You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Jugadors

Imagen deportista
SERGI
15
Imagen deportista
JORDI
16
Imagen deportista
MARCOS LUIS
17
Imagen deportista
ADRIA
19
Imagen deportista
JAUME
2
Imagen deportista
BERNAT
3
Imagen deportista
KEVIN
5
Imagen deportista
TAHIROU
6
Imagen deportista
SIRADIOU
7
Imagen deportista
FERRAN
8
Imagen deportista
SAMUEL
9

Técnics

Tecnico
VIDAL
Entrenador
Tecnico
JURADO
Segon entrenador
INFANTIL 2ª DIVISIÓ GRUP 28
J Casa Visitant Gol Pt
GC EC PC GF EF PF fav cont
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1 GIMNASTIC MANRESA C E 26 11 1 2 13 0 1 106 23 73
2 SALLENT CE A 26 9 1 4 8 5 1 70 22 57
3 FC Pirinaica 26 9 3 2 7 3 4 86 20 54
4 SANTPEDOR CF A 26 8 2 4 8 2 4 88 33 52
5 MANRESA CE D 26 8 2 4 8 0 6 71 41 50
6 FRUITOSENC FC B 26 7 3 4 7 0 7 75 55 45
7 VILOMARACF A 26 6 1 7 8 0 6 69 61 43
8 BALCONADA UE A 26 5 2 7 4 2 8 63 74 31
9 CASTELLBELL I VILAR CE A 26 6 3 5 2 2 10 57 67 29
10 ARTES FC A 26 3 2 9 4 3 7 43 67 26
11 MINORISA SAGRADAFONT UE A 26 5 0 9 2 5 7 36 63 26
12 JOANENC FC B 26 3 0 11 2 0 12 25 92 15
13 BERGA CE C 26 3 2 9 0 0 14 27 99 11
14 AVINYO CE B 26 3 1 10 0 1 13 34 133 11
15 LA SALLE MANRESA CF A 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
Calendari lliga final
Jornada 01
SANTPEDOR CF A 8 0 AVINYO CE B
SALLENT CE A 2 1 VILOMARACF A
ARTES FC A 1 7 FC Pirinaica
LA SALLE MANRESA CF A 0 0 descansa
BERGA CE C 3 3 CASTELLBELL I VILAR CE A
BALCONADA UE A 2 6 GIMNASTIC MANRESA C E
JOANENC FC B 0 1 MINORISA SAGRADAFONT UE A
MANRESA CE D 4 0 FRUITOSENC FC B
Jornada 02
AVINYO CE B 1 10 MANRESA CE D
VILOMARACF A 1 6 SANTPEDOR CF A
FC Pirinaica 0 0 SALLENT CE A
descansa 0 0 ARTES FC A
GIMNASTIC MANRESA C E 12 1 BERGA CE C
MINORISA SAGRADAFONT UE A 1 2 BALCONADA UE A
FRUITOSENC FC B 1 0 JOANENC FC B
Jornada 03
AVINYO CE B 1 5 VILOMARACF A
SANTPEDOR CF A 2 0 FC Pirinaica
SALLENT CE A 0 0 descansa
ARTES FC A 2 3 CASTELLBELL I VILAR CE A
BERGA CE C 1 1 MINORISA SAGRADAFONT UE A
BALCONADA UE A 3 4 FRUITOSENC FC B
MANRESA CE D 3 0 JOANENC FC B
Jornada 04
VILOMARACF A 2 1 MANRESA CE D
FC Pirinaica 6 1 AVINYO CE B
descansa 0 0 SANTPEDOR CF A
CASTELLBELL I VILAR CE A 0 2 SALLENT CE A
GIMNASTIC MANRESA C E 3 0 ARTES FC A
FRUITOSENC FC B 6 0 BERGA CE C
