You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Jugadors

Imagen deportista
AIMAN
0
Imagen deportista
ALVARO
0
Imagen deportista
ERIC
0
Imagen deportista
POL
0
Imagen deportista
ANGEL
0
ALEVÍ 3ª DIVISIÓ GRUP 19
JCasaVisitantGol Pt
GCECPCGFEFPFfavcont
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1GIMNASTIC MANRESA C G26130012102482176
2ARTES FC B2611029221677062
3AVIA UE B269229131344757
4SANTPEDOR CF C2681410121327056
5NAVASCE B2673362513111444
6GUARDIOLENCA AF A26625724908743
7FRUITOSENC FC B266345171108837
8CASTELLGALI CF A267064099511333
9BALCONADA UE A267152478914732
10ONG DIAPO A2661631910215129
11FC Pirinaica264274097111926
12LA SALLE MANRESA CF B2632812109013116
13CASTELLBELL I VILAR CE B2640910127019615
14BALSARENY UD A2601120112372122
15MINORISA SAGRADAFONT UE A0000000000
16VILOMARACF A0000000000
Calendari lliga final
Jornada 01
BALCONADA UE A76ARTES FC B
GUARDIOLENCA AF A24AVIA UE B
FC Pirinaica13CASTELLGALI CF A
CASTELLBELL I VILAR CE B81BALSARENY UD A
NAVASCE B52ONG DIAPO A
GIMNASTIC MANRESA C G112SANTPEDOR CF C
Jornada 02
ARTES FC B05GIMNASTIC MANRESA C G
AVIA UE B120BALCONADA UE A
FRUITOSENC FC B11GUARDIOLENCA AF A
BALSARENY UD A13FC Pirinaica
ONG DIAPO A94CASTELLBELL I VILAR CE B
SANTPEDOR CF C55NAVASCE B
Jornada 03
ARTES FC B50AVIA UE B
BALCONADA UE A41FRUITOSENC FC B
GUARDIOLENCA AF A31LA SALLE MANRESA CF B
FC Pirinaica66ONG DIAPO A
CASTELLBELL I VILAR CE B18SANTPEDOR CF C
GIMNASTIC MANRESA C G112NAVASCE B
Jornada 04
AVIA UE B11GIMNASTIC MANRESA C G
FRUITOSENC FC B33ARTES FC B
LA SALLE MANRESA CF B55BALCONADA UE A
CASTELLGALI CF A27GUARDIOLENCA AF A
SANTPEDOR CF C21FC Pirinaica
NAVASCE B41CASTELLBELL I VILAR CE B
Jornada 05
AVIA UE B22FRUITOSENC FC B
ARTES FC B83LA SALLE MANRESA CF B
BALCONADA UE A43CASTELLGALI CF A
GUARDIOLENCA AF A31BALSARENY UD A
FC Pirinaica45NAVASCE B
GIMNASTIC MANRESA C G160CASTELLBELL I VILAR CE B
Jornada 06
FRUITOSENC FC B15GIMNASTIC MANRESA C G
LA SALLE MANRESA CF B19AVIA UE B
CASTELLGALI CF A214ARTES FC B
BALSARENY UD A44BALCONADA UE A
ONG DIAPO A68GUARDIOLENCA AF A
CASTELLBELL I VILAR CE B73FC Pirinaica
Jornada 07
FRUITOSENC FC B22LA SALLE MANRESA CF B
AVIA UE B52CASTELLGALI CF A
ARTES FC B52BALSARENY UD A
BALCONADA UE A29ONG DIAPO A
GUARDIOLENCA AF A11SANTPEDOR CF C
GIMNASTIC MANRESA C G50FC Pirinaica
Jornada 08
LA SALLE MANRESA CF B14GIMNASTIC MANRESA C G
CASTELLGALI CF A54FRUITOSENC FC B
BALSARENY UD A14AVIA UE B
