You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Jugadors

BENJAMÍ 7 3ª DIVISIÓ GRUP 13
J Casa Visitant Gol Pt
GC EC PC GF EF PF fav cont
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1 MANRESA CE E 28 14 0 1 12 2 1 180 28 80
2 GIMNASTIC MANRESA C I 28 13 0 2 12 0 3 198 32 75
3 CALLUS CF A 28 11 1 3 12 0 3 174 41 70
4 CARDONA CF A 28 10 0 5 10 1 4 136 42 61
5 SANT SALVADOR CERCS CF A 28 7 2 6 11 0 4 129 65 56
6 FRUITOSENC FC B 31 10 2 4 7 3 5 116 60 56
7 SURIA CE A 28 7 0 8 7 1 7 101 84 43
8 NAVARCLESCF A 28 6 1 8 7 0 8 114 109 40
9 ARTES FC B 28 5 2 8 5 2 8 83 120 34
10 JOANENC FC D 28 6 1 8 3 2 10 95 99 30
11 GIRONELLA CF AT B 28 4 1 9 4 2 9 78 153 27
12 SANTPEDOR CF B 28 2 4 9 1 2 12 36 126 15
13 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B 28 2 2 11 1 1 13 49 222 12
14 FC Pirinaica 28 2 0 13 1 1 13 48 169 10
15 LA SALLE MANRESA CF B 28 1 2 12 1 0 14 41 228 8
Calendari lliga final
Jornada 01
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B 2 2 SANTPEDOR CF B
CARDONA CF A 1 5 MANRESA CE E
JOANENC FC D 0 5 CALLUS CF A
LA SALLE MANRESA CF B 2 7 ARTES FC B
GIRONELLA CF AT B 1 10 FRUITOSENC FC B
GIMNASTIC MANRESA C I 6 2 FC Pirinaica
descansa 0 0 SANT SALVADOR CERCS CF A
SURIA CE A 2 1 NAVARCLESCF A
Jornada 02
SANTPEDOR CF B 0 8 SURIA CE A
MANRESA CE E 10 1 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
CALLUS CF A 8 2 CARDONA CF A
ARTES FC B 3 3 JOANENC FC D
GIRONELLA CF AT B 9 1 LA SALLE MANRESA CF B
FC Pirinaica 1 5 FRUITOSENC FC B
SANT SALVADOR CERCS CF A 1 4 GIMNASTIC MANRESA C I
NAVARCLESCF A 0 0 descansa
Jornada 03
SANTPEDOR CF B 1 1 MANRESA CE E
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B 0 7 CALLUS CF A
CARDONA CF A 10 1 ARTES FC B
JOANENC FC D 3 2 GIRONELLA CF AT B
LA SALLE MANRESA CF B 4 6 FC Pirinaica
FRUITOSENC FC B 4 1 SANT SALVADOR CERCS CF A
GIMNASTIC MANRESA C I 9 1 NAVARCLESCF A
SURIA CE A 0 0 descansa
Jornada 04
MANRESA CE E 4 2 SURIA CE A
CALLUS CF A 7 1 SANTPEDOR CF B
ARTES FC B 5 0 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
GIRONELLA CF AT B 1 2 CARDONA CF A
FC Pirinaica 2 1 JOANENC FC D
SANT SALVADOR CERCS CF A 9 0 LA SALLE MANRESA CF B
NAVARCLESCF A 2 5 FRUITOSENC FC B
descansa 0 0 GIMNASTIC MANRESA C I
Jornada 05
MANRESA CE E 4 1 CALLUS CF A
SANTPEDOR CF B 3 3 ARTES FC B
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B 2 8 GIRONELLA CF AT B
CARDONA CF A 8 2 FC Pirinaica
JOANENC FC D 1 4 SANT SALVADOR CERCS CF A
LA SALLE MANRESA CF B 1 7 NAVARCLESCF A
FRUITOSENC FC B 0 0 descansa
SURIA CE A 1 2 GIMNASTIC MANRESA C I
Jornada 06
CALLUS CF A 5 2 SURIA CE A
ARTES FC B 1 5 MANRESA CE E
GIRONELLA CF AT B 4 2 SANTPEDOR CF B
FC Pirinaica 7 1 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
