You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Jugadors

BENJAMÍ 7 3ª DIVISIÓ GRUP 13
JCasaVisitantGol Pt
GCECPCGFEFPFfavcont
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1MANRESA CE E28140112211802880
2GIMNASTIC MANRESA C I28130212031983275
3CALLUS CF A28111312031744170
4CARDONA CF A28100510141364261
5SANT SALVADOR CERCS CF A2872611041296556
6FRUITOSENC FC B3110247351166056
7SURIA CE A287087171018443
8NAVARCLESCF A2861870811410940
9ARTES FC B285285288312034
10JOANENC FC D286183210959930
11GIRONELLA CF AT B284194297815327
12SANTPEDOR CF B2824912123612615
13FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B28221111134922212
14FC Pirinaica28201311134816910
15LA SALLE MANRESA CF B2812121014412288
Calendari lliga final
Jornada 01
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B22SANTPEDOR CF B
CARDONA CF A15MANRESA CE E
JOANENC FC D05CALLUS CF A
LA SALLE MANRESA CF B27ARTES FC B
GIRONELLA CF AT B110FRUITOSENC FC B
GIMNASTIC MANRESA C I62FC Pirinaica
descansa00SANT SALVADOR CERCS CF A
SURIA CE A21NAVARCLESCF A
Jornada 02
SANTPEDOR CF B08SURIA CE A
MANRESA CE E101FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
CALLUS CF A82CARDONA CF A
ARTES FC B33JOANENC FC D
GIRONELLA CF AT B91LA SALLE MANRESA CF B
FC Pirinaica15FRUITOSENC FC B
SANT SALVADOR CERCS CF A14GIMNASTIC MANRESA C I
NAVARCLESCF A00descansa
Jornada 03
SANTPEDOR CF B11MANRESA CE E
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B07CALLUS CF A
CARDONA CF A101ARTES FC B
JOANENC FC D32GIRONELLA CF AT B
LA SALLE MANRESA CF B46FC Pirinaica
FRUITOSENC FC B41SANT SALVADOR CERCS CF A
GIMNASTIC MANRESA C I91NAVARCLESCF A
SURIA CE A00descansa
Jornada 04
MANRESA CE E42SURIA CE A
CALLUS CF A71SANTPEDOR CF B
ARTES FC B50FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
GIRONELLA CF AT B12CARDONA CF A
FC Pirinaica21JOANENC FC D
SANT SALVADOR CERCS CF A90LA SALLE MANRESA CF B
NAVARCLESCF A25FRUITOSENC FC B
descansa00GIMNASTIC MANRESA C I
Jornada 05
MANRESA CE E41CALLUS CF A
SANTPEDOR CF B33ARTES FC B
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B28GIRONELLA CF AT B
CARDONA CF A82FC Pirinaica
JOANENC FC D14SANT SALVADOR CERCS CF A
LA SALLE MANRESA CF B17NAVARCLESCF A
FRUITOSENC FC B00descansa
SURIA CE A12GIMNASTIC MANRESA C I
Jornada 06
CALLUS CF A52SURIA CE A
ARTES FC B15MANRESA CE E
GIRONELLA CF AT B42SANTPEDOR CF B
FC Pirinaica71FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
SANT SALVADOR CERCS CF A00CARDONA CF A
NAVARCLESCF A21JOANENC FC D
descansa00LA SALLE MANRESA CF B
GIMNASTIC MANRESA C I42FRUITOSENC FC B
Jornada 07
CALLUS CF A83ARTES FC B
MANRESA CE E101GIRONELLA CF AT B
SANTPEDOR CF B22FC Pirinaica
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B09SANT SALVADOR CERCS CF A
CARDONA CF A92NAVARCLESCF A
JOANENC FC D00descansa
LA SALLE MANRESA CF B19GIMNASTIC MANRESA C I
SURIA CE A43FRUITOSENC FC B
Jornada 08
ARTES FC B04SURIA CE A
GIRONELLA CF AT B011CALLUS CF A
FC Pirinaica23MANRESA CE E
SANT SALVADOR CERCS CF A33SANTPEDOR CF B
NAVARCLESCF A65FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
descansa00CARDONA CF A
GIMNASTIC MANRESA C I72JOANENC FC D
FRUITOSENC FC B110LA SALLE MANRESA CF B
Jornada 09
ARTES FC B01GIRONELLA CF AT B
CALLUS CF A71FC Pirinaica
MANRESA CE E42SANT SALVADOR CERCS CF A
