You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Jugadors

Imagen deportista
SERGI
15
Imagen deportista
JORDI
16
Imagen deportista
MARCOS LUIS
17
Imagen deportista
ADRIA
19
Imagen deportista
JAUME
2
Imagen deportista
BERNAT
3
Imagen deportista
KEVIN
5
Imagen deportista
TAHIROU
6
Imagen deportista
SIRADIOU
7
Imagen deportista
FERRAN
8
Imagen deportista
SAMUEL
9

Técnics

Tecnico
VIDAL
Entrenador
Tecnico
JURADO
Segon entrenador
INFANTIL 2ª DIVISIÓ GRUP 28
JCasaVisitantGol Pt
GCECPCGFEFPFfavcont
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1GIMNASTIC MANRESA C E26111213011062373
2SALLENT CE A26914851702257
3FC Pirinaica26932734862054
4SANTPEDOR CF A26824824883352
5MANRESA CE D26824806714150
6FRUITOSENC FC B26734707755545
7VILOMARACF A26617806696143
8BALCONADA UE A26527428637431
9CASTELLBELL I VILAR CE A266352210576729
10ARTES FC A26329437436726
11MINORISA SAGRADAFONT UE A26509257366326
12JOANENC FC B2630112012259215
13BERGA CE C263290014279911
14AVINYO CE B26311001133413311
15LA SALLE MANRESA CF A0001001000
Calendari lliga final
Jornada 01
SANTPEDOR CF A80AVINYO CE B
SALLENT CE A21VILOMARACF A
ARTES FC A17FC Pirinaica
LA SALLE MANRESA CF A00descansa
BERGA CE C33CASTELLBELL I VILAR CE A
BALCONADA UE A26GIMNASTIC MANRESA C E
JOANENC FC B01MINORISA SAGRADAFONT UE A
MANRESA CE D40FRUITOSENC FC B
Jornada 02
AVINYO CE B110MANRESA CE D
VILOMARACF A16SANTPEDOR CF A
FC Pirinaica00SALLENT CE A
descansa00ARTES FC A
GIMNASTIC MANRESA C E121BERGA CE C
MINORISA SAGRADAFONT UE A12BALCONADA UE A
FRUITOSENC FC B10JOANENC FC B
Jornada 03
AVINYO CE B15VILOMARACF A
SANTPEDOR CF A20FC Pirinaica
SALLENT CE A00descansa
ARTES FC A23CASTELLBELL I VILAR CE A
BERGA CE C11MINORISA SAGRADAFONT UE A
BALCONADA UE A34FRUITOSENC FC B
MANRESA CE D30JOANENC FC B
Jornada 04
VILOMARACF A21MANRESA CE D
FC Pirinaica61AVINYO CE B
descansa00SANTPEDOR CF A
CASTELLBELL I VILAR CE A02SALLENT CE A
GIMNASTIC MANRESA C E30ARTES FC A
FRUITOSENC FC B60BERGA CE C
JOANENC FC B24BALCONADA UE A
Jornada 05
VILOMARACF A04FC Pirinaica
AVINYO CE B00descansa
SANTPEDOR CF A41CASTELLBELL I VILAR CE A
SALLENT CE A13GIMNASTIC MANRESA C E
ARTES FC A11MINORISA SAGRADAFONT UE A
BERGA CE C24JOANENC FC B
MANRESA CE D22BALCONADA UE A
Jornada 06
FC Pirinaica21MANRESA CE D
descansa00VILOMARACF A
CASTELLBELL I VILAR CE A120AVINYO CE B
GIMNASTIC MANRESA C E30SANTPEDOR CF A
MINORISA SAGRADAFONT UE A13SALLENT CE A
FRUITOSENC FC B24ARTES FC A
BALCONADA UE A51BERGA CE C
Jornada 07
FC Pirinaica00descansa
VILOMARACF A61CASTELLBELL I VILAR CE A
AVINYO CE B29GIMNASTIC MANRESA C E
SANTPEDOR CF A60MINORISA SAGRADAFONT UE A
SALLENT CE A51FRUITOSENC FC B
ARTES FC A41JOANENC FC B
MANRESA CE D41BERGA CE C
Jornada 08
descansa00MANRESA CE D