SANT SALVADOR CERCS CF A 0 0 CARDONA CF A
NAVARCLESCF A 2 1 JOANENC FC D
descansa 0 0 LA SALLE MANRESA CF B
GIMNASTIC MANRESA C I 4 2 FRUITOSENC FC B
Jornada 07
CALLUS CF A 8 3 ARTES FC B
MANRESA CE E 10 1 GIRONELLA CF AT B
SANTPEDOR CF B 2 2 FC Pirinaica
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B 0 9 SANT SALVADOR CERCS CF A
CARDONA CF A 9 2 NAVARCLESCF A
JOANENC FC D 0 0 descansa
LA SALLE MANRESA CF B 1 9 GIMNASTIC MANRESA C I
SURIA CE A 4 3 FRUITOSENC FC B
Jornada 08
ARTES FC B 0 4 SURIA CE A
GIRONELLA CF AT B 0 11 CALLUS CF A
FC Pirinaica 2 3 MANRESA CE E
SANT SALVADOR CERCS CF A 3 3 SANTPEDOR CF B
NAVARCLESCF A 6 5 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
descansa 0 0 CARDONA CF A
GIMNASTIC MANRESA C I 7 2 JOANENC FC D
FRUITOSENC FC B 11 0 LA SALLE MANRESA CF B
Jornada 09
ARTES FC B 0 1 GIRONELLA CF AT B
CALLUS CF A 7 1 FC Pirinaica
MANRESA CE E 4 2 SANT SALVADOR CERCS CF A
SANTPEDOR CF B 0 7 NAVARCLESCF A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B 0 0 descansa
CARDONA CF A 2 4 GIMNASTIC MANRESA C I
JOANENC FC D 2 2 FRUITOSENC FC B
SURIA CE A 8 0 LA SALLE MANRESA CF B
Jornada 10
GIRONELLA CF AT B 2 3 SURIA CE A
FC Pirinaica 0 1 ARTES FC B
SANT SALVADOR CERCS CF A 2 3 CALLUS CF A
NAVARCLESCF A 2 2 MANRESA CE E
descansa 0 0 SANTPEDOR CF B
GIMNASTIC MANRESA C I 17 1 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
FRUITOSENC FC B 0 1 CARDONA CF A
LA SALLE MANRESA CF B 3 3 JOANENC FC D
Jornada 11
GIRONELLA CF AT B 6 4 FC Pirinaica
ARTES FC B 1 8 SANT SALVADOR CERCS CF A
CALLUS CF A 8 2 NAVARCLESCF A
MANRESA CE E 0 0 descansa
SANTPEDOR CF B 0 10 GIMNASTIC MANRESA C I
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B 1 7 FRUITOSENC FC B
CARDONA CF A 9 0 LA SALLE MANRESA CF B
SURIA CE A 1 2 JOANENC FC D
Jornada 12
FC Pirinaica 1 6 SURIA CE A
SANT SALVADOR CERCS CF A 7 2 GIRONELLA CF AT B
NAVARCLESCF A 2 3 ARTES FC B
descansa 0 0 CALLUS CF A
GIMNASTIC MANRESA C I 1 2 MANRESA CE E
FRUITOSENC FC B 2 0 SANTPEDOR CF B
LA SALLE MANRESA CF B 3 3 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
JOANENC FC D 1 5 CARDONA CF A
Jornada 13
FC Pirinaica 1 3 SANT SALVADOR CERCS CF A
GIRONELLA CF AT B 4 8 NAVARCLESCF A
ARTES FC B 0 0 descansa
CALLUS CF A 1 0 GIMNASTIC MANRESA C I
MANRESA CE E 4 1 FRUITOSENC FC B
SANTPEDOR CF B 3 1 LA SALLE MANRESA CF B
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B 1 5 JOANENC FC D
SURIA CE A 0 3 CARDONA CF A
Jornada 14
SURIA CE A 1 2 SANT SALVADOR CERCS CF A
NAVARCLESCF A 5 2 FC Pirinaica
descansa 0 0 GIRONELLA CF AT B
GIMNASTIC MANRESA C I 8 1 ARTES FC B
FRUITOSENC FC B 1 6 CALLUS CF A
LA SALLE MANRESA CF B 1 9 MANRESA CE E
JOANENC FC D 6 1 SANTPEDOR CF B
