You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Jugadors

Imagen deportista
ORIOL
0
Imagen deportista
JURADO
0
Imagen deportista
SERGI
0
Imagen deportista
ROMERA
Porter 0
Imagen deportista
ADRIAN
0
Imagen deportista
DAVID
0
Imagen deportista
JORDI
0
Imagen deportista
BERNAT
0
Imagen deportista
ISMAEL
0
Imagen deportista
MARC
0
Imagen deportista
JUAN
Central 0
Imagen deportista
MARTI
0
Imagen deportista
ANTONI
0
Imagen deportista
ALEXANDRE
0
Imagen deportista
JORDAN
Lateral esquerre 0
Imagen deportista
PABLO
Lateral dreta 0
Imagen deportista
SERGIO
sinde 0
Imagen deportista
ELOI
sinde 0
Imagen deportista
CASTELLS
sinde 0
Imagen deportista
QUIM
Lateral dreta 0
Imagen deportista
OSCAR
pivote 0
Imagen deportista
munta
Porter 0
Imagen deportista
BERNI
Interior esquerre 0
Imagen deportista
RAUL
Migcampista 22
Imagen deportista
ALBERT
Porter 23
Imagen deportista
AARON
Lateral dreta 5

Técnics

Tecnico
David García
Delegat
Tecnico
WALDO
Preparador
Tecnico
RUFO
Entrenador
4a CATALANA GRUP 2
JCasaVisitantGol Pt
GCECPCGFEFPFfavcont
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1PARE IGNASI PUIG CF A30132013111003081
2MANRESA CE B30141010411013577
3JOANENC FC B30933825804156
4NAVARCLESCF A30933816915955
5MINORISA SAGRADAFONT UE A30933744644055
6BALCONADA UE A301023717856354
7FRUITOSENC FC B28726546686542
8MATADEPERA FC B30825348688239
9SANTPEDOR CF B307263210536634
10CASTELLNOU UNIO ESPORTIVA A30546429577033
11CASTELLET CF A306452211506930
12PALILLO CF A305461410448026
13VALLES FUTBOL CLUB A30429159458722
14FC Pirinaica3043802134410017
15CARDONA CF B30121113124110411
Calendari lliga final
Jornada 01
PALILLO CF A21SANTPEDOR CF B
PARE IGNASI PUIG CF A10NAVARCLESCF A
VALLES FUTBOL CLUB A13MATADEPERA FC B
CARDONA CF B12MINORISA SAGRADAFONT UE A
CASTELLNOU UNIO ESPORTIVA A12CASTELLET CF A
JOANENC FC B21BALCONADA UE A
MANRESA CE B42FC Pirinaica
FRUITOSENC FC B00descansa
Jornada 02
FRUITOSENC FC B21MANRESA CE B
NAVARCLESCF A43PALILLO CF A
MATADEPERA FC B12PARE IGNASI PUIG CF A
MINORISA SAGRADAFONT UE A81VALLES FUTBOL CLUB A
CASTELLET CF A41CARDONA CF B
BALCONADA UE A21CASTELLNOU UNIO ESPORTIVA A
FC Pirinaica34JOANENC FC B
descansa00SANTPEDOR CF B
Jornada 03
SANTPEDOR CF B13NAVARCLESCF A
PALILLO CF A11MATADEPERA FC B
PARE IGNASI PUIG CF A21MINORISA SAGRADAFONT UE A
VALLES FUTBOL CLUB A10CASTELLET CF A
CARDONA CF B12BALCONADA UE A
CASTELLNOU UNIO ESPORTIVA A50FC Pirinaica
MANRESA CE B00descansa
JOANENC FC B20FRUITOSENC FC B
Jornada 04
FRUITOSENC FC B02CASTELLNOU UNIO ESPORTIVA A
MATADEPERA FC B32SANTPEDOR CF B
MINORISA SAGRADAFONT UE A21PALILLO CF A
CASTELLET CF A03PARE IGNASI PUIG CF A
BALCONADA UE A21VALLES FUTBOL CLUB A
FC Pirinaica34CARDONA CF B
descansa00NAVARCLESCF A
MANRESA CE B40JOANENC FC B
Jornada 05
