You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Jugadors

Imagen deportista
MAMADOU ALIMOU
0
Imagen deportista
AHMADELYAMLAHI
sinde 0
Imagen deportista
YOUSEFF JIBALI
sinde 0
Imagen deportista
ILYAS MOUDINA
sinde 0
Imagen deportista
YOUSEFF ELAMINE
sinde 0
Imagen deportista
ELOI
sinde 0
Imagen deportista
MARC
sinde 0
PREBENJAMÍ 7 GRUP 54
JCasaVisitantGol Pt
GCECPCGFEFPFfavcont
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1FC Pirinaica24111010111092865
2MINORISA SAGRADAFONT UE B2212008121781761
3BERGA CE B24930804944054
4PUIGREIG CE B24912615715947
5FRUITOSENC FC B24723714833345
6CASTELLBELL I VILAR CE A24606624735438
7JOANENC FC C23515615575235
8GIMNASTIC MANRESA C D24606417666531
9BALSARENY UD A23606309448027
10FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B242194174310320
11JOANENC FC B242372193710616
12GIMNASTIC MANRESA C E241110129331219
13FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS C2400120111101401
14VILOMARACF A0000000000
Calendari lliga final
Jornada 01
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B01CASTELLBELL I VILAR CE A
FRUITOSENC FC B90GIMNASTIC MANRESA C E
FC Pirinaica41PUIGREIG CE B
BERGA CE B72BALSARENY UD A
GIMNASTIC MANRESA C D90FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS C
Jornada 02
CASTELLBELL I VILAR CE A31GIMNASTIC MANRESA C D
MINORISA SAGRADAFONT UE B130JOANENC FC B
GIMNASTIC MANRESA C E02JOANENC FC C
PUIGREIG CE B33FRUITOSENC FC B
BALSARENY UD A19FC Pirinaica
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS C011BERGA CE B
Jornada 03
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B017MINORISA SAGRADAFONT UE B
JOANENC FC B33GIMNASTIC MANRESA C E
JOANENC FC C24PUIGREIG CE B
FRUITOSENC FC B70BALSARENY UD A
FC Pirinaica100FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS C
GIMNASTIC MANRESA C D35BERGA CE B
Jornada 04
MINORISA SAGRADAFONT UE B70CASTELLBELL I VILAR CE A
GIMNASTIC MANRESA C E25FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
PUIGREIG CE B61JOANENC FC B
BALSARENY UD A02JOANENC FC C
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS C13FRUITOSENC FC B
BERGA CE B22FC Pirinaica
Jornada 05
CASTELLBELL I VILAR CE A80GIMNASTIC MANRESA C E
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B02PUIGREIG CE B
JOANENC FC B40BALSARENY UD A
JOANENC FC C41FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS C
FRUITOSENC FC B20BERGA CE B
GIMNASTIC MANRESA C D04FC Pirinaica
Jornada 06
MINORISA SAGRADAFONT UE B80GIMNASTIC MANRESA C D
PUIGREIG CE B31CASTELLBELL I VILAR CE A
BALSARENY UD A21FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS C16JOANENC FC B
BERGA CE B21JOANENC FC C
FC Pirinaica10FRUITOSENC FC B
Jornada 07
MINORISA SAGRADAFONT UE B120GIMNASTIC MANRESA C E
CASTELLBELL I VILAR CE A14BALSARENY UD A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B10FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS C
JOANENC FC B12BERGA CE B
JOANENC FC C24FC Pirinaica
GIMNASTIC MANRESA C D02FRUITOSENC FC B
Jornada 08
GIMNASTIC MANRESA C E13GIMNASTIC MANRESA C D
PUIGREIG CE B111MINORISA SAGRADAFONT UE B
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS C06CASTELLBELL I VILAR CE A
BERGA CE B30FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
FC Pirinaica51JOANENC FC B
FRUITOSENC FC B11JOANENC FC C
Jornada 09
GIMNASTIC MANRESA C E23PUIGREIG CE B
MINORISA SAGRADAFONT UE B101BALSARENY UD A
CASTELLBELL I VILAR CE A02BERGA CE B
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B16FC Pirinaica
JOANENC FC B05FRUITOSENC FC B
GIMNASTIC MANRESA C D43JOANENC FC C
Jornada 10
PUIGREIG CE B21GIMNASTIC MANRESA C D
BALSARENY UD A32GIMNASTIC MANRESA C E
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS C012MINORISA SAGRADAFONT UE B
FC Pirinaica31CASTELLBELL I VILAR CE A
FRUITOSENC FC B101FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
JOANENC FC C41JOANENC FC B
Jornada 11
PUIGREIG CE B21BALSARENY UD A
GIMNASTIC MANRESA C E33FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS C
MINORISA SAGRADAFONT UE B51BERGA CE B
CASTELLBELL I VILAR CE A21FRUITOSENC FC B
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B15JOANENC FC C
GIMNASTIC MANRESA C D43JOANENC FC B
Jornada 12
GIMNASTIC MANRESA C D53BALSARENY UD A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS C03PUIGREIG CE B
BERGA CE B71GIMNASTIC MANRESA C E
FC Pirinaica21MINORISA SAGRADAFONT UE B
