You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Jugadors

Imagen deportista
SERGI
sinde 0
Imagen deportista
ACHRAF
Porter 0
Imagen deportista
MARCEL
sinde 0
Imagen deportista
GERARD
Porter 1
Imagen deportista
GUIFRE
Porter 1
Imagen deportista
FERRAN
Davanter 10
Imagen deportista
MARC
Interior dreta 11
Imagen deportista
PAU
Migcampista 11
Imagen deportista
MARC
Interior dreta 12
Imagen deportista
JONATAN
Porter 13
Imagen deportista
SERGIO
Porter 13
Imagen deportista
RAMON
Extremo esquerre 14
Imagen deportista
BASILIO
Extremo dreta 14
Imagen deportista
ALBERT
Lateral dreta 16
Imagen deportista
BERNAT
Extremo esquerre 17
Imagen deportista
MARTI
Central 2
Imagen deportista
GERARD
Central 2
Imagen deportista
GABRIEL
Extremo dreta 23
Imagen deportista
ANIOL
Lateral dreta 3
Imagen deportista
BIEL
Central 4
Imagen deportista
NICOLAS
Lateral dreta 4
Imagen deportista
JOAN
Central 5
Imagen deportista
GUIM
mediapunta 6
Imagen deportista
ERIC
Extremo esquerre 7
Imagen deportista
BENCHICK
Migcampista 75
Imagen deportista
MARC
Extremo dreta 8
Imagen deportista
PAU CURA
mediapunta 9
Imagen deportista
JORDI
Interior esquerre 9