CARDONA CF A 9 1 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
Jornada 15
SANT SALVADOR CERCS CF A 4 6 NAVARCLESCF A
FC Pirinaica 0 0 descansa
GIRONELLA CF AT B 1 6 GIMNASTIC MANRESA C I
ARTES FC B 2 2 FRUITOSENC FC B
CALLUS CF A 15 0 LA SALLE MANRESA CF B
MANRESA CE E 6 1 JOANENC FC D
SANTPEDOR CF B 0 3 CARDONA CF A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B 4 4 SURIA CE A
Jornada 16
SANTPEDOR CF B 0 1 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
MANRESA CE E 4 0 CARDONA CF A
CALLUS CF A 5 2 JOANENC FC D
ARTES FC B 8 2 LA SALLE MANRESA CF B
FRUITOSENC FC B 5 2 GIRONELLA CF AT B
FC Pirinaica 0 9 GIMNASTIC MANRESA C I
SANT SALVADOR CERCS CF A 0 0 descansa
NAVARCLESCF A 3 4 SURIA CE A
Jornada 17
SURIA CE A 3 2 SANTPEDOR CF B
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B 1 14 MANRESA CE E
CARDONA CF A 2 3 CALLUS CF A
JOANENC FC D 7 0 ARTES FC B
LA SALLE MANRESA CF B 2 5 GIRONELLA CF AT B
FRUITOSENC FC B 9 0 FC Pirinaica
GIMNASTIC MANRESA C I 6 2 SANT SALVADOR CERCS CF A
descansa 0 0 NAVARCLESCF A
Jornada 18
MANRESA CE E 9 0 SANTPEDOR CF B
CALLUS CF A 14 0 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
ARTES FC B 0 4 CARDONA CF A
GIRONELLA CF AT B 2 7 JOANENC FC D
FC Pirinaica 2 6 LA SALLE MANRESA CF B
SANT SALVADOR CERCS CF A 0 4 FRUITOSENC FC B
NAVARCLESCF A 2 10 GIMNASTIC MANRESA C I
descansa 0 0 SURIA CE A
Jornada 19
SURIA CE A 0 5 MANRESA CE E
SANTPEDOR CF B 1 6 CALLUS CF A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B 3 9 ARTES FC B
CARDONA CF A 8 0 GIRONELLA CF AT B
JOANENC FC D 9 0 FC Pirinaica
LA SALLE MANRESA CF B 2 9 SANT SALVADOR CERCS CF A
FRUITOSENC FC B 4 2 NAVARCLESCF A
GIMNASTIC MANRESA C I 0 0 descansa
Jornada 20
CALLUS CF A 0 2 MANRESA CE E
ARTES FC B 5 0 SANTPEDOR CF B
FRUITOSENC FC B 6 4 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
FC Pirinaica 0 6 CARDONA CF A
SANT SALVADOR CERCS CF A 7 3 JOANENC FC D
NAVARCLESCF A 10 0 LA SALLE MANRESA CF B
descansa 0 0 GIRONELLA CF AT B
GIMNASTIC MANRESA C I 11 1 SURIA CE A
Jornada 21
SURIA CE A 2 4 CALLUS CF A
MANRESA CE E 11 0 ARTES FC B
SANTPEDOR CF B 3 3 GIRONELLA CF AT B
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B 8 2 FC Pirinaica
CARDONA CF A 1 2 SANT SALVADOR CERCS CF A
JOANENC FC D 5 7 NAVARCLESCF A
LA SALLE MANRESA CF B 0 0 descansa
FRUITOSENC FC B 0 2 GIMNASTIC MANRESA C I
Jornada 22
ARTES FC B 1 6 CALLUS CF A
GIRONELLA CF AT B 2 13 MANRESA CE E
FC Pirinaica 2 7 SANTPEDOR CF B
SANT SALVADOR CERCS CF A 11 2 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
NAVARCLESCF A 1 6 CARDONA CF A
descansa 0 0 JOANENC FC D
GIMNASTIC MANRESA C I 18 0 LA SALLE MANRESA CF B
FRUITOSENC FC B 8 1 SURIA CE A
Jornada 23
