Romeu 1 1 Unio Esportiva Castellar
Club Natacio Terrassa 2 0 CE Berga
Jornada 3 17-Octubre
Unio Esportiva Avia 0 0 UD Can Trias
CFU Can Rull Romulo 1 0 CF Atletic Gironella
Unio Esportiva Calaf 3 6 FC Pirinaica
CF Ripollet 1 4 CE Sabadell FC b
Cerdanyola del Valles b 6 0 Club Esportiu Sallent
FC Joanenc 1 1 UD Tibidabo Torre Romeu
Unio Esportiva Castellar 0 0 Club Natacio Terrassa
descansa - CE Berga
Jornada 4 24-Octubre
UD Can Trias - descansa
CF Atletic Gironella 5 0 Unio Esportiva Avia
FC Pirinaica 3 0 CFU Can Rull Romulo
CE Sabadell FC b 7 0 Unio Esportiva Calaf
Club Esportiu Sallent 1 2 CF Ripollet
UD Tibidabo Torre Romeu 1 2 Cerdanyola del Valles b
Club Natacio Terrassa 1 2 FC Joanenc
CE Berga 1 2 Unio Esportiva Castellar
Jornada 5 31-Octubre
UD Can Trias 1 2 CF Atletic Gironella
Unio Esportiva Avia 0 1 FC Pirinaica
CFU Can Rull Romulo 1 4 CE Sabadell FC b
Unio Esportiva Calaf 4 1 Club Esportiu Sallent
CF Ripollet 0 0 UD Tibidabo Torre Romeu
Cerdanyola del Valles b 1 0 Club Natacio Terrassa
FC Joanenc 1 1 CE Berga
descansa - Unio Esportiva Castellar
Jornada 6 7-Noviembre
CF Atletic Gironella - descansa
FC Pirinaica 1 1 UD Can Trias
CE Sabadell FC b 6 0 Unio Esportiva Avia
Club Esportiu Sallent 0 1 CFU Can Rull Romulo
UD Tibidabo Torre Romeu 3 1 Unio Esportiva Calaf
Club Natacio Terrassa 0 4 CF Ripollet
CE Berga 4 2 Cerdanyola del Valles b
Unio Esportiva Castellar 0 2 FC Joanenc
Jornada 7 14-Noviembre
CF Atletic Gironella 3 1 FC Pirinaica
UD Can Trias 0 4 CE Sabadell FC b
Unio Esportiva Avia 1 3 Club Esportiu Sallent
CFU Can Rull Romulo 4 2 UD Tibidabo Torre Romeu
Unio Esportiva Calaf 2 1 Club Natacio Terrassa
CF Ripollet 2 2 CE Berga
Cerdanyola del Valles b 1 2 Unio Esportiva Castellar
descansa - FC Joanenc
Jornada 8 21-Noviembre
FC Pirinaica - descansa
CE Sabadell FC b 6 0 CF Atletic Gironella
Club Esportiu Sallent 0 1 UD Can Trias
UD Tibidabo Torre Romeu 3 3 Unio Esportiva Avia
Club Natacio Terrassa 1 1 CFU Can Rull Romulo
CE Berga 3 0 Unio Esportiva Calaf
Unio Esportiva Castellar 2 1 CF Ripollet
FC Joanenc 2 0 Cerdanyola del Valles b
Jornada 9 28-Noviembre
FC Pirinaica 2 1 CE Sabadell FC b
CF Atletic Gironella 1 0 Club Esportiu Sallent
UD Can Trias 3 3 UD Tibidabo Torre Romeu
Unio Esportiva Avia 0 0 Club Natacio Terrassa
CFU Can Rull Romulo 2 1 CE Berga
Unio Esportiva Calaf 0 4 Unio Esportiva Castellar
CF Ripollet 2 0 FC Joanenc
descansa - Cerdanyola del Valles b
Jornada 10 12-Diciembre
CE Sabadell FC b - descansa
Club Esportiu Sallent - FC Pirinaica
UD Tibidabo Torre Romeu - CF Atletic Gironella
Club Natacio Terrassa - UD Can Trias
CE Berga - Unio Esportiva Avia
Unio Esportiva Castellar - CFU Can Rull Romulo
FC Joanenc - Unio Esportiva Calaf
Cerdanyola del Valles b - CF Ripollet
Jornada 11 19-Diciembre
CE Sabadell FC b - Club Esportiu Sallent
FC Pirinaica - UD Tibidabo Torre Romeu
CF Atletic Gironella - Club Natacio Terrassa
UD Can Trias - CE Berga
Unio Esportiva Avia - Unio Esportiva Castellar
CFU Can Rull Romulo - FC Joanenc
Unio Esportiva Calaf - Cerdanyola del Valles b
descansa - CF Ripollet
Jornada 12 9-Enero
Club Esportiu Sallent - descansa
UD Tibidabo Torre Romeu - CE Sabadell FC b
Club Natacio Terrassa - FC Pirinaica