Técnics

Tecnico
Jose
Entrenador
Tecnico
Alex
Segon entrenador
CADET 2ª DIVISIÓ GRUP 21
JCasaVisitantGol Pt
GCECPCGFEFPFfavcont
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1CARDONA CF A28130112021193975
2PUIGCERDA CF A28112111301283871
3SALLENT CE A28122010221692370
4NAVASCE A2811308241092262
5FC Pirinaica281013725895354
6SURIA CE A28842626945148
7PUIGREIG CE A288154191057738
8CALLUS CF A287344281009038
9JOANENC FC B28707437926736
10BALCONADA UE A287164198210635
11FRUITOSENC FC B2852731105110127
12CASTELLBELL I VILAR CE A28428329629625
13FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B28401031106814422
14PARE IGNASI PUIG CF A2811121013311907
15NAVARCLESCF A0000000000
16LA SALLE MANRESA CF A2800140014172190
Calendari lliga final
Jornada 01
JOANENC FC B10NAVASCE A
CASTELLBELL I VILAR CE A06PUIGCERDA CF A
SALLENT CE A110FRUITOSENC FC B
CALLUS CF A11SURIA CE A
FC Pirinaica62BALCONADA UE A
PUIGREIG CE A101PARE IGNASI PUIG CF A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B18CARDONA CF A
Jornada 02
NAVASCE A80FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
PUIGCERDA CF A22JOANENC FC B
SALLENT CE A120CASTELLBELL I VILAR CE A
SURIA CE A41FRUITOSENC FC B
BALCONADA UE A42CALLUS CF A
PARE IGNASI PUIG CF A16FC Pirinaica
CARDONA CF A61LA SALLE MANRESA CF A
Jornada 03
NAVASCE A11PUIGCERDA CF A
JOANENC FC B13SALLENT CE A
CASTELLBELL I VILAR CE A24SURIA CE A
FRUITOSENC FC B22BALCONADA UE A
CALLUS CF A70PARE IGNASI PUIG CF A
PUIGREIG CE A23CARDONA CF A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B62LA SALLE MANRESA CF A
Jornada 04
PUIGCERDA CF A94FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
SALLENT CE A11NAVASCE A
SURIA CE A22JOANENC FC B
BALCONADA UE A51CASTELLBELL I VILAR CE A
PARE IGNASI PUIG CF A22FRUITOSENC FC B
CARDONA CF A10FC Pirinaica
LA SALLE MANRESA CF A26PUIGREIG CE A
Jornada 05
PUIGCERDA CF A10SALLENT CE A
NAVASCE A32SURIA CE A
JOANENC FC B35BALCONADA UE A
CASTELLBELL I VILAR CE A51PARE IGNASI PUIG CF A
CALLUS CF A45CARDONA CF A
FC Pirinaica30LA SALLE MANRESA CF A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B31PUIGREIG CE A
Jornada 06
SALLENT CE A101FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
SURIA CE A23PUIGCERDA CF A
BALCONADA UE A13NAVASCE A
PARE IGNASI PUIG CF A06JOANENC FC B
CARDONA CF A60FRUITOSENC FC B
LA SALLE MANRESA CF A28CALLUS CF A
PUIGREIG CE A24FC Pirinaica
Jornada 07
SALLENT CE A41SURIA CE A
PUIGCERDA CF A40BALCONADA UE A
NAVASCE A110PARE IGNASI PUIG CF A
CASTELLBELL I VILAR CE A23CARDONA CF A
FRUITOSENC FC B71LA SALLE MANRESA CF A
CALLUS CF A74PUIGREIG CE A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B23FC Pirinaica
Jornada 08
SURIA CE A41FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
BALCONADA UE A14SALLENT CE A
PARE IGNASI PUIG CF A17PUIGCERDA CF A
CARDONA CF A31JOANENC FC B
LA SALLE MANRESA CF A23CASTELLBELL I VILAR CE A
PUIGREIG CE A32FRUITOSENC FC B
FC Pirinaica61CALLUS CF A
Jornada 09
SURIA CE A62BALCONADA UE A
SALLENT CE A110PARE IGNASI PUIG CF A
NAVASCE A30CARDONA CF A
JOANENC FC B110LA SALLE MANRESA CF A
CASTELLBELL I VILAR CE A12PUIGREIG CE A
FRUITOSENC FC B04FC Pirinaica
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B27CALLUS CF A
Jornada 10
BALCONADA UE A54FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
PARE IGNASI PUIG CF A29SURIA CE A
CARDONA CF A34PUIGCERDA CF A
LA SALLE MANRESA CF A05NAVASCE A
PUIGREIG CE A33JOANENC FC B
FC Pirinaica32CASTELLBELL I VILAR CE A
CALLUS CF A63FRUITOSENC FC B
Jornada 11
BALCONADA UE A43PARE IGNASI PUIG CF A
SALLENT CE A100CARDONA CF A
PUIGCERDA CF A120LA SALLE MANRESA CF A
NAVASCE A70PUIGREIG CE A
JOANENC FC B21FC Pirinaica
CASTELLBELL I VILAR CE A33CALLUS CF A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B15FRUITOSENC FC B
Jornada 12
PARE IGNASI PUIG CF A28FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
CARDONA CF A31SURIA CE A
LA SALLE MANRESA CF A010SALLENT CE A
PUIGREIG CE A02PUIGCERDA CF A
FC Pirinaica10NAVASCE A
CALLUS CF A91JOANENC FC B
FRUITOSENC FC B11CASTELLBELL I VILAR CE A
Jornada 13
BALCONADA UE A16CARDONA CF A
SURIA CE A70LA SALLE MANRESA CF A
SALLENT CE A60PUIGREIG CE A
PUIGCERDA CF A22FC Pirinaica
NAVASCE A22CALLUS CF A
JOANENC FC B30FRUITOSENC FC B
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B32CASTELLBELL I VILAR CE A
Jornada 14
CARDONA CF A30PARE IGNASI PUIG CF A
LA SALLE MANRESA CF A26BALCONADA UE A
PUIGREIG CE A40SURIA CE A
FC Pirinaica03SALLENT CE A
CALLUS CF A11PUIGCERDA CF A
FRUITOSENC FC B17NAVASCE A
