You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Jugadors

Imagen deportista
JOEL
0
Imagen deportista
RAYAN
0
Imagen deportista
JOAN ESTEBAN
0
Imagen deportista
EFREM
0
Imagen deportista
AYMAN
0
Imagen deportista
PERE
0
Imagen deportista
LUCAS
0
Imagen deportista
PAU
0
Imagen deportista
ROGER
0
Imagen deportista
SERGI
0
Imagen deportista
BIEL
0
Imagen deportista
YORODJAN
0
Imagen deportista
EUDALD
0
Imagen deportista
CARLA
0
BENJAMÍ 7 3ª DIVISIÓ GRUP 12
JCasaVisitantGol Pt
GCECPCGFEFPFfavcont
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1LA SALLE MANRESA CF A2411037341253757
2FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A24932806912854
3SANTPEDOR CF A249148151004153
4BAGANES CCR A24914716995950
5ARTES FC A241004446874946
6MANRESA CE D24644716965844
7PUIGCERDA CF A24428734908438
8GIRONELLA CF AT A24509509878530
9GIMNASTIC MANRESA C H24527329596128
10FC Pirinaica246261112526924
11AVIA UE A24401010134312015
12PUIGREIG CE B24211120124514013
13SALLENT CE A0002002000
14BERGA CE C2400140014161590
Calendari lliga final
Jornada 01
BAGANES CCR A14SANTPEDOR CF A
descansa00AVIA UE A
GIRONELLA CF AT A40GIMNASTIC MANRESA C H
ARTES FC A36LA SALLE MANRESA CF A
DESCANSA00PUIGREIG CE B
FC Pirinaica01FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A
BERGA CE C210PUIGCERDA CF A
Jornada 02
SANTPEDOR CF A100BERGA CE C
AVIA UE A37BAGANES CCR A
GIMNASTIC MANRESA C H00descansa
LA SALLE MANRESA CF A50GIRONELLA CF AT A
PUIGREIG CE B04ARTES FC A
MANRESA CE D00DESCANSA
PUIGCERDA CF A81FC Pirinaica
Jornada 03
SANTPEDOR CF A61AVIA UE A
BAGANES CCR A32GIMNASTIC MANRESA C H
descansa00LA SALLE MANRESA CF A
GIRONELLA CF AT A60PUIGREIG CE B
ARTES FC A31MANRESA CE D
DESCANSA00FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A
BERGA CE C28FC Pirinaica
Jornada 04
AVIA UE A72BERGA CE C
GIMNASTIC MANRESA C H07SANTPEDOR CF A
LA SALLE MANRESA CF A61BAGANES CCR A
PUIGREIG CE B00descansa
MANRESA CE D46GIRONELLA CF AT A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A00ARTES FC A
PUIGCERDA CF A00DESCANSA
Jornada 05
AVIA UE A13GIMNASTIC MANRESA C H
SANTPEDOR CF A70LA SALLE MANRESA CF A
BAGANES CCR A62PUIGREIG CE B
descansa00MANRESA CE D
GIRONELLA CF AT A23FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A
ARTES FC A12PUIGCERDA CF A
DESCANSA00FC Pirinaica
Jornada 06
GIMNASTIC MANRESA C H100BERGA CE C
LA SALLE MANRESA CF A90AVIA UE A
PUIGREIG CE B26SANTPEDOR CF A
MANRESA CE D22BAGANES CCR A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A00descansa
PUIGCERDA CF A42GIRONELLA CF AT A
FC Pirinaica32ARTES FC A
SALLENT CE A00DESCANSA
Jornada 07
GIMNASTIC MANRESA C H03LA SALLE MANRESA CF A
AVIA UE A54PUIGREIG CE B
SANTPEDOR CF A42MANRESA CE D
BAGANES CCR A40FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A
descansa00PUIGCERDA CF A
GIRONELLA CF AT A43FC Pirinaica
BERGA CE C00DESCANSA
Jornada 08
LA SALLE MANRESA CF A80BERGA CE C
PUIGREIG CE B17GIMNASTIC MANRESA C H