JOANENC FC B 2 4 BALCONADA UE A
Jornada 05
VILOMARACF A 0 4 FC Pirinaica
AVINYO CE B 0 0 descansa
SANTPEDOR CF A 4 1 CASTELLBELL I VILAR CE A
SALLENT CE A 1 3 GIMNASTIC MANRESA C E
ARTES FC A 1 1 MINORISA SAGRADAFONT UE A
BERGA CE C 2 4 JOANENC FC B
MANRESA CE D 2 2 BALCONADA UE A
Jornada 06
FC Pirinaica 2 1 MANRESA CE D
descansa 0 0 VILOMARACF A
CASTELLBELL I VILAR CE A 12 0 AVINYO CE B
GIMNASTIC MANRESA C E 3 0 SANTPEDOR CF A
MINORISA SAGRADAFONT UE A 1 3 SALLENT CE A
FRUITOSENC FC B 2 4 ARTES FC A
BALCONADA UE A 5 1 BERGA CE C
Jornada 07
FC Pirinaica 0 0 descansa
VILOMARACF A 6 1 CASTELLBELL I VILAR CE A
AVINYO CE B 2 9 GIMNASTIC MANRESA C E
SANTPEDOR CF A 6 0 MINORISA SAGRADAFONT UE A
SALLENT CE A 5 1 FRUITOSENC FC B
ARTES FC A 4 1 JOANENC FC B
MANRESA CE D 4 1 BERGA CE C
Jornada 08
descansa 0 0 MANRESA CE D
CASTELLBELL I VILAR CE A 2 2 FC Pirinaica
GIMNASTIC MANRESA C E 9 1 VILOMARACF A
MINORISA SAGRADAFONT UE A 6 0 AVINYO CE B
FRUITOSENC FC B 1 1 SANTPEDOR CF A
JOANENC FC B 1 6 SALLENT CE A
BALCONADA UE A 1 1 ARTES FC A
Jornada 09
descansa 0 0 CASTELLBELL I VILAR CE A
FC Pirinaica 0 1 GIMNASTIC MANRESA C E
VILOMARACF A 2 3 MINORISA SAGRADAFONT UE A
AVINYO CE B 1 4 FRUITOSENC FC B
SANTPEDOR CF A 1 2 JOANENC FC B
SALLENT CE A 5 1 BALCONADA UE A
ARTES FC A 4 0 BERGA CE C
Jornada 10
CASTELLBELL I VILAR CE A 3 4 MANRESA CE D
GIMNASTIC MANRESA C E 0 0 descansa
MINORISA SAGRADAFONT UE A 2 0 FC Pirinaica
FRUITOSENC FC B 1 3 VILOMARACF A
JOANENC FC B 3 2 AVINYO CE B
BALCONADA UE A 1 5 SANTPEDOR CF A
BERGA CE C 1 3 SALLENT CE A
Jornada 11
CASTELLBELL I VILAR CE A 0 3 GIMNASTIC MANRESA C E
descansa 0 0 MINORISA SAGRADAFONT UE A
FC Pirinaica 4 0 FRUITOSENC FC B
VILOMARACF A 6 0 JOANENC FC B
AVINYO CE B 1 7 BALCONADA UE A
SANTPEDOR CF A 5 0 BERGA CE C
MANRESA CE D 2 1 ARTES FC A
Jornada 12
GIMNASTIC MANRESA C E 4 1 MANRESA CE D
MINORISA SAGRADAFONT UE A 3 1 CASTELLBELL I VILAR CE A
FRUITOSENC FC B 0 0 descansa
JOANENC FC B 0 2 FC Pirinaica
BALCONADA UE A 1 3 VILOMARACF A
BERGA CE C 2 1 AVINYO CE B
ARTES FC A 1 1 SALLENT CE A
Jornada 13
GIMNASTIC MANRESA C E 8 0 MINORISA SAGRADAFONT UE A
CASTELLBELL I VILAR CE A 5 3 FRUITOSENC FC B
descansa 0 0 JOANENC FC B
FC Pirinaica 7 0 BALCONADA UE A
VILOMARACF A 3 0 BERGA CE C
