You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Jugadors

Imagen deportista
ADRIA
0
Imagen deportista
ORIOL
0
Imagen deportista
PAU
0
Imagen deportista
ADAM
sinde 0
Imagen deportista
BIEL
Lateral dreta 0
Imagen deportista
MARC
Porter 1
Imagen deportista
CARLES
Davanter 10
Imagen deportista
PAU
Central 12
Imagen deportista
JOAN
Migcampista 2
Imagen deportista
SOULAIMANE
Lateral esquerre 3
Imagen deportista
ALEIX
Lateral dreta 4
Imagen deportista
JOSEP
Lateral esquerre 5
Imagen deportista
ANDREI
Lateral dreta 6
Imagen deportista
DYLAN
Migcampista 7
Imagen deportista
PAU
Davanter 9

Técnics

Tecnico
RUSCA
Entrenador
INFANTIL 2ª DIVISIÓ GRUP 27
JCasaVisitantGol Pt
GCECPCGFEFPFfavcont
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1PUIGREIG CE A30132013201801582
2BERGA CE B30123013201201480
3PUIGCERDA CF A301213626764257
4CALLUS CF A3011136451054656
5AVIA UE A30825834795053
6AVINYO CE A30717825867448
7JOANENC FC C29556906685047
8SURIA CE A29824627926546
9NAVASCE A30627636604841
10GIRONELLA CF AT A30447726556939
11CARDONA CF A306271311409626
12SANTPEDOR CF B30429258318225
13FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B3033802142211114
14BAGANES CCR A30231011133111213
15FC Pirinaica30311101142519611
Calendari lliga final
Jornada 01
JOANENC FC C00descansa
CARDONA CF A21BAGANES CCR A
PUIGCERDA CF A23BERGA CE B
SURIA CE A30GIRONELLA CF AT A
FC Pirinaica09AVIA UE A
NAVASCE A50FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
AVINYO CE A25CALLUS CF A
SANTPEDOR CF B19PUIGREIG CE A
Jornada 02
descansa00BAGANES CCR A
JOANENC FC C11SANTPEDOR CF B
BERGA CE B71CARDONA CF A
GIRONELLA CF AT A11PUIGCERDA CF A
AVIA UE A30SURIA CE A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B62FC Pirinaica
CALLUS CF A52NAVASCE A
PUIGREIG CE A30AVINYO CE A
Jornada 03
descansa00BERGA CE B
JOANENC FC C31BAGANES CCR A
CARDONA CF A13GIRONELLA CF AT A
PUIGCERDA CF A10AVIA UE A
SURIA CE A40FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
FC Pirinaica08CALLUS CF A
NAVASCE A14PUIGREIG CE A
SANTPEDOR CF B23AVINYO CE A
Jornada 04
BAGANES CCR A11SANTPEDOR CF B
GIRONELLA CF AT A00descansa
BERGA CE B60JOANENC FC C
AVIA UE A63CARDONA CF A
PUIGCERDA CF A50FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
CALLUS CF A13SURIA CE A
PUIGREIG CE A70FC Pirinaica
AVINYO CE A21NAVASCE A
Jornada 05
BAGANES CCR A06BERGA CE B
descansa00AVIA UE A
JOANENC FC C12GIRONELLA CF AT A
CARDONA CF A50FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
PUIGCERDA CF A32CALLUS CF A
SURIA CE A27PUIGREIG CE A
FC Pirinaica16AVINYO CE A
SANTPEDOR CF B02NAVASCE A
Jornada 06
BERGA CE B00SANTPEDOR CF B
GIRONELLA CF AT A50BAGANES CCR A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B00descansa
AVIA UE A21JOANENC FC C
CALLUS CF A91CARDONA CF A
PUIGREIG CE A31PUIGCERDA CF A
AVINYO CE A84SURIA CE A
NAVASCE A60FC Pirinaica
Jornada 07
BERGA CE B50GIRONELLA CF AT A
BAGANES CCR A12AVIA UE A
descansa00CALLUS CF A
JOANENC FC C00FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
CARDONA CF A35PUIGREIG CE A
PUIGCERDA CF A43AVINYO CE A
SURIA CE A33NAVASCE A
SANTPEDOR CF B71FC Pirinaica