NAVARCLESCF A52MATADEPERA FC B
SANTPEDOR CF B13MINORISA SAGRADAFONT UE A
PALILLO CF A31CASTELLET CF A
PARE IGNASI PUIG CF A10BALCONADA UE A
VALLES FUTBOL CLUB A41FC Pirinaica
JOANENC FC B00descansa
CASTELLNOU UNIO ESPORTIVA A03MANRESA CE B
CARDONA CF B23FRUITOSENC FC B
Jornada 06
FRUITOSENC FC B73VALLES FUTBOL CLUB A
MINORISA SAGRADAFONT UE A12NAVARCLESCF A
CASTELLET CF A10SANTPEDOR CF B
BALCONADA UE A60PALILLO CF A
FC Pirinaica24PARE IGNASI PUIG CF A
descansa00MATADEPERA FC B
MANRESA CE B60CARDONA CF B
JOANENC FC B01CASTELLNOU UNIO ESPORTIVA A
Jornada 07
MATADEPERA FC B21MINORISA SAGRADAFONT UE A
NAVARCLESCF A40CASTELLET CF A
SANTPEDOR CF B42BALCONADA UE A
PALILLO CF A21FC Pirinaica
CASTELLNOU UNIO ESPORTIVA A00descansa
VALLES FUTBOL CLUB A12MANRESA CE B
CARDONA CF B15JOANENC FC B
PARE IGNASI PUIG CF A42FRUITOSENC FC B
Jornada 08
FRUITOSENC FC B11PALILLO CF A
CASTELLET CF A33MATADEPERA FC B
BALCONADA UE A27NAVARCLESCF A
FC Pirinaica42SANTPEDOR CF B
descansa00MINORISA SAGRADAFONT UE A
MANRESA CE B52PARE IGNASI PUIG CF A
JOANENC FC B00VALLES FUTBOL CLUB A
CASTELLNOU UNIO ESPORTIVA A30CARDONA CF B
Jornada 09
MINORISA SAGRADAFONT UE A33CASTELLET CF A
MATADEPERA FC B42BALCONADA UE A
NAVARCLESCF A51FC Pirinaica
descansa00CARDONA CF B
PALILLO CF A15MANRESA CE B
PARE IGNASI PUIG CF A20JOANENC FC B
VALLES FUTBOL CLUB A30CASTELLNOU UNIO ESPORTIVA A
SANTPEDOR CF B33FRUITOSENC FC B
Jornada 10
FRUITOSENC FC B21NAVARCLESCF A
BALCONADA UE A22MINORISA SAGRADAFONT UE A
FC Pirinaica13MATADEPERA FC B
descansa00CASTELLET CF A
MANRESA CE B31SANTPEDOR CF B
JOANENC FC B50PALILLO CF A
CASTELLNOU UNIO ESPORTIVA A24PARE IGNASI PUIG CF A
CARDONA CF B00VALLES FUTBOL CLUB A
Jornada 11
CASTELLET CF A04BALCONADA UE A
MINORISA SAGRADAFONT UE A21FC Pirinaica
VALLES FUTBOL CLUB A00descansa
NAVARCLESCF A13MANRESA CE B
SANTPEDOR CF B23JOANENC FC B
PALILLO CF A32CASTELLNOU UNIO ESPORTIVA A
PARE IGNASI PUIG CF A42CARDONA CF B
MATADEPERA FC B23FRUITOSENC FC B
Jornada 12
FRUITOSENC FC B14MINORISA SAGRADAFONT UE A
FC Pirinaica32CASTELLET CF A
descansa00BALCONADA UE A
MANRESA CE B72MATADEPERA FC B
JOANENC FC B34NAVARCLESCF A
CASTELLNOU UNIO ESPORTIVA A33SANTPEDOR CF B
CARDONA CF B13PALILLO CF A
VALLES FUTBOL CLUB A06PARE IGNASI PUIG CF A
Jornada 13
BALCONADA UE A51FC Pirinaica
PARE IGNASI PUIG CF A00descansa
MINORISA SAGRADAFONT UE A12MANRESA CE B
MATADEPERA FC B05JOANENC FC B
NAVARCLESCF A32CASTELLNOU UNIO ESPORTIVA A
SANTPEDOR CF B31CARDONA CF B
PALILLO CF A22VALLES FUTBOL CLUB A
CASTELLET CF A22FRUITOSENC FC B
Jornada 14
FRUITOSENC FC B23BALCONADA UE A
descansa00FC Pirinaica
MANRESA CE B21CASTELLET CF A
JOANENC FC B43MINORISA SAGRADAFONT UE A
CASTELLNOU UNIO ESPORTIVA A33MATADEPERA FC B
CARDONA CF B01NAVARCLESCF A
VALLES FUTBOL CLUB A15SANTPEDOR CF B