CASTELLBELL I VILAR CE A22FC Pirinaica
GIMNASTIC MANRESA C E91VILOMARACF A
MINORISA SAGRADAFONT UE A60AVINYO CE B
FRUITOSENC FC B11SANTPEDOR CF A
JOANENC FC B16SALLENT CE A
BALCONADA UE A11ARTES FC A
Jornada 09
descansa00CASTELLBELL I VILAR CE A
FC Pirinaica01GIMNASTIC MANRESA C E
VILOMARACF A23MINORISA SAGRADAFONT UE A
AVINYO CE B14FRUITOSENC FC B
SANTPEDOR CF A12JOANENC FC B
SALLENT CE A51BALCONADA UE A
ARTES FC A40BERGA CE C
Jornada 10
CASTELLBELL I VILAR CE A34MANRESA CE D
GIMNASTIC MANRESA C E00descansa
MINORISA SAGRADAFONT UE A20FC Pirinaica
FRUITOSENC FC B13VILOMARACF A
JOANENC FC B32AVINYO CE B
BALCONADA UE A15SANTPEDOR CF A
BERGA CE C13SALLENT CE A
Jornada 11
CASTELLBELL I VILAR CE A03GIMNASTIC MANRESA C E
descansa00MINORISA SAGRADAFONT UE A
FC Pirinaica40FRUITOSENC FC B
VILOMARACF A60JOANENC FC B
AVINYO CE B17BALCONADA UE A
SANTPEDOR CF A50BERGA CE C
MANRESA CE D21ARTES FC A
Jornada 12
GIMNASTIC MANRESA C E41MANRESA CE D
MINORISA SAGRADAFONT UE A31CASTELLBELL I VILAR CE A
FRUITOSENC FC B00descansa
JOANENC FC B02FC Pirinaica
BALCONADA UE A13VILOMARACF A
BERGA CE C21AVINYO CE B
ARTES FC A11SALLENT CE A
Jornada 13
GIMNASTIC MANRESA C E80MINORISA SAGRADAFONT UE A
CASTELLBELL I VILAR CE A53FRUITOSENC FC B
descansa00JOANENC FC B
FC Pirinaica70BALCONADA UE A
VILOMARACF A30BERGA CE C
SANTPEDOR CF A11ARTES FC A
MANRESA CE D02SALLENT CE A
Jornada 14
MANRESA CE D42MINORISA SAGRADAFONT UE A
FRUITOSENC FC B24GIMNASTIC MANRESA C E
JOANENC FC B10CASTELLBELL I VILAR CE A
BALCONADA UE A00descansa
BERGA CE C04FC Pirinaica
ARTES FC A50AVINYO CE B
SALLENT CE A32SANTPEDOR CF A
Jornada 15
MINORISA SAGRADAFONT UE A13FRUITOSENC FC B
GIMNASTIC MANRESA C E71JOANENC FC B
CASTELLBELL I VILAR CE A40BALCONADA UE A
descansa00BERGA CE C
VILOMARACF A20ARTES FC A
AVINYO CE B06SALLENT CE A
SANTPEDOR CF A13MANRESA CE D
Jornada 16
AVINYO CE B18SANTPEDOR CF A
VILOMARACF A13SALLENT CE A
FC Pirinaica100ARTES FC A
descansa00LA SALLE MANRESA CF A
CASTELLBELL I VILAR CE A50BERGA CE C
GIMNASTIC MANRESA C E32BALCONADA UE A
MINORISA SAGRADAFONT UE A42JOANENC FC B
FRUITOSENC FC B30MANRESA CE D
Jornada 17
MANRESA CE D41AVINYO CE B
SANTPEDOR CF A31VILOMARACF A
SALLENT CE A00FC Pirinaica
ARTES FC A00descansa
BERGA CE C02GIMNASTIC MANRESA C E
BALCONADA UE A11MINORISA SAGRADAFONT UE A
JOANENC FC B08FRUITOSENC FC B
Jornada 18
VILOMARACF A51AVINYO CE B
FC Pirinaica33SANTPEDOR CF A
descansa00SALLENT CE A
CASTELLBELL I VILAR CE A11ARTES FC A
MINORISA SAGRADAFONT UE A21BERGA CE C
FRUITOSENC FC B51BALCONADA UE A
JOANENC FC B26MANRESA CE D
Jornada 19
MANRESA CE D23VILOMARACF A
AVINYO CE B04FC Pirinaica
SANTPEDOR CF A00descansa
SALLENT CE A24CASTELLBELL I VILAR CE A
ARTES FC A04GIMNASTIC MANRESA C E