JOANENC FC C03CASTELLBELL I VILAR CE A
JOANENC FC B04FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
Jornada 13
BALSARENY UD A21FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS C
PUIGREIG CE B32BERGA CE B
GIMNASTIC MANRESA C E19FC Pirinaica
MINORISA SAGRADAFONT UE B41FRUITOSENC FC B
CASTELLBELL I VILAR CE A60JOANENC FC B
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B13GIMNASTIC MANRESA C D
Jornada 14
CASTELLBELL I VILAR CE A41FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
MINORISA SAGRADAFONT UE B81JOANENC FC C
GIMNASTIC MANRESA C E04FRUITOSENC FC B
PUIGREIG CE B23FC Pirinaica
BALSARENY UD A14BERGA CE B
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS C06GIMNASTIC MANRESA C D
Jornada 15
GIMNASTIC MANRESA C D13CASTELLBELL I VILAR CE A
JOANENC FC B011MINORISA SAGRADAFONT UE B
JOANENC FC C11GIMNASTIC MANRESA C E
FRUITOSENC FC B11PUIGREIG CE B
FC Pirinaica51BALSARENY UD A
BERGA CE B81FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS C
Jornada 16
MINORISA SAGRADAFONT UE B100FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
GIMNASTIC MANRESA C E15JOANENC FC B
PUIGREIG CE B31JOANENC FC C
BALSARENY UD A04FRUITOSENC FC B
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS C16FC Pirinaica
BERGA CE B40GIMNASTIC MANRESA C D
Jornada 17
CASTELLBELL I VILAR CE A16MINORISA SAGRADAFONT UE B
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B80GIMNASTIC MANRESA C E
JOANENC FC B13PUIGREIG CE B
JOANENC FC C10BALSARENY UD A
FRUITOSENC FC B30FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS C
FC Pirinaica60BERGA CE B
Jornada 18
GIMNASTIC MANRESA C E35CASTELLBELL I VILAR CE A
PUIGREIG CE B51FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
BALSARENY UD A32JOANENC FC B
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS C02JOANENC FC C
BERGA CE B20FRUITOSENC FC B
FC Pirinaica20GIMNASTIC MANRESA C D
Jornada 19
GIMNASTIC MANRESA C D16MINORISA SAGRADAFONT UE B
CASTELLBELL I VILAR CE A23PUIGREIG CE B
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B37BALSARENY UD A
JOANENC FC B10FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS C
JOANENC FC C14BERGA CE B
FRUITOSENC FC B14FC Pirinaica
Jornada 20
GIMNASTIC MANRESA C E17MINORISA SAGRADAFONT UE B
BALSARENY UD A23CASTELLBELL I VILAR CE A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS C13FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
BERGA CE B60JOANENC FC B
FC Pirinaica61JOANENC FC C
FRUITOSENC FC B12GIMNASTIC MANRESA C D
Jornada 21
GIMNASTIC MANRESA C D91GIMNASTIC MANRESA C E
MINORISA SAGRADAFONT UE B71PUIGREIG CE B
CASTELLBELL I VILAR CE A120FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS C
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B26BERGA CE B
JOANENC FC B18FC Pirinaica
JOANENC FC C34FRUITOSENC FC B
Jornada 22
PUIGREIG CE B50GIMNASTIC MANRESA C E
BALSARENY UD A00MINORISA SAGRADAFONT UE B
BERGA CE B44CASTELLBELL I VILAR CE A
FC Pirinaica22FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
FRUITOSENC FC B60JOANENC FC B
JOANENC FC C21GIMNASTIC MANRESA C D
Jornada 23
GIMNASTIC MANRESA C D82PUIGREIG CE B
GIMNASTIC MANRESA C E40BALSARENY UD A
MINORISA SAGRADAFONT UE B90FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS C
CASTELLBELL I VILAR CE A24FC Pirinaica
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B18FRUITOSENC FC B
JOANENC FC B19JOANENC FC C
Jornada 24
BALSARENY UD A41PUIGREIG CE B
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS C05GIMNASTIC MANRESA C E
BERGA CE B22MINORISA SAGRADAFONT UE B
FRUITOSENC FC B41CASTELLBELL I VILAR CE A
JOANENC FC C61FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
JOANENC FC B22GIMNASTIC MANRESA C D
Jornada 25
BALSARENY UD A32GIMNASTIC MANRESA C D
PUIGREIG CE B110FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS C
GIMNASTIC MANRESA C E27BERGA CE B
MINORISA SAGRADAFONT UE B61FC Pirinaica
CASTELLBELL I VILAR CE A23JOANENC FC C
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B22JOANENC FC B
Jornada 26
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS C04BALSARENY UD A
BERGA CE B31PUIGREIG CE B
FC Pirinaica30GIMNASTIC MANRESA C E
FRUITOSENC FC B36MINORISA SAGRADAFONT UE B
JOANENC FC B22CASTELLBELL I VILAR CE A
GIMNASTIC MANRESA C D14FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
Calendari lliga regular

Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

AcceptarCanviar configuració