You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Jugadors

PREBENJAMÍ 7 GRUP 53
JCasaVisitantGol Pt
GCECPCGFEFPFfavcont
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1JOANENC FC A24110112002141269
2BERGA CE A2410119211243160
3PUIGREIG CE A248228131163551
4FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A238126241004645
5GIMNASTIC MANRESA C C24624624846440
6AVIA UE A24921327685140
7FC Pirinaica24615516604835
8GIRONELLA CF AT A24534507555033
9SURIA CE A24606309788127
10CARDONA CF A243183097011119
11FRUITOSENC FC A244082194910319
12MANRESA CE B2420102192813813
13BAGANES CCR A230012011072831
14MINORISA SAGRADAFONT UE A0000000000
Calendari lliga final
Jornada 01
SURIA CE A12BERGA CE A
PUIGREIG CE A40FC Pirinaica
GIMNASTIC MANRESA C C53FRUITOSENC FC A
AVIA UE A10GIRONELLA CF AT A
MANRESA CE B15CARDONA CF A
BAGANES CCR A018FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A
Jornada 02
BERGA CE A220BAGANES CCR A
FC Pirinaica31SURIA CE A
FRUITOSENC FC A07PUIGREIG CE A
JOANENC FC A80GIMNASTIC MANRESA C C
CARDONA CF A21AVIA UE A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A80MANRESA CE B
Jornada 03
BERGA CE A40FC Pirinaica
SURIA CE A40FRUITOSENC FC A
PUIGREIG CE A13JOANENC FC A
GIMNASTIC MANRESA C C53GIRONELLA CF AT A
AVIA UE A21FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A
BAGANES CCR A16MANRESA CE B
Jornada 04
FC Pirinaica150BAGANES CCR A
FRUITOSENC FC A07BERGA CE A
JOANENC FC A90SURIA CE A
GIRONELLA CF AT A12PUIGREIG CE A
CARDONA CF A23GIMNASTIC MANRESA C C
MANRESA CE B06AVIA UE A
Jornada 05
FC Pirinaica10FRUITOSENC FC A
BERGA CE A010JOANENC FC A
SURIA CE A14GIRONELLA CF AT A
PUIGREIG CE A51CARDONA CF A
GIMNASTIC MANRESA C C03FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A
BAGANES CCR A013AVIA UE A
Jornada 06
FRUITOSENC FC A160BAGANES CCR A
JOANENC FC A50FC Pirinaica
GIRONELLA CF AT A04BERGA CE A
CARDONA CF A26SURIA CE A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A06PUIGREIG CE A
MANRESA CE B26GIMNASTIC MANRESA C C
Jornada 07
FRUITOSENC FC A111JOANENC FC A
FC Pirinaica10GIRONELLA CF AT A
BERGA CE A102CARDONA CF A
SURIA CE A17FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A
PUIGREIG CE A61MANRESA CE B
GIMNASTIC MANRESA C C51AVIA UE A
Jornada 08
JOANENC FC A150BAGANES CCR A
GIRONELLA CF AT A22FRUITOSENC FC A
CARDONA CF A24FC Pirinaica
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A44BERGA CE A
MANRESA CE B110SURIA CE A
AVIA UE A21PUIGREIG CE A
Jornada 09
JOANENC FC A100GIRONELLA CF AT A
FRUITOSENC FC A42CARDONA CF A
FC Pirinaica13FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A
BERGA CE A131MANRESA CE B
SURIA CE A31AVIA UE A
BAGANES CCR A017GIMNASTIC MANRESA C C
Jornada 10
GIRONELLA CF AT A130BAGANES CCR A
CARDONA CF A013JOANENC FC A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A71FRUITOSENC FC A
MANRESA CE B07FC Pirinaica
AVIA UE A11BERGA CE A
GIMNASTIC MANRESA C C26PUIGREIG CE A
Jornada 11
GIRONELLA CF AT A12CARDONA CF A
JOANENC FC A112FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A
FRUITOSENC FC A15MANRESA CE B
FC Pirinaica00AVIA UE A
SURIA CE A03GIMNASTIC MANRESA C C
BAGANES CCR A016PUIGREIG CE A
Jornada 12
BAGANES CCR A211CARDONA CF A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A32GIRONELLA CF AT A
MANRESA CE B012JOANENC FC A