SANTPEDOR CF A 1 1 ARTES FC A
MANRESA CE D 0 2 SALLENT CE A
Jornada 14
MANRESA CE D 4 2 MINORISA SAGRADAFONT UE A
FRUITOSENC FC B 2 4 GIMNASTIC MANRESA C E
JOANENC FC B 1 0 CASTELLBELL I VILAR CE A
BALCONADA UE A 0 0 descansa
BERGA CE C 0 4 FC Pirinaica
ARTES FC A 5 0 AVINYO CE B
SALLENT CE A 3 2 SANTPEDOR CF A
Jornada 15
MINORISA SAGRADAFONT UE A 1 3 FRUITOSENC FC B
GIMNASTIC MANRESA C E 7 1 JOANENC FC B
CASTELLBELL I VILAR CE A 4 0 BALCONADA UE A
descansa 0 0 BERGA CE C
VILOMARACF A 2 0 ARTES FC A
AVINYO CE B 0 6 SALLENT CE A
SANTPEDOR CF A 1 3 MANRESA CE D
Jornada 16
AVINYO CE B 1 8 SANTPEDOR CF A
VILOMARACF A 1 3 SALLENT CE A
FC Pirinaica 10 0 ARTES FC A
descansa 0 0 LA SALLE MANRESA CF A
CASTELLBELL I VILAR CE A 5 0 BERGA CE C
GIMNASTIC MANRESA C E 3 2 BALCONADA UE A
MINORISA SAGRADAFONT UE A 4 2 JOANENC FC B
FRUITOSENC FC B 3 0 MANRESA CE D
Jornada 17
MANRESA CE D 4 1 AVINYO CE B
SANTPEDOR CF A 3 1 VILOMARACF A
SALLENT CE A 0 0 FC Pirinaica
ARTES FC A 0 0 descansa
BERGA CE C 0 2 GIMNASTIC MANRESA C E
BALCONADA UE A 1 1 MINORISA SAGRADAFONT UE A
JOANENC FC B 0 8 FRUITOSENC FC B
Jornada 18
VILOMARACF A 5 1 AVINYO CE B
FC Pirinaica 3 3 SANTPEDOR CF A
descansa 0 0 SALLENT CE A
CASTELLBELL I VILAR CE A 1 1 ARTES FC A
MINORISA SAGRADAFONT UE A 2 1 BERGA CE C
FRUITOSENC FC B 5 1 BALCONADA UE A
JOANENC FC B 2 6 MANRESA CE D
Jornada 19
MANRESA CE D 2 3 VILOMARACF A
AVINYO CE B 0 4 FC Pirinaica
SANTPEDOR CF A 0 0 descansa
SALLENT CE A 2 4 CASTELLBELL I VILAR CE A
ARTES FC A 0 4 GIMNASTIC MANRESA C E
BERGA CE C 1 3 FRUITOSENC FC B
BALCONADA UE A 2 0 JOANENC FC B
Jornada 20
FC Pirinaica 4 0 VILOMARACF A
descansa 0 0 AVINYO CE B
CASTELLBELL I VILAR CE A 0 3 SANTPEDOR CF A
GIMNASTIC MANRESA C E 0 0 SALLENT CE A
MINORISA SAGRADAFONT UE A 0 3 ARTES FC A
JOANENC FC B 2 1 BERGA CE C
BALCONADA UE A 4 2 MANRESA CE D
Jornada 21
MANRESA CE D 2 2 FC Pirinaica
VILOMARACF A 0 0 descansa
AVINYO CE B 2 2 CASTELLBELL I VILAR CE A
SANTPEDOR CF A 2 3 GIMNASTIC MANRESA C E
SALLENT CE A 6 0 MINORISA SAGRADAFONT UE A
ARTES FC A 1 6 FRUITOSENC FC B
BERGA CE C 3 2 BALCONADA UE A
Jornada 22
descansa 0 0 FC Pirinaica
CASTELLBELL I VILAR CE A 3 1 VILOMARACF A
GIMNASTIC MANRESA C E 3 1 AVINYO CE B
MINORISA SAGRADAFONT UE A 0 3 SANTPEDOR CF A
