You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Jugadors

Imagen deportista
MARWAN
0
Imagen deportista
DANIEL
0
Imagen deportista
NIL
0
Imagen deportista
MARTI
0
Imagen deportista
JOAN
0
Imagen deportista
ROGER
0
Imagen deportista
EMMA
sinde 0
Imagen deportista
MARTI
sinde 0
Imagen deportista
ADRIA
sinde 0
Imagen deportista
FERRAN
sinde 0
Imagen deportista
SERGIO
Porter 0
ALEVÍ 3ª DIVISIÓ GRUP 14
JCasaVisitantGol Pt
GCECPCGFEFPFfavcont
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1AVINYO CE A26111112011774270
2OAR VIC C26121010121764568
3ARTES FC C2591311202335163
4GIMNASTIC MANRESA C I268238141067951
5MOIA CE B268058051467948
6JOANENC FC F26913427858042
7TARADELL UD B266166259311639
8FC Pirinaica26715508699837
9TONA UE B266165081169634
10MBP OSONA CLUB DE FUTBOL B266163197710529
11FRUITOSENC FC D2630104095314021
12NAVARCLESCF B26201130106219015
13RIUDEPERES CF AT C2620111012441749
14MINORISA SAGRADAFONT UE B2520110112411837
15SANTPEDOR CF D0000000000
16MANLLEU AEC G0000000000
Calendari lliga final
Jornada 01
FC Pirinaica02TARADELL UD B
TONA UE B33JOANENC FC F
RIUDEPERES CF AT C26NAVARCLESCF B
FRUITOSENC FC D43MBP OSONA CLUB DE FUTBOL B
ARTES FC C22OAR VIC C
AVINYO CE A61GIMNASTIC MANRESA C I
Jornada 02
TARADELL UD B18AVINYO CE A
JOANENC FC F103FC Pirinaica
NAVARCLESCF B27TONA UE B
MINORISA SAGRADAFONT UE B41RIUDEPERES CF AT C
OAR VIC C43MOIA CE B
GIMNASTIC MANRESA C I115ARTES FC C
Jornada 03
TARADELL UD B43JOANENC FC F
FC Pirinaica60NAVARCLESCF B
TONA UE B91MINORISA SAGRADAFONT UE B
RIUDEPERES CF AT C110MBP OSONA CLUB DE FUTBOL B
FRUITOSENC FC D15OAR VIC C
MOIA CE B24GIMNASTIC MANRESA C I
AVINYO CE A22ARTES FC C
Jornada 04
JOANENC FC F19AVINYO CE A
NAVARCLESCF B36TARADELL UD B
MINORISA SAGRADAFONT UE B03FC Pirinaica
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL B42TONA UE B
GIMNASTIC MANRESA C I70FRUITOSENC FC D
ARTES FC C24MOIA CE B
Jornada 05
JOANENC FC F92NAVARCLESCF B
TARADELL UD B82MINORISA SAGRADAFONT UE B
FC Pirinaica62MBP OSONA CLUB DE FUTBOL B
RIUDEPERES CF AT C310OAR VIC C
FRUITOSENC FC D111ARTES FC C
AVINYO CE A42MOIA CE B
Jornada 06
NAVARCLESCF B46AVINYO CE A
MINORISA SAGRADAFONT UE B14JOANENC FC F
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL B43TARADELL UD B
OAR VIC C50TONA UE B
GIMNASTIC MANRESA C I80RIUDEPERES CF AT C
MOIA CE B61FRUITOSENC FC D
Jornada 07
NAVARCLESCF B71MINORISA SAGRADAFONT UE B
JOANENC FC F32MBP OSONA CLUB DE FUTBOL B
FC Pirinaica15OAR VIC C
TONA UE B24GIMNASTIC MANRESA C I
RIUDEPERES CF AT C012ARTES FC C
AVINYO CE A41FRUITOSENC FC D
Jornada 08
