You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Jugadors

Imagen deportista
JAN COTILLAS
0
Imagen deportista
MOHAMED AMIN
0
Imagen deportista
ORIOL GARCES
0
Imagen deportista
JAN GUIX
0
Imagen deportista
MARTI
Porter 0
Imagen deportista
ORIOL RABASSA
0
Imagen deportista
LEO DANI
sinde 0
Imagen deportista
NIL
sinde 0
Imagen deportista
POL
sinde 0
Imagen deportista
PAU
Porter 0
BENJAMÍ 7 3ª DIVISIÓ GRUP 14
JCasaVisitantGol Pt
GCECPCGFEFPFfavcont
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1GIMNASTIC MANRESA C J26130012012042875
2CASTELLBELL I VILAR CE A26121011111633571
3ONG DIAPO A269229041124556
4SALLENT CE B2611027151495655
5BALCONADA UE A268328231336753
6GUARDIOLENCA AF A26805616946443
7MINORISA SAGRADAFONT UE B26535616679937
8Fruitosenc FC26616418619132
9AVINYO CE A266073286710529
10FC Pirinaica264183467410126
11ARTES FC C2641821105312720
12NAVARCLESCF B2632810126417514
13CASTELLGALI CF A26111130105716313
14LA SALLE MANRESA CF C2610121111261687
Calendari lliga final
Jornada 01
NAVARCLESCF B50FC Pirinaica
AVINYO CE A28SALLENT CE B
ONG DIAPO A22Fruitosenc FC
LA SALLE MANRESA CF C116GIMNASTIC MANRESA C J
CASTELLBELL I VILAR CE A82CASTELLGALI CF A
GUARDIOLENCA AF A61MINORISA SAGRADAFONT UE B
ARTES FC C07BALCONADA UE A
Jornada 02
FC Pirinaica82ARTES FC C
SALLENT CE B51NAVARCLESCF B
Fruitosenc FC10AVINYO CE A
GIMNASTIC MANRESA C J53ONG DIAPO A
CASTELLGALI CF A33LA SALLE MANRESA CF C
MINORISA SAGRADAFONT UE B03CASTELLBELL I VILAR CE A
BALCONADA UE A21GUARDIOLENCA AF A
Jornada 03
FC Pirinaica12SALLENT CE B
NAVARCLESCF B48Fruitosenc FC
AVINYO CE A011GIMNASTIC MANRESA C J
ONG DIAPO A31CASTELLGALI CF A
LA SALLE MANRESA CF C03MINORISA SAGRADAFONT UE B
CASTELLBELL I VILAR CE A22BALCONADA UE A
ARTES FC C13GUARDIOLENCA AF A
Jornada 04
SALLENT CE B73ARTES FC C
Fruitosenc FC33FC Pirinaica
GIMNASTIC MANRESA C J150NAVARCLESCF B
CASTELLGALI CF A23AVINYO CE A
MINORISA SAGRADAFONT UE B07ONG DIAPO A
BALCONADA UE A71LA SALLE MANRESA CF C
GUARDIOLENCA AF A05CASTELLBELL I VILAR CE A
Jornada 05
SALLENT CE B60Fruitosenc FC
FC Pirinaica09GIMNASTIC MANRESA C J
NAVARCLESCF B35CASTELLGALI CF A
AVINYO CE A74MINORISA SAGRADAFONT UE B
ONG DIAPO A40BALCONADA UE A
LA SALLE MANRESA CF C08GUARDIOLENCA AF A
ARTES FC C113CASTELLBELL I VILAR CE A
Jornada 06
Fruitosenc FC50ARTES FC C
GIMNASTIC MANRESA C J52SALLENT CE B
CASTELLGALI CF A35FC Pirinaica
MINORISA SAGRADAFONT UE B71NAVARCLESCF B
BALCONADA UE A81AVINYO CE A
GUARDIOLENCA AF A02ONG DIAPO A
CASTELLBELL I VILAR CE A110LA SALLE MANRESA CF C
Jornada 07
Fruitosenc FC09GIMNASTIC MANRESA C J