FRUITOSENC FC B 0 0 SALLENT CE A
JOANENC FC B 1 4 ARTES FC A
BERGA CE C 0 3 MANRESA CE D
Jornada 23
MANRESA CE D 0 0 descansa
FC Pirinaica 6 0 CASTELLBELL I VILAR CE A
VILOMARACF A 1 4 GIMNASTIC MANRESA C E
AVINYO CE B 3 2 MINORISA SAGRADAFONT UE A
SANTPEDOR CF A 4 1 FRUITOSENC FC B
SALLENT CE A 4 0 JOANENC FC B
ARTES FC A 1 5 BALCONADA UE A
Jornada 24
CASTELLBELL I VILAR CE A 0 0 descansa
GIMNASTIC MANRESA C E 0 1 FC Pirinaica
MINORISA SAGRADAFONT UE A 0 1 VILOMARACF A
FRUITOSENC FC B 5 5 AVINYO CE B
JOANENC FC B 0 5 SANTPEDOR CF A
BALCONADA UE A 0 2 SALLENT CE A
BERGA CE C 4 1 ARTES FC A
Jornada 25
MANRESA CE D 2 0 CASTELLBELL I VILAR CE A
descansa 0 0 GIMNASTIC MANRESA C E
FC Pirinaica 1 1 MINORISA SAGRADAFONT UE A
VILOMARACF A 1 5 FRUITOSENC FC B
AVINYO CE B 4 1 JOANENC FC B
SANTPEDOR CF A 3 1 BALCONADA UE A
SALLENT CE A 2 0 BERGA CE C
Jornada 26
GIMNASTIC MANRESA C E 5 1 CASTELLBELL I VILAR CE A
MINORISA SAGRADAFONT UE A 0 0 descansa
FRUITOSENC FC B 3 2 FC Pirinaica
JOANENC FC B 0 5 VILOMARACF A
BALCONADA UE A 4 2 AVINYO CE B
BERGA CE C 1 5 SANTPEDOR CF A
ARTES FC A 1 2 MANRESA CE D
Jornada 27
MANRESA CE D 1 2 GIMNASTIC MANRESA C E
CASTELLBELL I VILAR CE A 2 2 MINORISA SAGRADAFONT UE A
descansa 0 0 FRUITOSENC FC B
FC Pirinaica 6 0 JOANENC FC B
VILOMARACF A 4 4 BALCONADA UE A
AVINYO CE B 3 2 BERGA CE C
SALLENT CE A 2 1 ARTES FC A
Jornada 28
MINORISA SAGRADAFONT UE A 0 2 GIMNASTIC MANRESA C E
FRUITOSENC FC B 3 0 CASTELLBELL I VILAR CE A
JOANENC FC B 0 0 descansa
BALCONADA UE A 1 3 FC Pirinaica
BERGA CE C 2 8 VILOMARACF A
ARTES FC A 1 4 SANTPEDOR CF A
SALLENT CE A 1 2 MANRESA CE D
Jornada 29
MINORISA SAGRADAFONT UE A 0 3 MANRESA CE D
GIMNASTIC MANRESA C E 3 1 FRUITOSENC FC B
CASTELLBELL I VILAR CE A 1 0 JOANENC FC B
descansa 0 0 BALCONADA UE A
FC Pirinaica 6 0 BERGA CE C
AVINYO CE B 1 3 ARTES FC A
SANTPEDOR CF A 2 2 SALLENT CE A
Jornada 30
FRUITOSENC FC B 4 2 MINORISA SAGRADAFONT UE A
JOANENC FC B 2 3 GIMNASTIC MANRESA C E
BALCONADA UE A 7 3 CASTELLBELL I VILAR CE A
BERGA CE C 0 0 descansa
ARTES FC A 1 3 VILOMARACF A
SALLENT CE A 7 0 AVINYO CE B
MANRESA CE D 3 1 SANTPEDOR CF A
Calendari lliga regular

Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

Acceptar Canviar configuració