Jornada 08
GIRONELLA CF AT A01SANTPEDOR CF B
AVIA UE A13BERGA CE B
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B50BAGANES CCR A
PUIGREIG CE A00descansa
CALLUS CF A32JOANENC FC C
AVINYO CE A53CARDONA CF A
NAVASCE A12PUIGCERDA CF A
FC Pirinaica07SURIA CE A
Jornada 09
GIRONELLA CF AT A12AVIA UE A
BERGA CE B90FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
BAGANES CCR A27CALLUS CF A
descansa00AVINYO CE A
JOANENC FC C12PUIGREIG CE A
CARDONA CF A11NAVASCE A
PUIGCERDA CF A130FC Pirinaica
SANTPEDOR CF B16SURIA CE A
Jornada 10
AVIA UE A40SANTPEDOR CF B
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B04GIRONELLA CF AT A
CALLUS CF A12BERGA CE B
PUIGREIG CE A80BAGANES CCR A
NAVASCE A00descansa
AVINYO CE A26JOANENC FC C
FC Pirinaica15CARDONA CF A
SURIA CE A04PUIGCERDA CF A
Jornada 11
AVIA UE A30FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
GIRONELLA CF AT A33CALLUS CF A
BERGA CE B11PUIGREIG CE A
BAGANES CCR A15AVINYO CE A
descansa00FC Pirinaica
JOANENC FC C10NAVASCE A
CARDONA CF A42SURIA CE A
SANTPEDOR CF B03PUIGCERDA CF A
Jornada 12
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B11SANTPEDOR CF B
CALLUS CF A52AVIA UE A
PUIGREIG CE A91GIRONELLA CF AT A
AVINYO CE A16BERGA CE B
NAVASCE A40BAGANES CCR A
JOANENC FC C00descansa
FC Pirinaica24JOANENC FC C
PUIGCERDA CF A50CARDONA CF A
Jornada 13
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B21CALLUS CF A
AVIA UE A08PUIGREIG CE A
GIRONELLA CF AT A23AVINYO CE A
BERGA CE B21NAVASCE A
BAGANES CCR A51FC Pirinaica
descansa00PUIGCERDA CF A
JOANENC FC C31SURIA CE A
SANTPEDOR CF B21CARDONA CF A
Jornada 14
SANTPEDOR CF B11CALLUS CF A
PUIGREIG CE A80FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
AVINYO CE A01AVIA UE A
NAVASCE A12GIRONELLA CF AT A
FC Pirinaica09BERGA CE B
SURIA CE A62BAGANES CCR A
CARDONA CF A00descansa
PUIGCERDA CF A01JOANENC FC C
Jornada 15
CALLUS CF A05PUIGREIG CE A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B17AVINYO CE A
AVIA UE A12NAVASCE A
GIRONELLA CF AT A100FC Pirinaica
BERGA CE B20SURIA CE A
BAGANES CCR A25PUIGCERDA CF A
descansa00SANTPEDOR CF B
JOANENC FC C90CARDONA CF A
Jornada 16
descansa00JOANENC FC C
BAGANES CCR A00CARDONA CF A
BERGA CE B40PUIGCERDA CF A
GIRONELLA CF AT A33SURIA CE A
AVIA UE A80FC Pirinaica
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B13NAVASCE A
CALLUS CF A20AVINYO CE A
PUIGREIG CE A80SANTPEDOR CF B
Jornada 17
BAGANES CCR A00descansa
SANTPEDOR CF B01JOANENC FC C
CARDONA CF A12BERGA CE B
PUIGCERDA CF A21GIRONELLA CF AT A
SURIA CE A11AVIA UE A
FC Pirinaica20FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
NAVASCE A31CALLUS CF A
AVINYO CE A012PUIGREIG CE A
Jornada 18
BERGA CE B00descansa
BAGANES CCR A12JOANENC FC C
GIRONELLA CF AT A20CARDONA CF A
AVIA UE A42PUIGCERDA CF A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B06SURIA CE A
CALLUS CF A131FC Pirinaica
PUIGREIG CE A40NAVASCE A
AVINYO CE A12SANTPEDOR CF B
Jornada 19
SANTPEDOR CF B21BAGANES CCR A
descansa00GIRONELLA CF AT A
JOANENC FC C04BERGA CE B
CARDONA CF A03AVIA UE A
PUIGCERDA CF A20FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