BERGA CE C13FRUITOSENC FC B
BALCONADA UE A20JOANENC FC B
Jornada 20
FC Pirinaica40VILOMARACF A
descansa00AVINYO CE B
CASTELLBELL I VILAR CE A03SANTPEDOR CF A
GIMNASTIC MANRESA C E00SALLENT CE A
MINORISA SAGRADAFONT UE A03ARTES FC A
JOANENC FC B21BERGA CE C
BALCONADA UE A42MANRESA CE D
Jornada 21
MANRESA CE D22FC Pirinaica
VILOMARACF A00descansa
AVINYO CE B22CASTELLBELL I VILAR CE A
SANTPEDOR CF A23GIMNASTIC MANRESA C E
SALLENT CE A60MINORISA SAGRADAFONT UE A
ARTES FC A16FRUITOSENC FC B
BERGA CE C32BALCONADA UE A
Jornada 22
descansa00FC Pirinaica
CASTELLBELL I VILAR CE A31VILOMARACF A
GIMNASTIC MANRESA C E31AVINYO CE B
MINORISA SAGRADAFONT UE A03SANTPEDOR CF A
FRUITOSENC FC B00SALLENT CE A
JOANENC FC B14ARTES FC A
BERGA CE C03MANRESA CE D
Jornada 23
MANRESA CE D00descansa
FC Pirinaica60CASTELLBELL I VILAR CE A
VILOMARACF A14GIMNASTIC MANRESA C E
AVINYO CE B32MINORISA SAGRADAFONT UE A
SANTPEDOR CF A41FRUITOSENC FC B
SALLENT CE A40JOANENC FC B
ARTES FC A15BALCONADA UE A
Jornada 24
CASTELLBELL I VILAR CE A00descansa
GIMNASTIC MANRESA C E01FC Pirinaica
MINORISA SAGRADAFONT UE A01VILOMARACF A
FRUITOSENC FC B55AVINYO CE B
JOANENC FC B05SANTPEDOR CF A
BALCONADA UE A02SALLENT CE A
BERGA CE C41ARTES FC A
Jornada 25
MANRESA CE D20CASTELLBELL I VILAR CE A
descansa00GIMNASTIC MANRESA C E
FC Pirinaica11MINORISA SAGRADAFONT UE A
VILOMARACF A15FRUITOSENC FC B
AVINYO CE B41JOANENC FC B
SANTPEDOR CF A31BALCONADA UE A
SALLENT CE A20BERGA CE C
Jornada 26
GIMNASTIC MANRESA C E51CASTELLBELL I VILAR CE A
MINORISA SAGRADAFONT UE A00descansa
FRUITOSENC FC B32FC Pirinaica
JOANENC FC B05VILOMARACF A
BALCONADA UE A42AVINYO CE B
BERGA CE C15SANTPEDOR CF A
ARTES FC A12MANRESA CE D
Jornada 27
MANRESA CE D12GIMNASTIC MANRESA C E
CASTELLBELL I VILAR CE A22MINORISA SAGRADAFONT UE A
descansa00FRUITOSENC FC B
FC Pirinaica60JOANENC FC B
VILOMARACF A44BALCONADA UE A
AVINYO CE B32BERGA CE C
SALLENT CE A21ARTES FC A
Jornada 28
MINORISA SAGRADAFONT UE A02GIMNASTIC MANRESA C E
FRUITOSENC FC B30CASTELLBELL I VILAR CE A
JOANENC FC B00descansa
BALCONADA UE A13FC Pirinaica
BERGA CE C28VILOMARACF A
ARTES FC A14SANTPEDOR CF A
SALLENT CE A12MANRESA CE D
Jornada 29
MINORISA SAGRADAFONT UE A03MANRESA CE D
GIMNASTIC MANRESA C E31FRUITOSENC FC B
CASTELLBELL I VILAR CE A10JOANENC FC B
descansa00BALCONADA UE A
FC Pirinaica60BERGA CE C
AVINYO CE B13ARTES FC A
SANTPEDOR CF A22SALLENT CE A
Jornada 30
FRUITOSENC FC B42MINORISA SAGRADAFONT UE A
JOANENC FC B23GIMNASTIC MANRESA C E
BALCONADA UE A73CASTELLBELL I VILAR CE A
BERGA CE C00descansa
ARTES FC A13VILOMARACF A
SALLENT CE A70AVINYO CE B
MANRESA CE D31SANTPEDOR CF A
Calendari lliga regular

Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

AcceptarCanviar configuració