ONG DIAPO A29ARTES FC B
SANTPEDOR CF C62BALCONADA UE A
NAVASCE B44GUARDIOLENCA AF A
Jornada 09
LA SALLE MANRESA CF B13CASTELLGALI CF A
FRUITOSENC FC B62BALSARENY UD A
AVIA UE B102ONG DIAPO A
ARTES FC B102SANTPEDOR CF C
BALCONADA UE A53NAVASCE B
GUARDIOLENCA AF A61CASTELLBELL I VILAR CE B
Jornada 10
CASTELLGALI CF A26GIMNASTIC MANRESA C G
BALSARENY UD A07LA SALLE MANRESA CF B
ONG DIAPO A75FRUITOSENC FC B
SANTPEDOR CF C12AVIA UE B
NAVASCE B55ARTES FC B
CASTELLBELL I VILAR CE B45BALCONADA UE A
FC Pirinaica08GUARDIOLENCA AF A
Jornada 11
CASTELLGALI CF A102BALSARENY UD A
LA SALLE MANRESA CF B52ONG DIAPO A
FRUITOSENC FC B23SANTPEDOR CF C
AVIA UE B60NAVASCE B
ARTES FC B121CASTELLBELL I VILAR CE B
BALCONADA UE A84FC Pirinaica
Jornada 12
BALSARENY UD A216GIMNASTIC MANRESA C G
ONG DIAPO A42CASTELLGALI CF A
SANTPEDOR CF C94LA SALLE MANRESA CF B
NAVASCE B71FRUITOSENC FC B
CASTELLBELL I VILAR CE B29AVIA UE B
FC Pirinaica03ARTES FC B
Jornada 13
BALSARENY UD A47ONG DIAPO A
CASTELLGALI CF A06SANTPEDOR CF C
LA SALLE MANRESA CF B55NAVASCE B
FRUITOSENC FC B81CASTELLBELL I VILAR CE B
AVIA UE B82FC Pirinaica
GIMNASTIC MANRESA C G91GUARDIOLENCA AF A
Jornada 14
GIMNASTIC MANRESA C G81ONG DIAPO A
SANTPEDOR CF C150BALSARENY UD A
NAVASCE B52CASTELLGALI CF A
CASTELLBELL I VILAR CE B42LA SALLE MANRESA CF B
FC Pirinaica12FRUITOSENC FC B
GUARDIOLENCA AF A22BALCONADA UE A
Jornada 15
ONG DIAPO A19SANTPEDOR CF C
BALSARENY UD A28NAVASCE B
CASTELLGALI CF A51CASTELLBELL I VILAR CE B
LA SALLE MANRESA CF B45FC Pirinaica
ARTES FC B71GUARDIOLENCA AF A
BALCONADA UE A06GIMNASTIC MANRESA C G
Jornada 16
ARTES FC B160BALCONADA UE A
AVIA UE B71GUARDIOLENCA AF A
CASTELLGALI CF A72FC Pirinaica
BALSARENY UD A310CASTELLBELL I VILAR CE B
ONG DIAPO A57NAVASCE B
SANTPEDOR CF C04GIMNASTIC MANRESA C G
Jornada 17
GIMNASTIC MANRESA C G31ARTES FC B
BALCONADA UE A14AVIA UE B
GUARDIOLENCA AF A12FRUITOSENC FC B
FC Pirinaica31BALSARENY UD A
CASTELLBELL I VILAR CE B25ONG DIAPO A
NAVASCE B25SANTPEDOR CF C
Jornada 18
AVIA UE B01ARTES FC B
FRUITOSENC FC B73BALCONADA UE A
LA SALLE MANRESA CF B17GUARDIOLENCA AF A
ONG DIAPO A23FC Pirinaica
SANTPEDOR CF C123CASTELLBELL I VILAR CE B
NAVASCE B311GIMNASTIC MANRESA C G
Jornada 19
GIMNASTIC MANRESA C G31AVIA UE B
ARTES FC B31FRUITOSENC FC B
BALCONADA UE A55LA SALLE MANRESA CF B
GUARDIOLENCA AF A32CASTELLGALI CF A
FC Pirinaica14SANTPEDOR CF C
CASTELLBELL I VILAR CE B510NAVASCE B
Jornada 20
