You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Jugadors

Imagen deportista
YOUSSEF
0
Imagen deportista
ILIAS
0
Imagen deportista
JAVIER
0
Imagen deportista
ROGER
0
Imagen deportista
LLUC
0
Imagen deportista
MARC
0
Imagen deportista
BERNAT
0
Imagen deportista
TOMEU
0
Imagen deportista
IKER
0
Imagen deportista
MARC
0
Imagen deportista
ERIK VICENTE
0
Imagen deportista
RADWAN
0
Imagen deportista
FRANCISCO JAVIER
Porter 0

Técnics

Tecnico
ADRIAN PORTELA
Entrenador
Tecnico
VILA
Segon entrenador
ALEVÍ 3ª DIVISIÓ GRUP 18
JCasaVisitantGol Pt
GCECPCGFEFPFfavcont
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1PUIGCERDA CF A30150015002811390
2NAVASCE A30140113111774982
3FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B30102310141367563
4CALLUS CF A3082511041389559
5CARDONA CF B309249241109058
6NAVARCLESCF A3081692414110654
7SURIA CE B3083465412412150
8FC Pirinaica301005501012111345
9SANT SALVADOR CERCS CF A3080751912912940
10AVIA UE A3060941109315631
11FRUITOSENC FC C3070822117614029
12PUIGREIG CE C30537311110314528
13BAGANES CCR B3051921126915923
14GIRONELLA CF AT B30311131117017320
15BERGA CE C3024930126313519
16JOANENC FC E30201311135118310
Calendari lliga final
Jornada 01
CARDONA CF B03NAVASCE A
PUIGREIG CE C03CALLUS CF A
GIRONELLA CF AT B28SANT SALVADOR CERCS CF A
FRUITOSENC FC C51JOANENC FC E
NAVARCLESCF A111PUIGCERDA CF A
AVIA UE A50BAGANES CCR B
SURIA CE B55FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
BERGA CE C36FC Pirinaica
Jornada 02
NAVASCE A60BERGA CE C
CALLUS CF A25CARDONA CF B
SANT SALVADOR CERCS CF A103PUIGREIG CE C
JOANENC FC E03GIRONELLA CF AT B
PUIGCERDA CF A122FRUITOSENC FC C
BAGANES CCR B010NAVARCLESCF A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B110AVIA UE A
FC Pirinaica53SURIA CE B
Jornada 03
NAVASCE A52CALLUS CF A
CARDONA CF B36SANT SALVADOR CERCS CF A
PUIGREIG CE C50JOANENC FC E
GIRONELLA CF AT B09PUIGCERDA CF A
FRUITOSENC FC C32BAGANES CCR B
NAVARCLESCF A48FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
AVIA UE A54FC Pirinaica
BERGA CE C44SURIA CE B
Jornada 04
CALLUS CF A61BERGA CE C
SANT SALVADOR CERCS CF A47NAVASCE A
JOANENC FC E07CARDONA CF B
PUIGCERDA CF A120PUIGREIG CE C
BAGANES CCR B63GIRONELLA CF AT B
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B52FRUITOSENC FC C
FC Pirinaica42NAVARCLESCF A
SURIA CE B62AVIA UE A
Jornada 05
CALLUS CF A22SANT SALVADOR CERCS CF A
NAVASCE A31JOANENC FC E
CARDONA CF B25PUIGCERDA CF A
PUIGREIG CE C61BAGANES CCR B
GIRONELLA CF AT B39FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
FRUITOSENC FC C52FC Pirinaica
NAVARCLESCF A55SURIA CE B
BERGA CE C55AVIA UE A
Jornada 06
SANT SALVADOR CERCS CF A72BERGA CE C
JOANENC FC E24CALLUS CF A
PUIGCERDA CF A51NAVASCE A
BAGANES CCR B22CARDONA CF B
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B70PUIGREIG CE C
FC Pirinaica71GIRONELLA CF AT B
SURIA CE B14FRUITOSENC FC C
AVIA UE A27NAVARCLESCF A
Jornada 07
SANT SALVADOR CERCS CF A93JOANENC FC E
CALLUS CF A16PUIGCERDA CF A
NAVASCE A40BAGANES CCR B
CARDONA CF B12FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
PUIGREIG CE C34FC Pirinaica
GIRONELLA CF AT B46SURIA CE B
FRUITOSENC FC C25AVIA UE A
BERGA CE C06NAVARCLESCF A
Jornada 08
JOANENC FC E54BERGA CE C
PUIGCERDA CF A90SANT SALVADOR CERCS CF A
BAGANES CCR B15CALLUS CF A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B24NAVASCE A
FC Pirinaica24CARDONA CF B
SURIA CE B43PUIGREIG CE C