SANTPEDOR CF B07NAVARCLESCF A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B00descansa
CARDONA CF A24GIMNASTIC MANRESA C I
JOANENC FC D22FRUITOSENC FC B
SURIA CE A80LA SALLE MANRESA CF B
Jornada 10
GIRONELLA CF AT B23SURIA CE A
FC Pirinaica01ARTES FC B
SANT SALVADOR CERCS CF A23CALLUS CF A
NAVARCLESCF A22MANRESA CE E
descansa00SANTPEDOR CF B
GIMNASTIC MANRESA C I171FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
FRUITOSENC FC B01CARDONA CF A
LA SALLE MANRESA CF B33JOANENC FC D
Jornada 11
GIRONELLA CF AT B64FC Pirinaica
ARTES FC B18SANT SALVADOR CERCS CF A
CALLUS CF A82NAVARCLESCF A
MANRESA CE E00descansa
SANTPEDOR CF B010GIMNASTIC MANRESA C I
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B17FRUITOSENC FC B
CARDONA CF A90LA SALLE MANRESA CF B
SURIA CE A12JOANENC FC D
Jornada 12
FC Pirinaica16SURIA CE A
SANT SALVADOR CERCS CF A72GIRONELLA CF AT B
NAVARCLESCF A23ARTES FC B
descansa00CALLUS CF A
GIMNASTIC MANRESA C I12MANRESA CE E
FRUITOSENC FC B20SANTPEDOR CF B
LA SALLE MANRESA CF B33FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
JOANENC FC D15CARDONA CF A
Jornada 13
FC Pirinaica13SANT SALVADOR CERCS CF A
GIRONELLA CF AT B48NAVARCLESCF A
ARTES FC B00descansa
CALLUS CF A10GIMNASTIC MANRESA C I
MANRESA CE E41FRUITOSENC FC B
SANTPEDOR CF B31LA SALLE MANRESA CF B
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B15JOANENC FC D
SURIA CE A03CARDONA CF A
Jornada 14
SURIA CE A12SANT SALVADOR CERCS CF A
NAVARCLESCF A52FC Pirinaica
descansa00GIRONELLA CF AT B
GIMNASTIC MANRESA C I81ARTES FC B
FRUITOSENC FC B16CALLUS CF A
LA SALLE MANRESA CF B19MANRESA CE E
JOANENC FC D61SANTPEDOR CF B
CARDONA CF A91FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
Jornada 15
SANT SALVADOR CERCS CF A46NAVARCLESCF A
FC Pirinaica00descansa
GIRONELLA CF AT B16GIMNASTIC MANRESA C I
ARTES FC B22FRUITOSENC FC B
CALLUS CF A150LA SALLE MANRESA CF B
MANRESA CE E61JOANENC FC D
SANTPEDOR CF B03CARDONA CF A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B44SURIA CE A
Jornada 16
SANTPEDOR CF B01FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
MANRESA CE E40CARDONA CF A
CALLUS CF A52JOANENC FC D
ARTES FC B82LA SALLE MANRESA CF B
FRUITOSENC FC B52GIRONELLA CF AT B
FC Pirinaica09GIMNASTIC MANRESA C I
SANT SALVADOR CERCS CF A00descansa
NAVARCLESCF A34SURIA CE A
Jornada 17
SURIA CE A32SANTPEDOR CF B
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B114MANRESA CE E
CARDONA CF A23CALLUS CF A
JOANENC FC D70ARTES FC B
LA SALLE MANRESA CF B25GIRONELLA CF AT B
FRUITOSENC FC B90FC Pirinaica
GIMNASTIC MANRESA C I62SANT SALVADOR CERCS CF A
descansa00NAVARCLESCF A
Jornada 18
MANRESA CE E90SANTPEDOR CF B
CALLUS CF A140FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
ARTES FC B04CARDONA CF A
GIRONELLA CF AT B27JOANENC FC D
FC Pirinaica26LA SALLE MANRESA CF B
SANT SALVADOR CERCS CF A04FRUITOSENC FC B
NAVARCLESCF A210GIMNASTIC MANRESA C I
descansa00SURIA CE A
Jornada 19
SURIA CE A05MANRESA CE E
SANTPEDOR CF B16CALLUS CF A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B39ARTES FC B
CARDONA CF A80GIRONELLA CF AT B
JOANENC FC D90FC Pirinaica
LA SALLE MANRESA CF B29SANT SALVADOR CERCS CF A
FRUITOSENC FC B42NAVARCLESCF A
GIMNASTIC MANRESA C I00descansa
Jornada 20
CALLUS CF A02MANRESA CE E
ARTES FC B50SANTPEDOR CF B
FRUITOSENC FC B64FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