CE Berga - CF Atletic Gironella
Unio Esportiva Castellar - UD Can Trias
FC Joanenc - Unio Esportiva Avia
Cerdanyola del Valles b - CFU Can Rull Romulo
CF Ripollet - Unio Esportiva Calaf
Jornada 13 16-Enero
Club Esportiu Sallent - UD Tibidabo Torre Romeu
CE Sabadell FC b - Club Natacio Terrassa
FC Pirinaica - CE Berga
CF Atletic Gironella - Unio Esportiva Castellar
UD Can Trias - FC Joanenc
Unio Esportiva Avia - Cerdanyola del Valles b
CFU Can Rull Romulo - CF Ripollet
descansa - Unio Esportiva Calaf
Jornada 14 23-Enero
descansa - UD Tibidabo Torre Romeu
Club Natacio Terrassa - Club Esportiu Sallent
CE Berga - CE Sabadell FC b
Unio Esportiva Castellar - FC Pirinaica
FC Joanenc - CF Atletic Gironella
Cerdanyola del Valles b - UD Can Trias
CF Ripollet - Unio Esportiva Avia
Unio Esportiva Calaf - CFU Can Rull Romulo
Jornada 15 30-Enero
UD Tibidabo Torre Romeu - Club Natacio Terrassa
Club Esportiu Sallent - CE Berga
CE Sabadell FC b - Unio Esportiva Castellar
FC Pirinaica - FC Joanenc
CF Atletic Gironella - Cerdanyola del Valles b
UD Can Trias - CF Ripollet
Unio Esportiva Avia - Unio Esportiva Calaf
CFU Can Rull Romulo - descansa
Jornada 16 6-Febrero
Unio Esportiva Avia - CFU Can Rull Romulo
UD Can Trias - Unio Esportiva Calaf
CF Atletic Gironella - CF Ripollet
FC Pirinaica - Cerdanyola del Valles b
CE Sabadell FC b - FC Joanenc
Club Esportiu Sallent - Unio Esportiva Castellar
UD Tibidabo Torre Romeu - CE Berga
Club Natacio Terrassa - descansa
Jornada 17 13-Febrero
descansa - Unio Esportiva Avia
CFU Can Rull Romulo - UD Can Trias
Unio Esportiva Calaf - CF Atletic Gironella
CF Ripollet - FC Pirinaica
Cerdanyola del Valles b - CE Sabadell FC b
FC Joanenc - Club Esportiu Sallent
Unio Esportiva Castellar - UD Tibidabo Torre Romeu
CE Berga - Club Natacio Terrassa
Jornada 18 20-Febrero
UD Can Trias - Unio Esportiva Avia
CF Atletic Gironella - CFU Can Rull Romulo
FC Pirinaica - Unio Esportiva Calaf
CE Sabadell FC b - CF Ripollet
Club Esportiu Sallent - Cerdanyola del Valles b
UD Tibidabo Torre Romeu - FC Joanenc
Club Natacio Terrassa - Unio Esportiva Castellar
CE Berga - descansa
Jornada 19 6-Marzo
descansa - UD Can Trias
Unio Esportiva Avia - CF Atletic Gironella
CFU Can Rull Romulo - FC Pirinaica
Unio Esportiva Calaf - CE Sabadell FC b
CF Ripollet - Club Esportiu Sallent
Cerdanyola del Valles b - UD Tibidabo Torre Romeu
FC Joanenc - Club Natacio Terrassa
Unio Esportiva Castellar - CE Berga
Jornada 20 13-Marzo
CF Atletic Gironella - UD Can Trias
FC Pirinaica - Unio Esportiva Avia
CE Sabadell FC b - CFU Can Rull Romulo
Club Esportiu Sallent - Unio Esportiva Calaf
UD Tibidabo Torre Romeu - CF Ripollet
Club Natacio Terrassa - Cerdanyola del Valles b
CE Berga - FC Joanenc
Unio Esportiva Castellar - descansa
Jornada 21 20-Marzo
descansa - CF Atletic Gironella
UD Can Trias - FC Pirinaica
Unio Esportiva Avia - CE Sabadell FC b
CFU Can Rull Romulo - Club Esportiu Sallent
Unio Esportiva Calaf - UD Tibidabo Torre Romeu
CF Ripollet - Club Natacio Terrassa
Cerdanyola del Valles b - CE Berga
FC Joanenc - Unio Esportiva Castellar
Jornada 22 27-Marzo
FC Pirinaica - CF Atletic Gironella
CE Sabadell FC b - UD Can Trias
Club Esportiu Sallent - Unio Esportiva Avia