AVIA UE A14GIRONELLA CF AT B
NAVARCLESCF A62FRUITOSENC FC C
Jornada 09
JOANENC FC E012PUIGCERDA CF A
SANT SALVADOR CERCS CF A53BAGANES CCR B
CALLUS CF A56FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
NAVASCE A41FC Pirinaica
CARDONA CF B22SURIA CE B
PUIGREIG CE C64AVIA UE A
GIRONELLA CF AT B17NAVARCLESCF A
BERGA CE C44FRUITOSENC FC C
Jornada 10
PUIGCERDA CF A141BERGA CE C
BAGANES CCR B16JOANENC FC E
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B43SANT SALVADOR CERCS CF A
FC Pirinaica27CALLUS CF A
SURIA CE B33NAVASCE A
AVIA UE A23CARDONA CF B
NAVARCLESCF A74PUIGREIG CE C
FRUITOSENC FC C63GIRONELLA CF AT B
Jornada 11
PUIGCERDA CF A70BAGANES CCR B
JOANENC FC E08FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
SANT SALVADOR CERCS CF A43FC Pirinaica
CALLUS CF A44SURIA CE B
NAVASCE A160AVIA UE A
CARDONA CF B32NAVARCLESCF A
PUIGREIG CE C44FRUITOSENC FC C
BERGA CE C12GIRONELLA CF AT B
Jornada 12
BAGANES CCR B64BERGA CE C
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B07PUIGCERDA CF A
FC Pirinaica82JOANENC FC E
SURIA CE B73SANT SALVADOR CERCS CF A
AVIA UE A25CALLUS CF A
NAVARCLESCF A34NAVASCE A
FRUITOSENC FC C35CARDONA CF B
GIRONELLA CF AT B65PUIGREIG CE C
Jornada 13
BAGANES CCR B24FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
PUIGCERDA CF A60FC Pirinaica
JOANENC FC E15SURIA CE B
SANT SALVADOR CERCS CF A46AVIA UE A
CALLUS CF A46NAVARCLESCF A
NAVASCE A51FRUITOSENC FC C
CARDONA CF B42GIRONELLA CF AT B
BERGA CE C15PUIGREIG CE C
Jornada 14
BERGA CE C24FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
FC Pirinaica90BAGANES CCR B
SURIA CE B010PUIGCERDA CF A
AVIA UE A41JOANENC FC E
NAVARCLESCF A41SANT SALVADOR CERCS CF A
FRUITOSENC FC C26CALLUS CF A
GIRONELLA CF AT B012NAVASCE A
PUIGREIG CE C44CARDONA CF B
Jornada 15
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B90FC Pirinaica
BAGANES CCR B24SURIA CE B
PUIGCERDA CF A150AVIA UE A
JOANENC FC E26NAVARCLESCF A
SANT SALVADOR CERCS CF A73FRUITOSENC FC C
CALLUS CF A53GIRONELLA CF AT B
NAVASCE A41PUIGREIG CE C
CARDONA CF B51BERGA CE C
Jornada 16
NAVASCE A61CARDONA CF B
CALLUS CF A32PUIGREIG CE C
SANT SALVADOR CERCS CF A52GIRONELLA CF AT B
JOANENC FC E12FRUITOSENC FC C
PUIGCERDA CF A50NAVARCLESCF A
BAGANES CCR B92AVIA UE A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B22SURIA CE B
FC Pirinaica32BERGA CE C
Jornada 17
BERGA CE C13NAVASCE A
CARDONA CF B72CALLUS CF A
PUIGREIG CE C57SANT SALVADOR CERCS CF A
GIRONELLA CF AT B32JOANENC FC E
FRUITOSENC FC C112PUIGCERDA CF A
NAVARCLESCF A56BAGANES CCR B
AVIA UE A13FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
SURIA CE B41FC Pirinaica
Jornada 18
CALLUS CF A36NAVASCE A
SANT SALVADOR CERCS CF A46CARDONA CF B
JOANENC FC E57PUIGREIG CE C
PUIGCERDA CF A190GIRONELLA CF AT B
BAGANES CCR B41FRUITOSENC FC C
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B22NAVARCLESCF A
FC Pirinaica52AVIA UE A
SURIA CE B43BERGA CE C
Jornada 19
BERGA CE C35CALLUS CF A
NAVASCE A63SANT SALVADOR CERCS CF A
CARDONA CF B42JOANENC FC E
PUIGREIG CE C09PUIGCERDA CF A
GIRONELLA CF AT B66BAGANES CCR B
FRUITOSENC FC C32FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
NAVARCLESCF A42FC Pirinaica
AVIA UE A37SURIA CE B
Jornada 20
SANT SALVADOR CERCS CF A24CALLUS CF A
JOANENC FC E16NAVASCE A
PUIGCERDA CF A60CARDONA CF B
BAGANES CCR B27PUIGREIG CE C
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B50GIRONELLA CF AT B