SALLENT CE B151CASTELLGALI CF A
FC Pirinaica35MINORISA SAGRADAFONT UE B
NAVARCLESCF B110BALCONADA UE A
AVINYO CE A26GUARDIOLENCA AF A
ONG DIAPO A15CASTELLBELL I VILAR CE A
ARTES FC C41LA SALLE MANRESA CF C
Jornada 08
GIMNASTIC MANRESA C J113ARTES FC C
CASTELLGALI CF A12Fruitosenc FC
MINORISA SAGRADAFONT UE B32SALLENT CE B
BALCONADA UE A55FC Pirinaica
GUARDIOLENCA AF A112NAVARCLESCF B
CASTELLBELL I VILAR CE A32AVINYO CE A
LA SALLE MANRESA CF C29ONG DIAPO A
Jornada 09
GIMNASTIC MANRESA C J140CASTELLGALI CF A
Fruitosenc FC35MINORISA SAGRADAFONT UE B
SALLENT CE B83BALCONADA UE A
FC Pirinaica15GUARDIOLENCA AF A
NAVARCLESCF B112CASTELLBELL I VILAR CE A
AVINYO CE A71LA SALLE MANRESA CF C
ARTES FC C23ONG DIAPO A
Jornada 10
CASTELLGALI CF A16ARTES FC C
MINORISA SAGRADAFONT UE B013GIMNASTIC MANRESA C J
BALCONADA UE A101Fruitosenc FC
GUARDIOLENCA AF A51SALLENT CE B
CASTELLBELL I VILAR CE A92FC Pirinaica
LA SALLE MANRESA CF C06NAVARCLESCF B
ONG DIAPO A31AVINYO CE A
Jornada 11
CASTELLGALI CF A23MINORISA SAGRADAFONT UE B
GIMNASTIC MANRESA C J30BALCONADA UE A
Fruitosenc FC31GUARDIOLENCA AF A
SALLENT CE B05CASTELLBELL I VILAR CE A
FC Pirinaica60LA SALLE MANRESA CF C
NAVARCLESCF B014ONG DIAPO A
ARTES FC C24AVINYO CE A
Jornada 12
ARTES FC C24MINORISA SAGRADAFONT UE B
BALCONADA UE A03CASTELLGALI CF A
GUARDIOLENCA AF A02GIMNASTIC MANRESA C J
CASTELLBELL I VILAR CE A51Fruitosenc FC
LA SALLE MANRESA CF C09SALLENT CE B
ONG DIAPO A41FC Pirinaica
AVINYO CE A52NAVARCLESCF B
Jornada 13
MINORISA SAGRADAFONT UE B11BALCONADA UE A
CASTELLGALI CF A26GUARDIOLENCA AF A
GIMNASTIC MANRESA C J21CASTELLBELL I VILAR CE A
Fruitosenc FC61LA SALLE MANRESA CF C
SALLENT CE B32ONG DIAPO A
FC Pirinaica11AVINYO CE A
NAVARCLESCF B52ARTES FC C
Jornada 14
FC Pirinaica73NAVARCLESCF B
SALLENT CE B80AVINYO CE A
Fruitosenc FC05ONG DIAPO A
GIMNASTIC MANRESA C J40LA SALLE MANRESA CF C
CASTELLGALI CF A010CASTELLBELL I VILAR CE A
MINORISA SAGRADAFONT UE B12GUARDIOLENCA AF A
BALCONADA UE A72ARTES FC C
Jornada 15
ARTES FC C33FC Pirinaica
NAVARCLESCF B114SALLENT CE B
AVINYO CE A21Fruitosenc FC
ONG DIAPO A34GIMNASTIC MANRESA C J
LA SALLE MANRESA CF C26CASTELLGALI CF A
CASTELLBELL I VILAR CE A72MINORISA SAGRADAFONT UE B
GUARDIOLENCA AF A26BALCONADA UE A
Jornada 16
SALLENT CE B71FC Pirinaica
Fruitosenc FC20NAVARCLESCF B
GIMNASTIC MANRESA C J43AVINYO CE A
CASTELLGALI CF A39ONG DIAPO A
MINORISA SAGRADAFONT UE B20LA SALLE MANRESA CF C
BALCONADA UE A33CASTELLBELL I VILAR CE A
GUARDIOLENCA AF A40ARTES FC C
Jornada 17
ARTES FC C08SALLENT CE B
FC Pirinaica13Fruitosenc FC