SURIA CE A 4 8 ARTES FC B
CALLUS CF A 12 2 FRUITOSENC FC B
MANRESA CE E 13 0 FC Pirinaica
SANTPEDOR CF B 0 4 SANT SALVADOR CERCS CF A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B 1 10 NAVARCLESCF A
CARDONA CF A 0 0 descansa
JOANENC FC D 1 7 GIMNASTIC MANRESA C I
LA SALLE MANRESA CF B 2 6 GIRONELLA CF AT B
Jornada 24
GIRONELLA CF AT B 2 2 ARTES FC B
FC Pirinaica 1 10 CALLUS CF A
SANT SALVADOR CERCS CF A 1 5 MANRESA CE E
NAVARCLESCF A 4 3 SANTPEDOR CF B
descansa 0 0 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
GIMNASTIC MANRESA C I 2 1 CARDONA CF A
FRUITOSENC FC B 4 0 JOANENC FC D
LA SALLE MANRESA CF B 0 5 SURIA CE A
Jornada 25
SURIA CE A 10 0 GIRONELLA CF AT B
ARTES FC B 11 1 FC Pirinaica
CALLUS CF A 2 5 SANT SALVADOR CERCS CF A
MANRESA CE E 4 2 NAVARCLESCF A
SANTPEDOR CF B 0 0 descansa
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B 0 10 GIMNASTIC MANRESA C I
CARDONA CF A 3 1 FRUITOSENC FC B
JOANENC FC D 10 1 LA SALLE MANRESA CF B
Jornada 26
FC Pirinaica 2 6 FRUITOSENC FC B
SANT SALVADOR CERCS CF A 9 2 ARTES FC B
NAVARCLESCF A 0 3 CALLUS CF A
descansa 0 0 MANRESA CE E
GIMNASTIC MANRESA C I 10 0 SANTPEDOR CF B
GIRONELLA CF AT B 9 0 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
LA SALLE MANRESA CF B 0 10 CARDONA CF A
JOANENC FC D 3 4 SURIA CE A
Jornada 27
SURIA CE A 7 1 FC Pirinaica
GIRONELLA CF AT B 2 9 SANT SALVADOR CERCS CF A
ARTES FC B 3 2 NAVARCLESCF A
CALLUS CF A 0 0 descansa
MANRESA CE E 2 1 GIMNASTIC MANRESA C I
SANTPEDOR CF B 0 6 FRUITOSENC FC B
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B 5 3 LA SALLE MANRESA CF B
CARDONA CF A 7 2 JOANENC FC D
Jornada 28
SANT SALVADOR CERCS CF A 6 1 FC Pirinaica
NAVARCLESCF A 11 3 GIRONELLA CF AT B
descansa 0 0 ARTES FC B
GIMNASTIC MANRESA C I 4 2 CALLUS CF A
FRUITOSENC FC B 1 2 MANRESA CE E
LA SALLE MANRESA CF B 5 0 SANTPEDOR CF B
JOANENC FC D 13 0 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
CARDONA CF A 4 2 SURIA CE A
Jornada 29
SANT SALVADOR CERCS CF A 4 2 SURIA CE A
FC Pirinaica 3 4 NAVARCLESCF A
FRUITOSENC FC B 0 0 descansa
ARTES FC B 3 9 GIMNASTIC MANRESA C I
CALLUS CF A 1 1 FRUITOSENC FC B
MANRESA CE E 18 1 LA SALLE MANRESA CF B
SANTPEDOR CF B 2 1 JOANENC FC D
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B 0 12 CARDONA CF A
Jornada 30
NAVARCLESCF A 3 5 SANT SALVADOR CERCS CF A
descansa 0 0 FC Pirinaica
GIMNASTIC MANRESA C I 12 0 GIRONELLA CF AT B
FRUITOSENC FC B 4 0 ARTES FC B
LA SALLE MANRESA CF B 0 14 CALLUS CF A
JOANENC FC D 1 9 MANRESA CE E
CARDONA CF A 8 0 SANTPEDOR CF B
SURIA CE A 10 2 FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
Calendari lliga regular

Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

Acceptar Canviar configuració