FC Pirinaica51FRUITOSENC FC C
SURIA CE B25NAVARCLESCF A
AVIA UE A90BERGA CE C
Jornada 21
BERGA CE C32SANT SALVADOR CERCS CF A
CALLUS CF A131JOANENC FC E
NAVASCE A02PUIGCERDA CF A
CARDONA CF B80BAGANES CCR B
PUIGREIG CE C42FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
GIRONELLA CF AT B210FC Pirinaica
FRUITOSENC FC C34SURIA CE B
NAVARCLESCF A53AVIA UE A
Jornada 22
JOANENC FC E07SANT SALVADOR CERCS CF A
PUIGCERDA CF A111CALLUS CF A
BAGANES CCR B46NAVASCE A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B21CARDONA CF B
FC Pirinaica83PUIGREIG CE C
SURIA CE B00GIRONELLA CF AT B
AVIA UE A52FRUITOSENC FC C
NAVARCLESCF A41BERGA CE C
Jornada 23
BERGA CE C22JOANENC FC E
SANT SALVADOR CERCS CF A05PUIGCERDA CF A
CALLUS CF A80BAGANES CCR B
NAVASCE A82FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
CARDONA CF B42FC Pirinaica
PUIGREIG CE C57SURIA CE B
GIRONELLA CF AT B23AVIA UE A
FRUITOSENC FC C23NAVARCLESCF A
Jornada 24
PUIGCERDA CF A130JOANENC FC E
BAGANES CCR B53SANT SALVADOR CERCS CF A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B31CALLUS CF A
FC Pirinaica45NAVASCE A
SURIA CE B81CARDONA CF B
AVIA UE A41PUIGREIG CE C
NAVARCLESCF A71GIRONELLA CF AT B
FRUITOSENC FC C03BERGA CE C
Jornada 25
BERGA CE C06PUIGCERDA CF A
JOANENC FC E42BAGANES CCR B
SANT SALVADOR CERCS CF A18FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
CALLUS CF A84FC Pirinaica
NAVASCE A91SURIA CE B
CARDONA CF B54AVIA UE A
PUIGREIG CE C77NAVARCLESCF A
GIRONELLA CF AT B75FRUITOSENC FC C
Jornada 26
BAGANES CCR B08PUIGCERDA CF A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B121JOANENC FC E
FC Pirinaica63SANT SALVADOR CERCS CF A
SURIA CE B36CALLUS CF A
AVIA UE A16NAVASCE A
NAVARCLESCF A56CARDONA CF B
FRUITOSENC FC C21PUIGREIG CE C
GIRONELLA CF AT B13BERGA CE C
Jornada 27
BERGA CE C31BAGANES CCR B
PUIGCERDA CF A81FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
JOANENC FC E25FC Pirinaica
SANT SALVADOR CERCS CF A92SURIA CE B
CALLUS CF A51AVIA UE A
NAVASCE A101NAVARCLESCF A
CARDONA CF B32FRUITOSENC FC C
PUIGREIG CE C53GIRONELLA CF AT B
Jornada 28
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B23BAGANES CCR B
FC Pirinaica013PUIGCERDA CF A
SURIA CE B92JOANENC FC E
AVIA UE A45SANT SALVADOR CERCS CF A
NAVARCLESCF A24CALLUS CF A
FRUITOSENC FC C011NAVASCE A
GIRONELLA CF AT B24CARDONA CF B
PUIGREIG CE C13BERGA CE C
Jornada 29
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B41BERGA CE C
BAGANES CCR B08FC Pirinaica
PUIGCERDA CF A141SURIA CE B
JOANENC FC E27AVIA UE A
SANT SALVADOR CERCS CF A28NAVARCLESCF A
CALLUS CF A80FRUITOSENC FC C
NAVASCE A71GIRONELLA CF AT B
CARDONA CF B55PUIGREIG CE C
Jornada 30
FC Pirinaica12FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
SURIA CE B111BAGANES CCR B
AVIA UE A110PUIGCERDA CF A
NAVARCLESCF A72JOANENC FC E
FRUITOSENC FC C43SANT SALVADOR CERCS CF A
GIRONELLA CF AT B36CALLUS CF A
PUIGREIG CE C17NAVASCE A
BERGA CE C25CARDONA CF B
Calendari lliga regular
FC Pirinaica 8-2 JOANENC FC E

2017-01-07

Alineació local : 580. . 60 , 575. . 60 , 578. . 45 , 577. . 45 , 581. . 45 , 671. . 45 , 579. . 45

Alineació visitant :

. . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0

Arbitre : D.

Crónica :


FC Pirinaica 0-6 PUIGCERDA CF A

2017-01-14

Alineació local : , , , , , ,

Alineació visitant :

Arbitre : D.

Crónica :


Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

AcceptarCanviar configuració