FRUITOSENC FC B34AVIA UE B
LA SALLE MANRESA CF B48ARTES FC B
CASTELLGALI CF A35BALCONADA UE A
BALSARENY UD A26GUARDIOLENCA AF A
NAVASCE B53FC Pirinaica
CASTELLBELL I VILAR CE B011GIMNASTIC MANRESA C G
Jornada 21
GIMNASTIC MANRESA C G121FRUITOSENC FC B
AVIA UE B91LA SALLE MANRESA CF B
ARTES FC B53CASTELLGALI CF A
BALCONADA UE A72BALSARENY UD A
GUARDIOLENCA AF A42ONG DIAPO A
FC Pirinaica72CASTELLBELL I VILAR CE B
Jornada 22
LA SALLE MANRESA CF B46FRUITOSENC FC B
CASTELLGALI CF A18AVIA UE B
BALSARENY UD A19ARTES FC B
ONG DIAPO A43BALCONADA UE A
SANTPEDOR CF C23GUARDIOLENCA AF A
FC Pirinaica016GIMNASTIC MANRESA C G
Jornada 23
GIMNASTIC MANRESA C G111LA SALLE MANRESA CF B
FRUITOSENC FC B53CASTELLGALI CF A
AVIA UE B111BALSARENY UD A
ARTES FC B98ONG DIAPO A
BALCONADA UE A111SANTPEDOR CF C
GUARDIOLENCA AF A65NAVASCE B
Jornada 24
CASTELLGALI CF A21LA SALLE MANRESA CF B
BALSARENY UD A011FRUITOSENC FC B
ONG DIAPO A40AVIA UE B
SANTPEDOR CF C24ARTES FC B
NAVASCE B33BALCONADA UE A
CASTELLBELL I VILAR CE B42GUARDIOLENCA AF A
Jornada 25
GIMNASTIC MANRESA C G130CASTELLGALI CF A
LA SALLE MANRESA CF B113BALSARENY UD A
FRUITOSENC FC B110ONG DIAPO A
AVIA UE B13SANTPEDOR CF C
ARTES FC B78NAVASCE B
BALCONADA UE A62CASTELLBELL I VILAR CE B
GUARDIOLENCA AF A15FC Pirinaica
Jornada 26
BALSARENY UD A012CASTELLGALI CF A
ONG DIAPO A63LA SALLE MANRESA CF B
SANTPEDOR CF C43FRUITOSENC FC B
NAVASCE B25AVIA UE B
CASTELLBELL I VILAR CE B210ARTES FC B
FC Pirinaica43BALCONADA UE A
Jornada 27
GIMNASTIC MANRESA C G160BALSARENY UD A
CASTELLGALI CF A32ONG DIAPO A
LA SALLE MANRESA CF B35SANTPEDOR CF C
FRUITOSENC FC B35NAVASCE B
AVIA UE B70CASTELLBELL I VILAR CE B
ARTES FC B32FC Pirinaica
Jornada 28
ONG DIAPO A22BALSARENY UD A
SANTPEDOR CF C71CASTELLGALI CF A
NAVASCE B52LA SALLE MANRESA CF B
CASTELLBELL I VILAR CE B313FRUITOSENC FC B
FC Pirinaica55AVIA UE B
GUARDIOLENCA AF A18GIMNASTIC MANRESA C G
Jornada 29
ONG DIAPO A021GIMNASTIC MANRESA C G
BALSARENY UD A02SANTPEDOR CF C
CASTELLGALI CF A62NAVASCE B
LA SALLE MANRESA CF B112CASTELLBELL I VILAR CE B
FRUITOSENC FC B63FC Pirinaica
BALCONADA UE A45GUARDIOLENCA AF A
Jornada 30
SANTPEDOR CF C64ONG DIAPO A
NAVASCE B160BALSARENY UD A
CASTELLBELL I VILAR CE B011CASTELLGALI CF A
FC Pirinaica32LA SALLE MANRESA CF B
GUARDIOLENCA AF A34ARTES FC B
GIMNASTIC MANRESA C G160BALCONADA UE A
Calendari lliga regular

Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

AcceptarCanviar configuració