MINORISA SAGRADAFONT UE B110AVINYO CE A
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL B51NAVARCLESCF B
OAR VIC C152TARADELL UD B
GIMNASTIC MANRESA C I03FC Pirinaica
ARTES FC C82TONA UE B
MOIA CE B90RIUDEPERES CF AT C
Jornada 09
MINORISA SAGRADAFONT UE B36MBP OSONA CLUB DE FUTBOL B
JOANENC FC F28OAR VIC C
TARADELL UD B22GIMNASTIC MANRESA C I
FC Pirinaica111ARTES FC C
TONA UE B59MOIA CE B
RIUDEPERES CF AT C02FRUITOSENC FC D
Jornada 10
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL B14AVINYO CE A
OAR VIC C131NAVARCLESCF B
GIMNASTIC MANRESA C I31JOANENC FC F
ARTES FC C110TARADELL UD B
MOIA CE B41FC Pirinaica
FRUITOSENC FC D14TONA UE B
Jornada 11
MINORISA SAGRADAFONT UE B06OAR VIC C
NAVARCLESCF B35GIMNASTIC MANRESA C I
JOANENC FC F14ARTES FC C
TARADELL UD B18MOIA CE B
FC Pirinaica32FRUITOSENC FC D
AVINYO CE A140RIUDEPERES CF AT C
Jornada 12
OAR VIC C120MBP OSONA CLUB DE FUTBOL B
GIMNASTIC MANRESA C I91MINORISA SAGRADAFONT UE B
ARTES FC C103NAVARCLESCF B
MOIA CE B61JOANENC FC F
FRUITOSENC FC D49TARADELL UD B
RIUDEPERES CF AT C05TONA UE B
Jornada 13
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL B06GIMNASTIC MANRESA C I
MINORISA SAGRADAFONT UE B119ARTES FC C
NAVARCLESCF B09MOIA CE B
JOANENC FC F21FRUITOSENC FC D
FC Pirinaica41RIUDEPERES CF AT C
AVINYO CE A61TONA UE B
Jornada 14
AVINYO CE A34OAR VIC C
ARTES FC C60MBP OSONA CLUB DE FUTBOL B
MOIA CE B131MINORISA SAGRADAFONT UE B
FRUITOSENC FC D34NAVARCLESCF B
RIUDEPERES CF AT C49TARADELL UD B
TONA UE B91FC Pirinaica
Jornada 15
OAR VIC C51GIMNASTIC MANRESA C I
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL B25MOIA CE B
MINORISA SAGRADAFONT UE B23FRUITOSENC FC D
JOANENC FC F50RIUDEPERES CF AT C
TARADELL UD B15TONA UE B
FC Pirinaica35AVINYO CE A
Jornada 16
TARADELL UD B02FC Pirinaica
JOANENC FC F32TONA UE B
NAVARCLESCF B42RIUDEPERES CF AT C
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL B24FRUITOSENC FC D
OAR VIC C33ARTES FC C
GIMNASTIC MANRESA C I16AVINYO CE A
Jornada 17
AVINYO CE A51TARADELL UD B
FC Pirinaica30JOANENC FC F
TONA UE B45NAVARCLESCF B
RIUDEPERES CF AT C62MINORISA SAGRADAFONT UE B
MOIA CE B46OAR VIC C
ARTES FC C72GIMNASTIC MANRESA C I
Jornada 18
JOANENC FC F33TARADELL UD B
NAVARCLESCF B02FC Pirinaica
MINORISA SAGRADAFONT UE B011TONA UE B
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL B23RIUDEPERES CF AT C
OAR VIC C62FRUITOSENC FC D
GIMNASTIC MANRESA C I53MOIA CE B
ARTES FC C23AVINYO CE A
Jornada 19
AVINYO CE A71JOANENC FC F
TARADELL UD B52NAVARCLESCF B
FC Pirinaica44MINORISA SAGRADAFONT UE B
TONA UE B41MBP OSONA CLUB DE FUTBOL B