UD Tibidabo Torre Romeu - CFU Can Rull Romulo
Club Natacio Terrassa - Unio Esportiva Calaf
CE Berga - CF Ripollet
Unio Esportiva Castellar - Cerdanyola del Valles b
FC Joanenc - descansa
Jornada 23 3-Abril
descansa - FC Pirinaica
CF Atletic Gironella - CE Sabadell FC b
UD Can Trias - Club Esportiu Sallent
Unio Esportiva Avia - UD Tibidabo Torre Romeu
CFU Can Rull Romulo - Club Natacio Terrassa
Unio Esportiva Calaf - CE Berga
CF Ripollet - Unio Esportiva Castellar
Cerdanyola del Valles b - FC Joanenc
Jornada 24 10-Abril
CE Sabadell FC b - FC Pirinaica
Club Esportiu Sallent - CF Atletic Gironella
UD Tibidabo Torre Romeu - UD Can Trias
Club Natacio Terrassa - Unio Esportiva Avia
CE Berga - CFU Can Rull Romulo
Unio Esportiva Castellar - Unio Esportiva Calaf
FC Joanenc - CF Ripollet
Cerdanyola del Valles b - descansa
Jornada 25 24-Abril
descansa - CE Sabadell FC b
FC Pirinaica - Club Esportiu Sallent
CF Atletic Gironella - UD Tibidabo Torre Romeu
UD Can Trias - Club Natacio Terrassa
Unio Esportiva Avia - CE Berga
CFU Can Rull Romulo - Unio Esportiva Castellar
Unio Esportiva Calaf - FC Joanenc
CF Ripollet - Cerdanyola del Valles b
Jornada 26 1-Mayo
Club Esportiu Sallent - CE Sabadell FC b
UD Tibidabo Torre Romeu - FC Pirinaica
Club Natacio Terrassa - CF Atletic Gironella
CE Berga - UD Can Trias
Unio Esportiva Castellar - Unio Esportiva Avia
FC Joanenc - CFU Can Rull Romulo
Cerdanyola del Valles b - Unio Esportiva Calaf
CF Ripollet - descansa
Jornada 27 8-Mayo
descansa - Club Esportiu Sallent
CE Sabadell FC b - UD Tibidabo Torre Romeu
FC Pirinaica - Club Natacio Terrassa
CF Atletic Gironella - CE Berga
UD Can Trias - Unio Esportiva Castellar
Unio Esportiva Avia - FC Joanenc
CFU Can Rull Romulo - Cerdanyola del Valles b
Unio Esportiva Calaf - CF Ripollet
Jornada 28 15-Mayo
UD Tibidabo Torre Romeu - Club Esportiu Sallent
Club Natacio Terrassa - CE Sabadell FC b
CE Berga - FC Pirinaica
Unio Esportiva Castellar - CF Atletic Gironella
FC Joanenc - UD Can Trias
Cerdanyola del Valles b - Unio Esportiva Avia
CF Ripollet - CFU Can Rull Romulo
Unio Esportiva Calaf - descansa
Jornada 29 22-Mayo
UD Tibidabo Torre Romeu - descansa
Club Esportiu Sallent - Club Natacio Terrassa
CE Sabadell FC b - CE Berga
FC Pirinaica - Unio Esportiva Castellar
CF Atletic Gironella - FC Joanenc
UD Can Trias - Cerdanyola del Valles b
Unio Esportiva Avia - CF Ripollet
CFU Can Rull Romulo - Unio Esportiva Calaf
Jornada 30 29-Mayo
Club Natacio Terrassa - UD Tibidabo Torre Romeu
CE Berga - Club Esportiu Sallent
Unio Esportiva Castellar - CE Sabadell FC b
FC Joanenc - FC Pirinaica
Cerdanyola del Valles b - CF Atletic Gironella
CF Ripollet - UD Can Trias
Unio Esportiva Calaf - Unio Esportiva Avia
descansa - CFU Can Rull Romulo
MVP
Jugador
Partits jugats: 0
Golejadors
JugadorGolsPartits
Imagen deportista equipo VILY 6 8
Imagen deportista equipo PIPE 3 8
Imagen deportista equipo BAENA 3 5
Imagen deportista equipo EPI 2 5
Imagen deportista equipo NASI 1 8
Imagen deportista equipo CAMILO 1 8
Imagen deportista equipo ZAJARA 1 8
Imagen deportista equipo CASTAÑO 1 6
Imagen deportista equipo CABEZAS 1 6
Imagen deportista equipo DUQUE 1 6

Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

Acceptar Refusar