CASTELLBELL I VILAR CE A32JOANENC FC B
Jornada 15
PARE IGNASI PUIG CF A81LA SALLE MANRESA CF A
BALCONADA UE A55PUIGREIG CE A
SURIA CE A42FC Pirinaica
SALLENT CE A43CALLUS CF A
PUIGCERDA CF A42FRUITOSENC FC B
NAVASCE A31CASTELLBELL I VILAR CE A
JOANENC FC B42FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
Jornada 16
NAVASCE A41JOANENC FC B
PUIGCERDA CF A32CASTELLBELL I VILAR CE A
FRUITOSENC FC B05SALLENT CE A
SURIA CE A21CALLUS CF A
BALCONADA UE A24FC Pirinaica
PARE IGNASI PUIG CF A011PUIGREIG CE A
CARDONA CF A80FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
Jornada 17
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B07NAVASCE A
JOANENC FC B16PUIGCERDA CF A
CASTELLBELL I VILAR CE A26SALLENT CE A
FRUITOSENC FC B12SURIA CE A
CALLUS CF A50BALCONADA UE A
FC Pirinaica63PARE IGNASI PUIG CF A
LA SALLE MANRESA CF A06CARDONA CF A
Jornada 18
PUIGCERDA CF A21NAVASCE A
SALLENT CE A10JOANENC FC B
SURIA CE A22CASTELLBELL I VILAR CE A
BALCONADA UE A51FRUITOSENC FC B
PARE IGNASI PUIG CF A16CALLUS CF A
CARDONA CF A31PUIGREIG CE A
LA SALLE MANRESA CF A02FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
Jornada 19
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B04PUIGCERDA CF A
NAVASCE A11SALLENT CE A
JOANENC FC B20SURIA CE A
CASTELLBELL I VILAR CE A50BALCONADA UE A
FRUITOSENC FC B51PARE IGNASI PUIG CF A
FC Pirinaica12CARDONA CF A
PUIGREIG CE A150LA SALLE MANRESA CF A
Jornada 20
SALLENT CE A55PUIGCERDA CF A
SURIA CE A00NAVASCE A
BALCONADA UE A41JOANENC FC B
PARE IGNASI PUIG CF A24CASTELLBELL I VILAR CE A
CARDONA CF A41CALLUS CF A
LA SALLE MANRESA CF A06FC Pirinaica
PUIGREIG CE A81FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
Jornada 21
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B110SALLENT CE A
PUIGCERDA CF A43SURIA CE A
NAVASCE A40BALCONADA UE A
JOANENC FC B120PARE IGNASI PUIG CF A
FRUITOSENC FC B02CARDONA CF A
CALLUS CF A51LA SALLE MANRESA CF A
FC Pirinaica31PUIGREIG CE A
Jornada 22
SURIA CE A11SALLENT CE A
BALCONADA UE A13PUIGCERDA CF A
PARE IGNASI PUIG CF A03NAVASCE A
CARDONA CF A80CASTELLBELL I VILAR CE A
LA SALLE MANRESA CF A02FRUITOSENC FC B
PUIGREIG CE A81CALLUS CF A
FC Pirinaica51FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
Jornada 23
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B29SURIA CE A
SALLENT CE A90BALCONADA UE A
PUIGCERDA CF A30PARE IGNASI PUIG CF A
JOANENC FC B13CARDONA CF A
CASTELLBELL I VILAR CE A80LA SALLE MANRESA CF A
FRUITOSENC FC B32PUIGREIG CE A
CALLUS CF A35FC Pirinaica
Jornada 24
BALCONADA UE A12SURIA CE A
PARE IGNASI PUIG CF A07SALLENT CE A
CARDONA CF A21NAVASCE A
LA SALLE MANRESA CF A09JOANENC FC B
PUIGREIG CE A61CASTELLBELL I VILAR CE A
FC Pirinaica70FRUITOSENC FC B
CALLUS CF A44FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
Jornada 25
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B14BALCONADA UE A
SURIA CE A90PARE IGNASI PUIG CF A
PUIGCERDA CF A01CARDONA CF A
NAVASCE A130LA SALLE MANRESA CF A
JOANENC FC B23PUIGREIG CE A
CASTELLBELL I VILAR CE A11FC Pirinaica
FRUITOSENC FC B30CALLUS CF A
Jornada 26
PARE IGNASI PUIG CF A110BALCONADA UE A
CARDONA CF A31SALLENT CE A
LA SALLE MANRESA CF A019PUIGCERDA CF A
PUIGREIG CE A03NAVASCE A
FC Pirinaica32JOANENC FC B
CALLUS CF A61CASTELLBELL I VILAR CE A
FRUITOSENC FC B42FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
Jornada 27
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B120PARE IGNASI PUIG CF A
SURIA CE A13CARDONA CF A
SALLENT CE A171LA SALLE MANRESA CF A
PUIGCERDA CF A42PUIGREIG CE A
NAVASCE A32FC Pirinaica
JOANENC FC B45CALLUS CF A
CASTELLBELL I VILAR CE A23FRUITOSENC FC B
Jornada 28
CARDONA CF A121BALCONADA UE A
LA SALLE MANRESA CF A08SURIA CE A
PUIGREIG CE A04SALLENT CE A
FC Pirinaica25PUIGCERDA CF A
CALLUS CF A26NAVASCE A
FRUITOSENC FC B15JOANENC FC B
CASTELLBELL I VILAR CE A34FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
Jornada 29
PARE IGNASI PUIG CF A112CARDONA CF A
BALCONADA UE A102LA SALLE MANRESA CF A
SURIA CE A51PUIGREIG CE A
SALLENT CE A50FC Pirinaica
PUIGCERDA CF A50CALLUS CF A
NAVASCE A60FRUITOSENC FC B
JOANENC FC B24CASTELLBELL I VILAR CE A
Jornada 30
LA SALLE MANRESA CF A01PARE IGNASI PUIG CF A
PUIGREIG CE A51BALCONADA UE A
FC Pirinaica33SURIA CE A
CALLUS CF A08SALLENT CE A
FRUITOSENC FC B27PUIGCERDA CF A
CASTELLBELL I VILAR CE A13NAVASCE A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B08JOANENC FC B
Calendari lliga regular

Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

AcceptarCanviar configuració