MANRESA CE D70AVIA UE A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A60SANTPEDOR CF A
PUIGCERDA CF A25BAGANES CCR A
FC Pirinaica00descansa
DESCANSA00ARTES FC A
Jornada 09
LA SALLE MANRESA CF A111PUIGREIG CE B
GIMNASTIC MANRESA C H11MANRESA CE D
AVIA UE A04FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A
SANTPEDOR CF A22PUIGCERDA CF A
BAGANES CCR A52FC Pirinaica
descansa00SALLENT CE A
GIRONELLA CF AT A00DESCANSA
BERGA CE C07ARTES FC A
Jornada 10
PUIGREIG CE B60BERGA CE C
MANRESA CE D55LA SALLE MANRESA CF A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A11GIMNASTIC MANRESA C H
PUIGCERDA CF A63AVIA UE A
FC Pirinaica01SANTPEDOR CF A
DESCANSA00descansa
ARTES FC A63GIRONELLA CF AT A
Jornada 11
PUIGREIG CE B010MANRESA CE D
LA SALLE MANRESA CF A24FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A
GIMNASTIC MANRESA C H23PUIGCERDA CF A
AVIA UE A20FC Pirinaica
BAGANES CCR A00DESCANSA
descansa00ARTES FC A
BERGA CE C113GIRONELLA CF AT A
Jornada 12
MANRESA CE D81BERGA CE C
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A101PUIGREIG CE B
PUIGCERDA CF A13LA SALLE MANRESA CF A
FC Pirinaica32GIMNASTIC MANRESA C H
DESCANSA00SANTPEDOR CF A
ARTES FC A32BAGANES CCR A
GIRONELLA CF AT A00descansa
Jornada 13
MANRESA CE D20FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A
PUIGREIG CE B24PUIGCERDA CF A
LA SALLE MANRESA CF A31FC Pirinaica
AVIA UE A00DESCANSA
SANTPEDOR CF A62ARTES FC A
BAGANES CCR A82GIRONELLA CF AT A
BERGA CE C00descansa
Jornada 14
BERGA CE C05FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A
PUIGCERDA CF A57MANRESA CE D
FC Pirinaica21PUIGREIG CE B
DESCANSA00GIMNASTIC MANRESA C H
ARTES FC A51AVIA UE A
GIRONELLA CF AT A26SANTPEDOR CF A
descansa00BAGANES CCR A
Jornada 15
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A21PUIGCERDA CF A
MANRESA CE D53FC Pirinaica
LA SALLE MANRESA CF A00DESCANSA
GIMNASTIC MANRESA C H11ARTES FC A
AVIA UE A51GIRONELLA CF AT A
SANTPEDOR CF A00descansa
BAGANES CCR A81BERGA CE C
Jornada 16
SANTPEDOR CF A50BAGANES CCR A
AVIA UE A00descansa
GIMNASTIC MANRESA C H12GIRONELLA CF AT A
LA SALLE MANRESA CF A21ARTES FC A
PUIGREIG CE B00DESCANSA
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A30FC Pirinaica
PUIGCERDA CF A30BERGA CE C
Jornada 17
BERGA CE C01SANTPEDOR CF A
BAGANES CCR A82AVIA UE A
descansa00GIMNASTIC MANRESA C H
GIRONELLA CF AT A14LA SALLE MANRESA CF A
ARTES FC A81PUIGREIG CE B
DESCANSA00MANRESA CE D
FC Pirinaica22PUIGCERDA CF A
Jornada 18
AVIA UE A05SANTPEDOR CF A
GIMNASTIC MANRESA C H24BAGANES CCR A
LA SALLE MANRESA CF A00descansa
PUIGREIG CE B17GIRONELLA CF AT A
MANRESA CE D55ARTES FC A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A00DESCANSA
FC Pirinaica80BERGA CE C
Jornada 19
BERGA CE C12AVIA UE A
SANTPEDOR CF A31GIMNASTIC MANRESA C H
BAGANES CCR A20LA SALLE MANRESA CF A
descansa00PUIGREIG CE B
GIRONELLA CF AT A45MANRESA CE D
ARTES FC A30FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A
DESCANSA00PUIGCERDA CF A
Jornada 20