NAVARCLESCF B112GIMNASTIC MANRESA C J
AVINYO CE A61CASTELLGALI CF A
ONG DIAPO A50MINORISA SAGRADAFONT UE B
LA SALLE MANRESA CF C211BALCONADA UE A
CASTELLBELL I VILAR CE A64GUARDIOLENCA AF A
Jornada 18
Fruitosenc FC13SALLENT CE B
GIMNASTIC MANRESA C J81FC Pirinaica
CASTELLGALI CF A51NAVARCLESCF B
MINORISA SAGRADAFONT UE B12AVINYO CE A
BALCONADA UE A42ONG DIAPO A
GUARDIOLENCA AF A12LA SALLE MANRESA CF C
CASTELLBELL I VILAR CE A60ARTES FC C
Jornada 19
ARTES FC C43Fruitosenc FC
SALLENT CE B28GIMNASTIC MANRESA C J
FC Pirinaica60CASTELLGALI CF A
NAVARCLESCF B37MINORISA SAGRADAFONT UE B
AVINYO CE A38BALCONADA UE A
ONG DIAPO A21GUARDIOLENCA AF A
LA SALLE MANRESA CF C012CASTELLBELL I VILAR CE A
Jornada 20
GIMNASTIC MANRESA C J70Fruitosenc FC
CASTELLGALI CF A211SALLENT CE B
MINORISA SAGRADAFONT UE B11FC Pirinaica
BALCONADA UE A84NAVARCLESCF B
GUARDIOLENCA AF A73AVINYO CE A
CASTELLBELL I VILAR CE A32ONG DIAPO A
LA SALLE MANRESA CF C01ARTES FC C
Jornada 21
ARTES FC C08GIMNASTIC MANRESA C J
Fruitosenc FC52CASTELLGALI CF A
SALLENT CE B91MINORISA SAGRADAFONT UE B
FC Pirinaica13BALCONADA UE A
NAVARCLESCF B33GUARDIOLENCA AF A
AVINYO CE A18CASTELLBELL I VILAR CE A
ONG DIAPO A42LA SALLE MANRESA CF C
Jornada 22
CASTELLGALI CF A114GIMNASTIC MANRESA C J
MINORISA SAGRADAFONT UE B21Fruitosenc FC
BALCONADA UE A52SALLENT CE B
GUARDIOLENCA AF A43FC Pirinaica
CASTELLBELL I VILAR CE A90NAVARCLESCF B
LA SALLE MANRESA CF C21AVINYO CE A
ONG DIAPO A51ARTES FC C
Jornada 23
ARTES FC C62CASTELLGALI CF A
GIMNASTIC MANRESA C J92MINORISA SAGRADAFONT UE B
Fruitosenc FC36BALCONADA UE A
SALLENT CE B52GUARDIOLENCA AF A
FC Pirinaica35CASTELLBELL I VILAR CE A
NAVARCLESCF B123LA SALLE MANRESA CF C
AVINYO CE A24ONG DIAPO A
Jornada 24
MINORISA SAGRADAFONT UE B42CASTELLGALI CF A
BALCONADA UE A03GIMNASTIC MANRESA C J
GUARDIOLENCA AF A51Fruitosenc FC
CASTELLBELL I VILAR CE A21SALLENT CE B
LA SALLE MANRESA CF C26FC Pirinaica
ONG DIAPO A50NAVARCLESCF B
AVINYO CE A42ARTES FC C
Jornada 25
MINORISA SAGRADAFONT UE B33ARTES FC C
CASTELLGALI CF A412BALCONADA UE A
GIMNASTIC MANRESA C J51GUARDIOLENCA AF A
Fruitosenc FC26CASTELLBELL I VILAR CE A
SALLENT CE B90LA SALLE MANRESA CF C
FC Pirinaica17ONG DIAPO A
NAVARCLESCF B33AVINYO CE A
Jornada 26
BALCONADA UE A55MINORISA SAGRADAFONT UE B
GUARDIOLENCA AF A63CASTELLGALI CF A
CASTELLBELL I VILAR CE A43GIMNASTIC MANRESA C J
LA SALLE MANRESA CF C14Fruitosenc FC
ONG DIAPO A22SALLENT CE B
AVINYO CE A24FC Pirinaica
ARTES FC C32NAVARCLESCF B
Calendari lliga regular

Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

AcceptarCanviar configuració