FRUITOSENC FC D04GIMNASTIC MANRESA C I
MOIA CE B212ARTES FC C
Jornada 20
NAVARCLESCF B16JOANENC FC F
MINORISA SAGRADAFONT UE B27TARADELL UD B
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL B53FC Pirinaica
OAR VIC C92RIUDEPERES CF AT C
ARTES FC C220FRUITOSENC FC D
MOIA CE B34AVINYO CE A
Jornada 21
AVINYO CE A101NAVARCLESCF B
JOANENC FC F80MINORISA SAGRADAFONT UE B
TARADELL UD B41MBP OSONA CLUB DE FUTBOL B
TONA UE B27OAR VIC C
RIUDEPERES CF AT C34GIMNASTIC MANRESA C I
FRUITOSENC FC D06MOIA CE B
Jornada 22
MINORISA SAGRADAFONT UE B53NAVARCLESCF B
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL B11JOANENC FC F
OAR VIC C71FC Pirinaica
GIMNASTIC MANRESA C I41TONA UE B
ARTES FC C153RIUDEPERES CF AT C
FRUITOSENC FC D110AVINYO CE A
Jornada 23
AVINYO CE A142MINORISA SAGRADAFONT UE B
NAVARCLESCF B07MBP OSONA CLUB DE FUTBOL B
TARADELL UD B39OAR VIC C
FC Pirinaica12GIMNASTIC MANRESA C I
TONA UE B513ARTES FC C
RIUDEPERES CF AT C18MOIA CE B
Jornada 24
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL B41MINORISA SAGRADAFONT UE B
OAR VIC C91JOANENC FC F
GIMNASTIC MANRESA C I22TARADELL UD B
ARTES FC C126FC Pirinaica
MOIA CE B63TONA UE B
FRUITOSENC FC D31RIUDEPERES CF AT C
Jornada 25
AVINYO CE A111MBP OSONA CLUB DE FUTBOL B
NAVARCLESCF B116OAR VIC C
JOANENC FC F20GIMNASTIC MANRESA C I
TARADELL UD B27ARTES FC C
FC Pirinaica52MOIA CE B
TONA UE B91FRUITOSENC FC D
Jornada 26
OAR VIC C30MINORISA SAGRADAFONT UE B
GIMNASTIC MANRESA C I134NAVARCLESCF B
ARTES FC C51JOANENC FC F
MOIA CE B25TARADELL UD B
FRUITOSENC FC D23FC Pirinaica
RIUDEPERES CF AT C110AVINYO CE A
Jornada 27
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL B21OAR VIC C
MINORISA SAGRADAFONT UE B310GIMNASTIC MANRESA C I
NAVARCLESCF B215ARTES FC C
JOANENC FC F61MOIA CE B
TARADELL UD B71FRUITOSENC FC D
TONA UE B111RIUDEPERES CF AT C
Jornada 28
GIMNASTIC MANRESA C I44MBP OSONA CLUB DE FUTBOL B
ARTES FC C00MINORISA SAGRADAFONT UE B
MOIA CE B160NAVARCLESCF B
FRUITOSENC FC D05JOANENC FC F
RIUDEPERES CF AT C41FC Pirinaica
TONA UE B26AVINYO CE A
Jornada 29
OAR VIC C31AVINYO CE A
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL B47ARTES FC C
MINORISA SAGRADAFONT UE B27MOIA CE B
NAVARCLESCF B37FRUITOSENC FC D
TARADELL UD B43RIUDEPERES CF AT C
FC Pirinaica20TONA UE B
Jornada 30
GIMNASTIC MANRESA C I43OAR VIC C
MOIA CE B64MBP OSONA CLUB DE FUTBOL B
FRUITOSENC FC D82MINORISA SAGRADAFONT UE B
RIUDEPERES CF AT C23JOANENC FC F
TONA UE B82TARADELL UD B
AVINYO CE A91FC Pirinaica
Calendari lliga regular

Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

AcceptarCanviar configuració