GIMNASTIC MANRESA C H32AVIA UE A
LA SALLE MANRESA CF A61SANTPEDOR CF A
PUIGREIG CE B39BAGANES CCR A
MANRESA CE D00descansa
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A50GIRONELLA CF AT A
PUIGCERDA CF A44ARTES FC A
FC Pirinaica00DESCANSA
Jornada 21
BERGA CE C04GIMNASTIC MANRESA C H
AVIA UE A19LA SALLE MANRESA CF A
SANTPEDOR CF A81PUIGREIG CE B
BAGANES CCR A03MANRESA CE D
descansa00FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A
GIRONELLA CF AT A36PUIGCERDA CF A
ARTES FC A30FC Pirinaica
DESCANSA00SALLENT CE A
Jornada 22
LA SALLE MANRESA CF A50GIMNASTIC MANRESA C H
PUIGREIG CE B42AVIA UE A
MANRESA CE D33SANTPEDOR CF A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A10BAGANES CCR A
PUIGCERDA CF A00descansa
FC Pirinaica21GIRONELLA CF AT A
DESCANSA00BERGA CE C
Jornada 23
BERGA CE C08LA SALLE MANRESA CF A
GIMNASTIC MANRESA C H51PUIGREIG CE B
AVIA UE A23MANRESA CE D
SANTPEDOR CF A14FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A
BAGANES CCR A55PUIGCERDA CF A
descansa00FC Pirinaica
ARTES FC A00DESCANSA
Jornada 24
PUIGREIG CE B09LA SALLE MANRESA CF A
MANRESA CE D40GIMNASTIC MANRESA C H
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A90AVIA UE A
PUIGCERDA CF A24SANTPEDOR CF A
FC Pirinaica02BAGANES CCR A
SALLENT CE A00descansa
DESCANSA00GIRONELLA CF AT A
ARTES FC A71BERGA CE C
Jornada 25
BERGA CE C12PUIGREIG CE B
LA SALLE MANRESA CF A21MANRESA CE D
GIMNASTIC MANRESA C H43FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A
AVIA UE A14PUIGCERDA CF A
SANTPEDOR CF A70FC Pirinaica
descansa00DESCANSA
GIRONELLA CF AT A16ARTES FC A
Jornada 26
MANRESA CE D52PUIGREIG CE B
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A44LA SALLE MANRESA CF A
PUIGCERDA CF A33GIMNASTIC MANRESA C H
FC Pirinaica50AVIA UE A
DESCANSA00BAGANES CCR A
ARTES FC A00descansa
GIRONELLA CF AT A51BERGA CE C
Jornada 27
BERGA CE C06MANRESA CE D
PUIGREIG CE B06FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A
LA SALLE MANRESA CF A131PUIGCERDA CF A
GIMNASTIC MANRESA C H52FC Pirinaica
SANTPEDOR CF A00DESCANSA
BAGANES CCR A63ARTES FC A
descansa00GIRONELLA CF AT A
Jornada 28
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A50MANRESA CE D
PUIGCERDA CF A67PUIGREIG CE B
FC Pirinaica22LA SALLE MANRESA CF A
DESCANSA00AVIA UE A
ARTES FC A10SANTPEDOR CF A
GIRONELLA CF AT A35BAGANES CCR A
descansa00BERGA CE C
Jornada 29
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A70BERGA CE C
MANRESA CE D23PUIGCERDA CF A
PUIGREIG CE B33FC Pirinaica
GIMNASTIC MANRESA C H00DESCANSA
AVIA UE A25ARTES FC A
SANTPEDOR CF A35GIRONELLA CF AT A
BAGANES CCR A00descansa
Jornada 30
PUIGCERDA CF A38FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS A
FC Pirinaica25MANRESA CE D
DESCANSA00LA SALLE MANRESA CF A
ARTES FC A42GIMNASTIC MANRESA C H
GIRONELLA CF AT A101AVIA UE A
descansa00SANTPEDOR CF A
BERGA CE C36BAGANES CCR A
Calendari lliga regular

Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

AcceptarCanviar configuració