AVIA UE A32FRUITOSENC FC A
GIMNASTIC MANRESA C C15BERGA CE A
PUIGREIG CE A52SURIA CE A
Jornada 13
CARDONA CF A15FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A
GIRONELLA CF AT A30MANRESA CE B
JOANENC FC A50AVIA UE A
FC Pirinaica05GIMNASTIC MANRESA C C
BERGA CE A33PUIGREIG CE A
SURIA CE A80BAGANES CCR A
Jornada 14
BERGA CE A80SURIA CE A
FC Pirinaica02PUIGREIG CE A
FRUITOSENC FC A25GIMNASTIC MANRESA C C
GIRONELLA CF AT A00AVIA UE A
CARDONA CF A22MANRESA CE B
Jornada 15
BAGANES CCR A016BERGA CE A
SURIA CE A23FC Pirinaica
PUIGREIG CE A71FRUITOSENC FC A
GIMNASTIC MANRESA C C26JOANENC FC A
AVIA UE A42CARDONA CF A
MANRESA CE B07FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A
Jornada 16
FC Pirinaica01BERGA CE A
FRUITOSENC FC A21SURIA CE A
JOANENC FC A42PUIGREIG CE A
GIRONELLA CF AT A10GIMNASTIC MANRESA C C
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A62AVIA UE A
MANRESA CE B60BAGANES CCR A
Jornada 17
BAGANES CCR A010FC Pirinaica
BERGA CE A40FRUITOSENC FC A
SURIA CE A09JOANENC FC A
PUIGREIG CE A51GIRONELLA CF AT A
GIMNASTIC MANRESA C C62CARDONA CF A
AVIA UE A70MANRESA CE B
Jornada 18
FRUITOSENC FC A13FC Pirinaica
JOANENC FC A12BERGA CE A
GIRONELLA CF AT A21SURIA CE A
CARDONA CF A17PUIGREIG CE A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A70GIMNASTIC MANRESA C C
AVIA UE A80BAGANES CCR A
Jornada 19
BAGANES CCR A06FRUITOSENC FC A
FC Pirinaica18JOANENC FC A
BERGA CE A21GIRONELLA CF AT A
SURIA CE A51CARDONA CF A
PUIGREIG CE A22FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A
GIMNASTIC MANRESA C C40MANRESA CE B
Jornada 20
JOANENC FC A60FRUITOSENC FC A
GIRONELLA CF AT A10FC Pirinaica
CARDONA CF A03BERGA CE A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A60SURIA CE A
MANRESA CE B04PUIGREIG CE A
AVIA UE A22GIMNASTIC MANRESA C C
Jornada 21
BAGANES CCR A015JOANENC FC A
FRUITOSENC FC A12GIRONELLA CF AT A
FC Pirinaica41CARDONA CF A
BERGA CE A20FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A
SURIA CE A91MANRESA CE B
PUIGREIG CE A60AVIA UE A
Jornada 22
GIRONELLA CF AT A08JOANENC FC A
CARDONA CF A140FRUITOSENC FC A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A32FC Pirinaica
MANRESA CE B20BERGA CE A
AVIA UE A41SURIA CE A
GIMNASTIC MANRESA C C22BAGANES CCR A
Jornada 23
BAGANES CCR A08GIRONELLA CF AT A
JOANENC FC A140CARDONA CF A
FRUITOSENC FC A32FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A
FC Pirinaica20MANRESA CE B
BERGA CE A41AVIA UE A
PUIGREIG CE A22GIMNASTIC MANRESA C C
Jornada 24
CARDONA CF A26GIRONELLA CF AT A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A15JOANENC FC A
MANRESA CE B03FRUITOSENC FC A
AVIA UE A42FC Pirinaica
GIMNASTIC MANRESA C C63SURIA CE A
PUIGREIG CE A151BAGANES CCR A
Jornada 25
CARDONA CF A120BAGANES CCR A
GIRONELLA CF AT A00FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A
JOANENC FC A180MANRESA CE B
FRUITOSENC FC A05AVIA UE A
BERGA CE A32GIMNASTIC MANRESA C C
SURIA CE A41PUIGREIG CE A
Jornada 26
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A51CARDONA CF A
MANRESA CE B04GIRONELLA CF AT A
AVIA UE A08JOANENC FC A
GIMNASTIC MANRESA C C11FC Pirinaica
PUIGREIG CE A14BERGA CE A
BAGANES CCR A115SURIA CE A
Calendari lliga regular

Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

AcceptarCanviar configuració