SURIA CE A03CALLUS CF A
FC Pirinaica119PUIGREIG CE A
NAVASCE A11AVINYO CE A
Jornada 20
BERGA CE B40BAGANES CCR A
AVIA UE A00descansa
GIRONELLA CF AT A25JOANENC FC C
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B22CARDONA CF A
CALLUS CF A30PUIGCERDA CF A
PUIGREIG CE A91SURIA CE A
AVINYO CE A81FC Pirinaica
NAVASCE A21SANTPEDOR CF B
Jornada 21
SANTPEDOR CF B08BERGA CE B
BAGANES CCR A12GIRONELLA CF AT A
descansa00FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
JOANENC FC C22AVIA UE A
CARDONA CF A04CALLUS CF A
PUIGCERDA CF A03PUIGREIG CE A
SURIA CE A41AVINYO CE A
FC Pirinaica16NAVASCE A
Jornada 22
GIRONELLA CF AT A07BERGA CE B
AVIA UE A50BAGANES CCR A
CALLUS CF A00descansa
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B03JOANENC FC C
PUIGREIG CE A60CARDONA CF A
AVINYO CE A31PUIGCERDA CF A
NAVASCE A03SURIA CE A
FC Pirinaica20SANTPEDOR CF B
Jornada 23
SANTPEDOR CF B13GIRONELLA CF AT A
BERGA CE B21AVIA UE A
BAGANES CCR A43FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
descansa00PUIGREIG CE A
JOANENC FC C11CALLUS CF A
CARDONA CF A04AVINYO CE A
PUIGCERDA CF A21NAVASCE A
SURIA CE A110FC Pirinaica
Jornada 24
AVIA UE A11GIRONELLA CF AT A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B06BERGA CE B
CALLUS CF A52BAGANES CCR A
AVINYO CE A00descansa
PUIGREIG CE A61JOANENC FC C
NAVASCE A30CARDONA CF A
FC Pirinaica13PUIGCERDA CF A
SURIA CE A10SANTPEDOR CF B
Jornada 25
SANTPEDOR CF B25AVIA UE A
GIRONELLA CF AT A20FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
BERGA CE B20CALLUS CF A
BAGANES CCR A08PUIGREIG CE A
descansa00NAVASCE A
JOANENC FC C34AVINYO CE A
CARDONA CF A32FC Pirinaica
PUIGCERDA CF A31SURIA CE A
Jornada 26
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B06AVIA UE A
CALLUS CF A40GIRONELLA CF AT A
PUIGREIG CE A11BERGA CE B
AVINYO CE A61BAGANES CCR A
FC Pirinaica00descansa
NAVASCE A13JOANENC FC C
SURIA CE A80CARDONA CF A
PUIGCERDA CF A42SANTPEDOR CF B
Jornada 27
SANTPEDOR CF B20FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
AVIA UE A12CALLUS CF A
GIRONELLA CF AT A05PUIGREIG CE A
BERGA CE B30AVINYO CE A
BAGANES CCR A04NAVASCE A
descansa00SURIA CE A
JOANENC FC C111FC Pirinaica
CARDONA CF A20PUIGCERDA CF A
Jornada 28
CALLUS CF A51FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
PUIGREIG CE A80AVIA UE A
AVINYO CE A01GIRONELLA CF AT A
NAVASCE A03BERGA CE B
FC Pirinaica02BAGANES CCR A
PUIGCERDA CF A00descansa
SURIA CE A50JOANENC FC C
CARDONA CF A21SANTPEDOR CF B
Jornada 29
CALLUS CF A110SANTPEDOR CF B
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B07PUIGREIG CE A
AVIA UE A34AVINYO CE A
GIRONELLA CF AT A25NAVASCE A
BERGA CE B80FC Pirinaica
BAGANES CCR A24SURIA CE A
descansa00CARDONA CF A
JOANENC FC C01PUIGCERDA CF A
Jornada 30
PUIGREIG CE A50CALLUS CF A
AVINYO CE A70FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
NAVASCE A13AVIA UE A
FC Pirinaica52GIRONELLA CF AT A
SURIA CE A35BERGA CE B
PUIGCERDA CF A71BAGANES CCR A
SANTPEDOR CF B00descansa
CARDONA CF A03JOANENC FC C
Calendari lliga regular

Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

AcceptarCanviar configuració