PARE IGNASI PUIG CF A52PALILLO CF A
Jornada 15
PALILLO CF A00descansa
BALCONADA UE A13MANRESA CE B
CASTELLET CF A12JOANENC FC B
MINORISA SAGRADAFONT UE A33CASTELLNOU UNIO ESPORTIVA A
MATADEPERA FC B42CARDONA CF B
NAVARCLESCF A30VALLES FUTBOL CLUB A
SANTPEDOR CF B12PARE IGNASI PUIG CF A
FC Pirinaica22FRUITOSENC FC B
Jornada 16
SANTPEDOR CF B20PALILLO CF A
NAVARCLESCF A25PARE IGNASI PUIG CF A
MATADEPERA FC B14VALLES FUTBOL CLUB A
MINORISA SAGRADAFONT UE A21CARDONA CF B
CASTELLET CF A25CASTELLNOU UNIO ESPORTIVA A
BALCONADA UE A32JOANENC FC B
FC Pirinaica16MANRESA CE B
descansa00FRUITOSENC FC B
Jornada 17
MANRESA CE B40FRUITOSENC FC B
PALILLO CF A54NAVARCLESCF A
PARE IGNASI PUIG CF A62MATADEPERA FC B
VALLES FUTBOL CLUB A35MINORISA SAGRADAFONT UE A
CARDONA CF B23CASTELLET CF A
CASTELLNOU UNIO ESPORTIVA A14BALCONADA UE A
JOANENC FC B71FC Pirinaica
SANTPEDOR CF B00descansa
Jornada 18
NAVARCLESCF A10SANTPEDOR CF B
MATADEPERA FC B22PALILLO CF A
MINORISA SAGRADAFONT UE A01PARE IGNASI PUIG CF A
CASTELLET CF A21VALLES FUTBOL CLUB A
BALCONADA UE A70CARDONA CF B
FC Pirinaica21CASTELLNOU UNIO ESPORTIVA A
descansa00MANRESA CE B
FRUITOSENC FC B22JOANENC FC B
Jornada 19
CASTELLNOU UNIO ESPORTIVA A12FRUITOSENC FC B
SANTPEDOR CF B03MATADEPERA FC B
PALILLO CF A12MINORISA SAGRADAFONT UE A
PARE IGNASI PUIG CF A41CASTELLET CF A
VALLES FUTBOL CLUB A12BALCONADA UE A
CARDONA CF B33FC Pirinaica
NAVARCLESCF A00descansa
JOANENC FC B44MANRESA CE B
Jornada 20
MATADEPERA FC B52NAVARCLESCF A
MINORISA SAGRADAFONT UE A30SANTPEDOR CF B
CASTELLET CF A42PALILLO CF A
BALCONADA UE A14PARE IGNASI PUIG CF A
FC Pirinaica22VALLES FUTBOL CLUB A
descansa00JOANENC FC B
MANRESA CE B62CASTELLNOU UNIO ESPORTIVA A
FRUITOSENC FC B51CARDONA CF B
Jornada 21
VALLES FUTBOL CLUB A23FRUITOSENC FC B
NAVARCLESCF A11MINORISA SAGRADAFONT UE A
SANTPEDOR CF B21CASTELLET CF A
PALILLO CF A03BALCONADA UE A
PARE IGNASI PUIG CF A41FC Pirinaica
MATADEPERA FC B00descansa
CARDONA CF B24MANRESA CE B
CASTELLNOU UNIO ESPORTIVA A20JOANENC FC B
Jornada 22
MINORISA SAGRADAFONT UE A42MATADEPERA FC B
CASTELLET CF A32NAVARCLESCF A
BALCONADA UE A51SANTPEDOR CF B
FC Pirinaica20PALILLO CF A
descansa00CASTELLNOU UNIO ESPORTIVA A
MANRESA CE B42VALLES FUTBOL CLUB A
JOANENC FC B71CARDONA CF B
FRUITOSENC FC B14PARE IGNASI PUIG CF A
Jornada 23
PALILLO CF A34FRUITOSENC FC B
MATADEPERA FC B31CASTELLET CF A
NAVARCLESCF A73BALCONADA UE A
SANTPEDOR CF B21FC Pirinaica
MINORISA SAGRADAFONT UE A00descansa
PARE IGNASI PUIG CF A11MANRESA CE B
VALLES FUTBOL CLUB A13JOANENC FC B
CARDONA CF B12CASTELLNOU UNIO ESPORTIVA A
Jornada 24
CASTELLET CF A13MINORISA SAGRADAFONT UE A
BALCONADA UE A52MATADEPERA FC B
FC Pirinaica16NAVARCLESCF A
descansa00CARDONA CF B
MANRESA CE B20PALILLO CF A