FC Pirinaica06CARDONA CF A
SANT SALVADOR CERCS CF A73JOANENC FC D
NAVARCLESCF A100LA SALLE MANRESA CF B
descansa00GIRONELLA CF AT B
GIMNASTIC MANRESA C I111SURIA CE A
Jornada 21
SURIA CE A24CALLUS CF A
MANRESA CE E110ARTES FC B
SANTPEDOR CF B33GIRONELLA CF AT B
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B82FC Pirinaica
CARDONA CF A12SANT SALVADOR CERCS CF A
JOANENC FC D57NAVARCLESCF A
LA SALLE MANRESA CF B00descansa
FRUITOSENC FC B02GIMNASTIC MANRESA C I
Jornada 22
ARTES FC B16CALLUS CF A
GIRONELLA CF AT B213MANRESA CE E
FC Pirinaica27SANTPEDOR CF B
SANT SALVADOR CERCS CF A112FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
NAVARCLESCF A16CARDONA CF A
descansa00JOANENC FC D
GIMNASTIC MANRESA C I180LA SALLE MANRESA CF B
FRUITOSENC FC B81SURIA CE A
Jornada 23
SURIA CE A48ARTES FC B
CALLUS CF A122FRUITOSENC FC B
MANRESA CE E130FC Pirinaica
SANTPEDOR CF B04SANT SALVADOR CERCS CF A
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B110NAVARCLESCF A
CARDONA CF A00descansa
JOANENC FC D17GIMNASTIC MANRESA C I
LA SALLE MANRESA CF B26GIRONELLA CF AT B
Jornada 24
GIRONELLA CF AT B22ARTES FC B
FC Pirinaica110CALLUS CF A
SANT SALVADOR CERCS CF A15MANRESA CE E
NAVARCLESCF A43SANTPEDOR CF B
descansa00FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
GIMNASTIC MANRESA C I21CARDONA CF A
FRUITOSENC FC B40JOANENC FC D
LA SALLE MANRESA CF B05SURIA CE A
Jornada 25
SURIA CE A100GIRONELLA CF AT B
ARTES FC B111FC Pirinaica
CALLUS CF A25SANT SALVADOR CERCS CF A
MANRESA CE E42NAVARCLESCF A
SANTPEDOR CF B00descansa
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B010GIMNASTIC MANRESA C I
CARDONA CF A31FRUITOSENC FC B
JOANENC FC D101LA SALLE MANRESA CF B
Jornada 26
FC Pirinaica26FRUITOSENC FC B
SANT SALVADOR CERCS CF A92ARTES FC B
NAVARCLESCF A03CALLUS CF A
descansa00MANRESA CE E
GIMNASTIC MANRESA C I100SANTPEDOR CF B
GIRONELLA CF AT B90FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
LA SALLE MANRESA CF B010CARDONA CF A
JOANENC FC D34SURIA CE A
Jornada 27
SURIA CE A71FC Pirinaica
GIRONELLA CF AT B29SANT SALVADOR CERCS CF A
ARTES FC B32NAVARCLESCF A
CALLUS CF A00descansa
MANRESA CE E21GIMNASTIC MANRESA C I
SANTPEDOR CF B06FRUITOSENC FC B
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B53LA SALLE MANRESA CF B
CARDONA CF A72JOANENC FC D
Jornada 28
SANT SALVADOR CERCS CF A61FC Pirinaica
NAVARCLESCF A113GIRONELLA CF AT B
descansa00ARTES FC B
GIMNASTIC MANRESA C I42CALLUS CF A
FRUITOSENC FC B12MANRESA CE E
LA SALLE MANRESA CF B50SANTPEDOR CF B
JOANENC FC D130FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
CARDONA CF A42SURIA CE A
Jornada 29
SANT SALVADOR CERCS CF A42SURIA CE A
FC Pirinaica34NAVARCLESCF A
FRUITOSENC FC B00descansa
ARTES FC B39GIMNASTIC MANRESA C I
CALLUS CF A11FRUITOSENC FC B
MANRESA CE E181LA SALLE MANRESA CF B
SANTPEDOR CF B21JOANENC FC D
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B012CARDONA CF A
Jornada 30
NAVARCLESCF A35SANT SALVADOR CERCS CF A
descansa00FC Pirinaica
GIMNASTIC MANRESA C I120GIRONELLA CF AT B
FRUITOSENC FC B40ARTES FC B
LA SALLE MANRESA CF B014CALLUS CF A
JOANENC FC D19MANRESA CE E
CARDONA CF A80SANTPEDOR CF B
SURIA CE A102FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS B
Calendari lliga regular

Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

AcceptarCanviar configuració