JOANENC FC B12PARE IGNASI PUIG CF A
CASTELLNOU UNIO ESPORTIVA A41VALLES FUTBOL CLUB A
FRUITOSENC FC B12SANTPEDOR CF B
Jornada 25
NAVARCLESCF A22FRUITOSENC FC B
MINORISA SAGRADAFONT UE A21BALCONADA UE A
MATADEPERA FC B31FC Pirinaica
CASTELLET CF A00descansa
SANTPEDOR CF B04MANRESA CE B
PALILLO CF A05JOANENC FC B
PARE IGNASI PUIG CF A70CASTELLNOU UNIO ESPORTIVA A
VALLES FUTBOL CLUB A42CARDONA CF B
Jornada 26
BALCONADA UE A52CASTELLET CF A
FC Pirinaica13MINORISA SAGRADAFONT UE A
descansa00VALLES FUTBOL CLUB A
MANRESA CE B20NAVARCLESCF A
JOANENC FC B51SANTPEDOR CF B
CASTELLNOU UNIO ESPORTIVA A41PALILLO CF A
CARDONA CF B05PARE IGNASI PUIG CF A
FRUITOSENC FC B53MATADEPERA FC B
Jornada 27
MINORISA SAGRADAFONT UE A10FRUITOSENC FC B
CASTELLET CF A60FC Pirinaica
BALCONADA UE A00descansa
MATADEPERA FC B24MANRESA CE B
NAVARCLESCF A12JOANENC FC B
SANTPEDOR CF B31CASTELLNOU UNIO ESPORTIVA A
PALILLO CF A33CARDONA CF B
PARE IGNASI PUIG CF A71VALLES FUTBOL CLUB A
Jornada 28
FC Pirinaica23BALCONADA UE A
descansa00PARE IGNASI PUIG CF A
MANRESA CE B10MINORISA SAGRADAFONT UE A
JOANENC FC B50MATADEPERA FC B
CASTELLNOU UNIO ESPORTIVA A47NAVARCLESCF A
CARDONA CF B25SANTPEDOR CF B
VALLES FUTBOL CLUB A22PALILLO CF A
FRUITOSENC FC B42CASTELLET CF A
Jornada 29
BALCONADA UE A53FRUITOSENC FC B
FC Pirinaica00descansa
CASTELLET CF A22MANRESA CE B
MINORISA SAGRADAFONT UE A10JOANENC FC B
MATADEPERA FC B41CASTELLNOU UNIO ESPORTIVA A
NAVARCLESCF A83CARDONA CF B
SANTPEDOR CF B61VALLES FUTBOL CLUB A
PALILLO CF A14PARE IGNASI PUIG CF A
Jornada 30
descansa00PALILLO CF A
MANRESA CE B74BALCONADA UE A
JOANENC FC B20CASTELLET CF A
CASTELLNOU UNIO ESPORTIVA A11MINORISA SAGRADAFONT UE A
CARDONA CF B43MATADEPERA FC B
VALLES FUTBOL CLUB A25NAVARCLESCF A
PARE IGNASI PUIG CF A40SANTPEDOR CF B
FRUITOSENC FC B61FC Pirinaica
Calendari lliga regular
FC Pirinaica 4-2 SANTPEDOR CF B

2016-11-06

Alineació local :

Alineació visitant :

. . 0. . 0 , . . 0. . 0 , . . 0. . 0 , . . 0. . 0 , . . 0. . 0

Arbitre : D. Oulid benmoussa

Crónica : Bon partit disputat al Camp municipal de la mion-puigberenguer.primera part disputada amb el resultat de 2 a 2.segona part,la Piri,amb un jugador menys,ha acabat guanyant per 4 a 2 amb gols de Adri (3) i Eloy(1). primera victoria local


NAVARCLESCF A 5-1 FC Pirinaica

2016-11-12

Alineació local :

Alineació visitant :

. . 0. . 0 , . . 0. . 0 , . . 0. . 0 , . . 0. . 0 , . . 0. . 0

Arbitre : D. Arnau Joan

Crónica : Partit jugat al Camp municipal de navarcles entre el navarcles i Pirinaica B.primera part amb el resultat de 2 a 1.segona part,amb mes efectivitat,va acabar amb el resultat de 5 a 1.proxim partit,diumenge vinent,pirinaicaB-matadepera


Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

AcceptarCanviar configuració